Závislost na čokoládě

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.7.2005 18:13 - Jitka

Jste závislí na čokoládě?

reagovat 8.7.2005 19:17 - Pavel Obalil

No, na čokoládě....hlavně tedy nanuky. Pět nanuků denně žádný problém! A tabulku čokolády občas taky.

reagovat 15.7.2005 13:01 - jana

Stava sa uz pravidlom, ze ak otvorim cokoladu, tak z nej nic neostane, nastastie to nerobim kazdy den. Ale som zavisla, upokoji ma, ked som v strese alebo nastvana.

reagovat 20.4.2006 23:15 - aja

Ano jsem taky závislá na čokoládě.Musím jí prostě mít hlavně když mi není dobře nebo mám nějaký splín.Dám si čokoládu a hned je mi líp.Mejte se s čokoládou fajn

reagovat 21.4.2006 12:46 - Jitka

Tak to sjemr ada, ze nejsem sama :o) Ja si ji teda odeprit dokazu, ale vetsinou ne na moc dlouho, navic moc dobre vim, ze kdyz mam na ni chut a snazim se ji nejist, tak sie to poousim nahrazovat vsim moznym jinym a nikdy to neni ono, takze toho nakonec sezeru mnohem vic, nez kdybych si dala kousek toho sladkeho hrichu :o)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.7.2008 19:49 - Syky

Mirek: Takže lidé s cirhózou jater nebo ti, kteří se vyléčili z alkoholismu nemůžou v důsledku bývalé závislosti na alkoholu požívat čokoládu? Není na tom něco divného? Nějak se mi to nezdá...

reagovat 4.7.2008 18:32 - M.

Mirek: A to si jako vzal kde? Muzes poslat odkaz? Protože mi to připadne jako jedna velká blbost. Ale třeba se pletu.

reagovat 5.7.2008 08:17 - Jindra

Při onemocnění jater, je třeba držet přísnou dietu. Čokoláda se opravdu zakazuje. A já ji mám tak rád.

reagovat 10.4.2009 14:23 -

Ano já jsem závislá..nevim co s tim dělat...když nejim čoko, tak jim kakao hrůza

reagovat 11.1.2011 12:13 - adsad

necum

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *