závislost na nosních kapkách

Archiv příspěvků

reagovat 27.10.2017 20:50 - Jana

Nemáe prosím vyzkoušený tento sprej do nosu ? www.rpshop.cz/pinio-nasal-sprej?keyword=pinio

reagovat 27.10.2017 21:29 - no to je lepší

Někdy je lepší obrátit se při zdravotních problémech nejprve na přírodu. Účinný lék proti rýmě můžete jednoduše pěstovat i doma. Rostlinka s příznačným názvem rýmovník je nenáročná na údržbu a má všestranné využití.

reagovat 29.10.2017 18:57 - Debora

Pinio-nasal je nástupce pinosolu, mně tady ty jejich kapky vždycky pomohly.

Živiny pro mozek

reagovat 29.10.2017 19:02 - hm

Na nosních kapkách vzniká závislost. Ten týden klidně budu smrkat s pocitem, že nekapu do nosu nějakou žíravinu.

reagovat 3.11.2017 23:33 - Lucka

Ahoj všem, mela jsem stejny problem se závislosti na olynthu...brala jsem ho snad přes 3roky a tech penez co to stalo..zachránilo me to,ze jsem otehotnela a rekla si dost!! Olynth jsem prestala pouzivat a obcas jsem si stříká dětský nasivin...a pak jsem zkusila uplne prestat. První tři dny byly k nevydrzeni,v noci jsem nespala byla jsem nervni a protivna a pak to zacalo ustupovat...opravdu se to da zvladnout,ale musi to clovek vydrzeto...jde to i bez chirurgického zakroku

reagovat 18.12.2017 09:20 - Jaroslav Břeclav

dobrý den,já jsem si kapal 15 let nosní kapky.Měsíčně troje.již se to nedalo.Manželka mě pořád nadávala až jsem se naštval a opravdu jsem přestal ze dne na den.A věřte že to opravdu jde.První tři dny bez kapek to byla katastrofa.Tělo se mě uplně zbláznilo.Bolest celého těla,hlavy,Bolelo mě u srdce,třepal jsem se.Ale po třech dnech už to šlo.Koupil jsem si Mořskou vodu a ty první kritické dny jsem používal i s vincentkou.DNES UŽ BJSEM BEZ KAPEK A JSEM RÁD ŽE JSEM TO DOKÁZAL.ŘÍHA BŘECLAV

reagovat 30.12.2017 21:16 - Martin

dobrý den,já jsem si kapal...

Taky jsem kapal olynth ha, cca 12 let. Troje kapky tydne. Uz jsem nemohl vyjit ven bez nich. Až jsem se odhodlal a ze dne na den prestal. Zkusenosti stejne jako ostatni, tri dny peklo, pak se to zacalo lepsit. Stalo to za to. Chce to jen vytrvat. Je to jako klasicka odvykačka. Uz je to mesic a super-ta svoboda bez kapek

reagovat 30.12.2017 21:26 - Kdyby

každý četl příbalové letáky tak by se dočetly že používání kapek je časově omezena aby nevznikla závislost,většinou to bývá týden.A když už vznikne závislost tak stačí kapat jen do jedné nosní dírky a druhou nechat bez kapek ,a bez trápení to v klidu ukončit.

reagovat 11.1.2018 14:40 - Fifa

Ja si kapu uz 15 let otrivin a je to otravny a chcu s tim prestat zkusim nejdriv jen jednu nosni dirku a uvidim jestli to pujde postupne. Ze tei dnu nespani mam popravde hruzu :(

reagovat 26.2.2018 09:18 - Evelin

Ty jo, to si teda kapes dobrej drijak :/ S tím bys mela neco delat...minimalne koupit kapky setrnejsi!

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *