A zase ta rakovina

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.3.2008 15:31 - Petr Likor

Všichni výrobci se honí za lékem na rakovinu čehokoliv. A každý,komu se tohle podaří,sklidí ovace a zisky,o kterých my,normální smrtelníci, nemáme tušení. Jenomže tento lék již existuje,ale nikdo z nás nemá šanci se k němu jakkoliv přiblížit. Je vyráběn ve Švýcarsku a kromě rakoviny léčí i jiné druhy chorob na základě úpravy DNA,takže na míru. A všichni světoví výrobci se tváří,že takový lék není.Budiš jim odpuštěno.

reagovat 28.3.2008 22:19 - FN

Asi takhle. Jít s rakovinou k lékaři je až ta poslední možnost. Pokud někdo léčí chemoterapií a ozařováním a ještě se při tom tváří důležitě, je třeba ho poslat kamsi. Vím o čem mluvím. Viděl jsem desítky rakovin zlikvidovaných za pár týdnů a otevřené pusy pánů doktorů.

reagovat 29.3.2008 08:12 - nick

To se vám to píše. Že zase nějací dealeři?

Tak ve Švýcarsku.A jak se lék jmenuje, samozřejmě nevíte, protože je to tajné.

Desítky rakovin - asi ve vaší fantazii.

Proč to tady píšete, když nedodáte žádný důkaz, jaká rakovina, v jakém stadiu, je to vůči opravdu nemocným víc než nešetrné, nechci použít jiného výrazu.

reagovat 29.3.2008 09:17 -

souhlasím s nickem, že pokud se nedodá solidní důkaz,nemá cenu něco takového vytahovat. Alternativně vyléčených rakovin jsou sice desítky,ale výsledek je pak zhodnocen coby spont. vyléčení nebo placebo...(v tomto příp. je smutné, že není placebo masově používáno v medicíně) Používané metody jsou, bohužel, v rámci stávajících vědou akceptovatelných poznatků nedokazatelné, často chybí dokumentace,léčitelé ji málokdy vedou, řádné studie neexistují, k tomu ještě přistupují všelijaké hokuspokusy šarlatánů,takže normální člověk nemůže vědět,kdo umí a kdo ne a to je ta potíž. Je v tom zmatek,přiživovaný neutuchajícím bojem mezi zastánci různých metod a výsledkem jsou průšvihy způsobené z velké části dezinformovaností. Lidé, kteří umí léčit rakovinu jinak,než jak běžně činí klasická medicína, by se měli postarat o to, aby se jejich metody daly dokázat,mnohdy by k tomu stačila i řádná dokumentace,výsledky z vyšetření v průběhu léčby atd.,aby pacienti nebyli odkázaní na informace typu "jedna paní povídala".

reagovat 29.3.2008 12:00 - pro FN

Vážený pane,prosím,pokud tedy nejste dailer,uveďte zde nějaké příklady,čímže se dá rakovina zlikvidovat,jsem onkologicky nemocná, a tak jako každý s rakovinou,vzhlížím ke každé naději. Ale vše končívá tak, jak to uvádí nick a pod ním anonym. Uveďte, prosím, co těm lidem pomohlo.Děkuji.J.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.11.2013 22:28 - karel

chemoterapii ci ne?

reagovat 22.8.2015 17:02 - petra099

lék už je poslední možnost. nejdůležitější je zakročit včas a proto jsou podle mě nejlepší preventivní vyšetření:) u 211 jsou teď podporovány,tak proč jich nevyužít?-.-

reagovat 22.8.2015 17:22 - Asi

chemoterapii ci ne?

ano,jinak se věnovat té duš stránce,aby byl člověk v pohodě.

reagovat 22.8.2015 22:05 - Neseriózní pojišťovna?

lék už je poslední...

Když rozkliknu jakoukoliv diskusi o zdraví, "vykoukne" na mě reklama na 211. Pojišťovna má problémy? Nebo proč platí takhle trapnou reklamu?
Na jedné diskusi si povídá i člověk sám se sebou, ale neví, že jsou vidět IP adresy, při najetí na jméno...
Takže to s 211 vypadá dost divně. Navíc příspěvky na prevenci nabízí KAŽDÁ pojišťovna.

reagovat 23.8.2015 13:45 - ano,

také mě napadlo, jestli nemá problémy. Proč jinak by takové ubohosti vypustila do éteru? Také jsem narazila tady, na Ordinaci, Abecedě zdraví na jejich ubohé, lživé reklamy. Lživé proto, že tam např. je jmenovaná jiná pojišťovna, že program na hubnutí nemá, ale není to pravda, má ho, stejně jako ostatní pojišťovny.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *