závislost na pivu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2004 12:46 - yvon

Nesnesu tvrdý alkohol, víno, ale jsem závislá na pivu.Hlavně , když něco doma budujeme, stačí vidět tapety a chuť roste.Vypiju jedno, dvě ale někdy i 8. Neumím to zastavit. Pak zase abstinuji, ale časem se chuť zase dostaví.Chci se závislosti úplně zbavit.

reagovat 8.10.2004 13:18 - ni-ka

Mně pivo taky hrozně chutná, ale 8 nevypiju. Připomínám si, že po pivu se tloustne a snažím se to omezit. Ale jedno denně si dám. K jídlu je to to nejlepší, co může být. Manžel má pochopení, je taky pivař- seznámili jsme se na chatě nad bečkou. Pivní břicho nemáme ani jeden, jsme oba štíhlí. Lepší 1 pivo než sladkosti.

reagovat 1.11.2004 21:52 - Helca

Já pivo miluju a dřív jsem pila denně aspoň dvě, ale z téhle závislosti mě nakonec dostal můj rostoucí bachor. Když mi kamarád "obdivně" sdělil, že už mám pěknej pivní mozol, řekla jsem si dost. Dneska si dám jen občas jedno pivko třeba k obědu a jsem v pohodě. Jo a břicho šlo dolů docela rychle.

reagovat 1.11.2004 22:01 - Miroň

Yvon, proč myslíš, že jde o závislost? Spousta lidí sem tam urazí 8 piv, ne? :-) Jak často piješ?

reagovat 1.11.2004 23:11 - pendrek

No 8 piv denně, to je notorda, jak Brno. 2 piva denně dělají z člověka notorika.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2016 21:51 - Olina

Můj muž se kterým jsem 31let taky pije denně jednu petku.
Už spolu ani nespíme je mi odpornej.Když příjedu z práce z odpolední už koktá.Je to na dením pořádku.Když mu to řeknu je hrozně dotčenej.Není den aby se nepohádal i skrz věci kterým by se jiný zasmál.Už ho neberou ani děti rači se mu vyhýbají tím že se s ním o problémech nebaví protože by byl zase steklej.Já už jsem to vzdala.V práci je to velice těžké hlavně na psichyku a doma mám o psychický teror postaráno od svého manžela.Je alkoholik protože když mu řeknu aby nepil nedokáže to.

reagovat 1.7.2016 22:02 - Olino

Můj muž se kterým jsem...

utíkej od něj co nejrychleji můžeš-to, co popisuješ je jasný alkoholik a zničí ti život, pokud u něj zůstaneš!Je zralý na léčení, ale pokud tam nebude chtít sám, nikdy s pitím nepřestane a bude to jenom horší.

reagovat 1.7.2016 22:35 - Tony

Jednu petku a alkoholik? Za komárů byl o tom kdysi seriál, jmenoval se: Pokus pro třináct miliónů.

Tam se jednoho ptali, jestli pije pivo. Odpověděl: "Moc ne,denně tak čtyřicet." Pak redaktor ukázal dvacetilitrový kanystr, tolik že ten muž vypije denně piva.

reagovat 28.7.2016 16:18 - Adam

No ja jsem ochutnal ted nealko pivo vejr a to jsem si myslel ze to nebude dobry ale chutnalo mi to.

reagovat 29.7.2016 13:19 - Anna

Vejra znam kamoska poradala grilovacku a mela tam prave tyhle nalko piva, vsichni jsme vetsinou ridici. :-) a moc nam to chutnalo a docela me i prekapilo ze je to prave smichane s energetakem.. Nebyli jsme pak unaveni a ridilo se nazpet domu dobre

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *