Zápasy v bahně

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.3.2007 17:45 - Em

Vzrusuji vas zensky zapasy v bahne nebo v oleji?

reagovat 20.3.2007 21:35 - Jarda

To si piš

reagovat 25.3.2007 13:55 - vidamýžď

no jasně hlavně nahatý, když se rozdivočej chytaj se za prsa, trhaj si vlasy a chloupky v rozkroku.

reagovat 8.4.2007 10:04 - Pavel11

mě bere to samý ale s když se rvou chlapy

reagovat 8.4.2007 10:05 - Pavel11

sorry, ale když se rvou dva chlapy :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.1.2018 10:21 - Zuzka

Klobouk dolů před tou Tvou...

Nech na hlavě. Kamarádka říkala, že to ve skutečnosti nic nebylo. Šlo prý hlavně jen o to se v myšlenkách srovnat s tím, že to, do čeho šlapou jejich bosé nohy jsou produkty zažívacího traktu skotu. A když tohle člověk zvládl, tak to chození v tom nakonec bylo i docela příjemné. Hlavně to prý krásně prolézalo mezi prsty u nohou. A pokud jde o ten zápach, tak nohy jim samozřejmě po fialkách nevoněly a to hlavně co se týče chodidel. Ale na druhou stranu říkala, že zná spoustu holek, které když si po x hodinách vyzují lodičky, tak jim ty nohy smrdí mnohem hůře než jim tehdy z toho hnoje.

reagovat 6.1.2018 06:29 - standa

To mi vůbec nic neříká....

Zuzka a pozrela by si zapas 2 holek v bikinach ?

reagovat 7.1.2018 21:48 - Vašek

Nech na hlavě. Kamarádka...

Zuzi, mě tohle vysvětlovat nemusíš, že chodit bosky v hnoji není ve skutečnosti nic tak hrozného, anebo že je to nakonec i příjemné. Já vyrost na vesnici a jako kluci jsme běžně běhali v podstatě skoro celé prázdniny bosi. Ne že by nebyly boty, ale my je prostě nechtěli. Bosky to bylo nejlepší. A to víš, že jsme se kromě užívání si v kalužích a v blátě nijak nevyhýbali ani místům, kde se motaly slepice nebo jiná drůbež anebo pastvinám, kde se pásly krávy. A že bychom se v zápalu her dívali na každém kroku pod zem, tak rozhodně také ne. Ergo šlápnout bosým chodidlem do hovna, ať už tom byla hromádka od drůbeže anebo lívanec od krávy, to bylo něco, nad čím se vůbec nepřemýšlelo. A zrovna tak když šlo o to vlézt někde do stáje, tak jsme si rovněž neletěli umýt nohy a obout gumáky. Prostě jsme tam vlezli tak, jak jsme byli - bosi. Takže kolikrát jsem za své dětství a mládí šlapal bosýma nohama v hnoji, to bych asi těžko spočítal.
ps. Ta poznámka k lodičkám je výborná.

reagovat 8.1.2018 11:17 - Zuzka

Zuzi, mě tohle vysvětlovat...

Jo, výborná, spíš smutná. Nevím jestli máš představu, co za odér se občas rozline třeba v šatně fitka nebo bazénu, když se nějaká vystajlovaná slečna vyzuje po několika hodinách z lodiček. Anebo jak je to "příjemné", když takové nohy máš kousek od sebe v sauně.

reagovat 9.1.2018 16:18 - Rob

Pocuj zuzka a dalo by sa v lete ist s tou vasou partiou niekam von k vode alebo do blata nevadil by som vam tam? Lebo tiez by som sa chcel zoznamit s neakymi slobodnimi dievcatami co maju radi bahno

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *