zapomenutí pilulky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2002 18:49 - Sandra

chci se zeptat, zapomnela jsem si vzit pilulku a vzala jsem si ji az za 17hodin,bylo to v 1.tydnu baleni a v letaku se pise,ze bych mela pouzivat jinou antikoncepci-kondom a pokud jsem mela pred tim pohlavni styk tak ze bych mozna mohla otehotnet.ma s tim prosim nekdo take zkusenost?je to riziko velke nebo ne??mam aji strach.dik predem za odpovedi.

reagovat 3.2.2003 14:38 - Alena

Ahoj Sandro, já jsem zapoměla pilulku několikrát. Také jsem měla strach. Radila jsem se se svým lékařem, který jen mávla rukou. Že jedna zapomenutá tableta nic nezpůsobí. Samozřejmě se snižuje účinnost, ale určitě jsem z toho neotěhotněla, a to je beru již desátý rok. Mé kamarádky jsou na tom podobně.

reagovat 18.4.2003 13:44 - Majka

Ahoj,
když zapomínáš, pořiď si pípačku Mercilonku - více najdeš na www.mercilonka.cz

reagovat 18.4.2003 14:23 - Natálie

Jo, a má kamarádka zase vůbec neví, že by někdy zapomněla a má krásnou holčičku. Ale přišla na to díky antikoncepci až za pár měsíců. Stát se může ledacos, ale pravděpodobnost je malá. Ale i kdyby byla 1 %, tak si spočítej, kolik holek by takovýmto způsobem otěhotnělo.

reagovat 29.4.2003 06:39 - Matysek

Rozhodně se neboj, já beru antikoncepci sice jen dva roky, ale zapomněla jsem jednou 24 hodin a nic se nestalo. Nepoužila jsem jinou ochranu a nic se nestalo. Těhotenství nepřišlo a už jsem asi rok v klidu. Prý ale antikoncepce způsobuje, že se snižují příznaky těhotenství, že prý nezvracíš a těhotenství se může zjistit až po čtyřech měsících, kdy už je pozdě na interrupci. Ale mám to z neověřených zdrojů, tak to neber úplně na sto procent.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2017 10:15 - Adriana

Dobrý den, beru hormonální antikoncepci pravidelně,nezapomínám a nevynechávám. Jenže poslední pilulku jsem si vzala ve čtvrtek a v pátek jsem měla s přítelem pohlavní nechráněný styk. Pilulku jsem si vzala až po styku. Ta ze čtvrtka přesáhla určitě přes 12 hodin,je riziko otěhotnění?

reagovat 29.5.2017 00:17 - Anonymka

Dobrý den, obracím se na vás s dotazem týkající se HA. Po 7 denní pauze jsem si zapomněla vzít 1. tabletku z platíčka, takže pauzu jsem mela místo 7 dní 8. Další den jsem již brala prášky normálně. První prášek sem si měla vzít ve čtvrtek,ten jsem tedy neměla a v neděli jsem měla nechráněný phl. styk. Chci se zeptat jak je zde vysoká pravděpodobnost otěhotnění? HA beru 3 rokem. Děkuji za odpověď

reagovat 29.5.2017 20:37 - hm

Zapomněla jsi pilulku!!!!!

reagovat 22.1.2018 18:42 - nikki

Dobrý večer, chci se zeptat, v úterý jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk, ale neudělal se do mě, ale na břicho. Beru antikoncepci, ale zapomněla jsem si ji na intru takže jsem si ji v pátek nedala a v neděli jsem si dala 2 prášky (za neděli a sobotu). Jaká je možnost otěhotnění?

reagovat 23.4.2018 20:38 - Žofie

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, jestli mohu být těhotná. Když jsem si zapoměla vzít pilulku v prvním týdnu poslední den(neděle) a měla jsem den i tento den pohlavní styk. V Pondělí ráno jsem si všimla, že jsem si pilulku zapoměla a v 5 hodin ráno jsem si ji vzala.(10 hodin od to doby co si ji mám pravidelně brát).

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *