zanícená záděra

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.12.2004 22:29 - jitka

Již tři týdny mám podebraný prst u ruky.První návštěva u chirurga antibiotika,druhá návštěva/zastupoval jiný doktor/podle něho dobré/,druhý den to prasklo a spousta hnisu.Další návštěva,podle doktora dobré koupat v teplé vodě a další antibiotika.Už prý nemusím na kontrolu.Po dobrání antibiotik stejné,každý den vymačknu hnis,to prý je normální podle lékaře,kterého jsem navštívila v neděli ve vinohradské nemocnici.každý se tváří tak,jako že je obtěžuji s blbostí.Tak nevím co dělat,když prst je stále rudý a každé ráno vymačknu hnis.

reagovat 27.12.2004 11:03 - eva

měla jsem totéž, zkus infadolan a samozřejmě desinfekci a máčení v horké vodě. Určitě to zabere. Ještě to chce mít náplast, aby se nedostávala další infekce do rány. ahoj eva

reagovat 6.3.2005 07:29 - Rozárka

Ahoj Jitko, taky jsem si udělala "fantastickou" záděru. Zkoušela jsem všechno možný, ale nakonec to skončilo tak, že mi to řezali. To teda pomohlo definitivně :o). Kromě trošku zdeformovanýho nehtu mám ale prstík v pořádku. Přeju ti hodně štěstí.

reagovat 6.3.2005 08:15 - b.

Jitko, poradím ti jednoduchý a hlavně opravdu účinný recept našich babiček, který mám samozřejmě xkrát vyzkoušený.
Nastrouhej syrovou bramboru, natlepej si ji na postižené místo, přes to dej alobal a zavaž, nejlépe na noc a uvidíš ráno, prstík bude jako"nový".

reagovat 30.5.2006 15:50 - M

Taky uz mi jednou řezali nehet, ani se s jinou léčbou moc nezabyvali(nez se to zahojilo tak to trvalo 3 mesice- no proste chirurgove - v tomto pripade vic skody nez uzitku - podruhe uz bych se nenechal). Od te doby pouzivam balzam Novikov (ziljonka), dvakrat denne namazat a za tyden o nicem nevite.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.7.2017 19:52 - Editka

Již tři týdny mám...

Zkusit krém Ichtoxyl . Mě sice nepomohl přišla jsem na tuto mast pozdě takže mi museli prst naříznout a hnis vymáčknout ale jakmile se podezřelý záděr ukázal tak hned mazat mazat a zavázat (ten krém zabarví co se dá - a smrdí jako ropa ) ale pomohl :)

reagovat 1.8.2017 18:37 - Fialka

Zrovna dnes jsem po zákroku na chirurgii - hnisal a odebíral mi na ruce ukazováček , bohužel hnis nechtěl sám vytéci , mazala jsem viŠňákem a lepila náplasti , ale nepomohlo a musela s tím teda na zákrok . Dneska mi to doktor opíchal mezokajnem / nebolelo jen bylo při vtlačování dost nepříjemné / a následně říznul a dostal ven hnis , vůbec jsem nevěděla kdy to říznul nic necítila a hrozně se opravdu ulevilo , prozatím nemám antibiotika se uvidí co bude ve čtvrtek na převaze , vzala jsem si ibalgin a odpočívám , bolí to a rve v tom , ale doufám , že se krásně a brzo zahojí a všem jen jedna rada nečekejte a nespoléhejte se jako já sami na sebe , raději zajděte s tím na chirurgii mnohem dříve a ne až se opravdu hrozně rozjede

reagovat 8.8.2017 20:45 - Natka

Mám zanicený prst a boli to nějak doporučení Prosím hlavně ne rezaní

reagovat 9.8.2017 15:50 - Janka

Mám zanicený prst a boli to...

Zkuste rozdrtit dopoledne utržené listy jitrocele kopinatého a vzniklou patu nanést na prst a obvázat - nebo obklady z řapíku lékařského...

reagovat 13.8.2017 12:43 - Do

Mám zanicený prst a boli to...

rána nechat ve vagině.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *