závislost na masturbaci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2003 13:08 - nela

Masturbuji už od 11 let. Momentálně mám 23 a postupem času se z náhodné masturbace u mne vyvinula závislost. Denně si to dělám, když je jenom trochu času a jsem sama, snad všude. Někdy mne to chytne i ve městě, tak někam zalezu a musím se uklidnit. Doma potom dokážu promasturbovat hodiny. Protože to dělám dost intenzivně, tak už mám hrozně vytahaného poštěváka a malé pysky. K doktorovi nepůjdu, protože bych se propadla studem. Kluka taky nemám, protože to není ono. Střetly jste se s něčím podobným? Napište co radíte.

reagovat 17.7.2003 23:17 - r&;239;ka

holka masturbace je jenom náhražka a zde ti pomůže doopravdy jenom odborník - sexuologie - tam se stydět nebudeš muset věř mi pro tuhle doktorku budeš jeden z nejnormálnějších návštěvníků. V Brně jsou výborní a v Praze jakbysmet a pak skus pokud to jen trochu půjde zkoušet to omezit kamarádka měla problém přítel vyžadoval sex i třikrát denně pak se rozešli a našla kluka co se sní milovat dvakrát třikrát týdně a ona říkala že ji to hodně naučilo nejvíce sebeovládání a o to že láska není jen sex ty se snažíš možná něco vynahradit nemáš tušení co je to milovat se s němým koho miluješ prosím zajdi za odborníkem neříkám, že sexuolog je ten pravý ale tam se nemusíš stydět skoro zanic a on ti určitě proadí co dál hodně štěstí

reagovat 18.7.2003 08:09 - M-Lo

Neli a máš přítele, mělas někdy přítele, nebo si vystačíš pouze SAMA a nemáš potřebu tělesného kontaktu s někým jiným??? Prostě se jen uspokojíš a je Ti krásně a netoužíš po tom, aby Tě uspokojoval někdo jiný??? Třeba by to bylo nové, krásné kdyby tě uspokojoval někdo jiný. ALe fakt nevím, jak jsi na tom, tak zatim pa.

reagovat 18.7.2003 09:15 - nela

Začlo to asi v 11příjemnými pocity. Zhruba od 13 už jsem to dělala cíleně, a bylo to v takových vlnách. napřed zhruba jednou za měsíc na mně přišla neskutečná touha po orgasmu. To jsem od probuzení si pořád šahala mezi nohy. Někdy jsem se vymluvila i ze školy, že je mi špatně a pak s přestávkami celý den promasturbovala. Potom se období zkracovalo a nyní, hlavně v létě už pomalu nedělám nic jiného. Přestávku mám, když ji mám bolavou, ale stejně to potom doženu. Mám vypracovaný systém jak si to dělat ve městě, tak v práci, aby nikdo nic nepoznal.

reagovat 18.7.2003 09:47 - M-Lo

a kluka máš nebo nechceš? nebo se ti líbí holky?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2017 23:03 - Anthea

V tom případe jsem závislá taky. No a co?

reagovat 23.9.2017 00:10 - Ninka

Tohle je poprve, co jsem se zamyslela nad tim, že už to možná s masturbací prehanim...jsem schopná se udělat několikrát za den i vícekrát po sobě třeba i 4x nepřipadám si zavislá..jen mě to trochu znepokojuje dříve jsem si u toho představovala to co jsem chtěla a po čem jsem toužila a to mi pomohlo dosáhnout orgasmu,ale teď už to mám spíše jako potřebu kdykoliv jsem sama...tak onanuji..ne na veřejnosti doma nebo tam kde se tak cítím..nevím jestli bych měla vyhledat odbornou pomoc...sex mě bavi, akorát si jej nedokážu užít tak jako když si pomůžu sama...máte to některá taky tak?

reagovat 16.1.2018 13:28 - Henry

Nechápu názory, že masturbace je v pohodě jen třeba jednou až dvakrát týdně když není k dispozici partner, ale víckrát, nebo třeba každý den je už prý úchylka a ubohost. Myslím, že je to jen o potřebě a apetitu. Prostě někdo ho má menší a někdo větší. Já teda patřím do té druhé skupiny a taky nepíšu o té první že je lituji a že to jsou ubožáci. Pro mě je masturbace stejně důležitá jako sex s partnerkou, ne-li důležitější, protože je to jen a jen moje záležitost, můžu se uspokojit jakkoliv a kdykoli dostanu chuť a mnohdy při ní zažívám větší slast, než při klasické souloži. Provází mě vlastně nepřetržitě od rané puberty dodnes, zažil jsem při ní první, tehdy ještě suché orgasmy, první mokrý orgasmus a o análním ani nemluvě. Jednoduše mi poskytuje potěšení a nedám na ni dopustit. Abych to shrnul, i když mívám sex poměrně často, kdybych se měl v masturbaci omezit na jednou až dvakrát týdně, pořád bych se ochuzoval o zhruba 50% orgasmů. Tak to ani náhodou. Opravdu nemám zájem!!

reagovat 15.2.2018 00:40 - Ninka

Tohle je poprve, co jsem se...

to casom urcite pride.. ak spozna tvoje telo.. musis ho naviest na to, co sa ti paci a co chces od neho.. to iste plati aj opacne :)

reagovat 15.2.2018 17:31 - luci

Tohle je poprve, co jsem se...

Záleží také na věku.Já jako gymnazistka masturbovala 4x denně úplně běžně.I o přestávce na WC.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *