Zánět středního ucha

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.2.2001 23:15 - Doktorka

Forum tykajici se teto nemoci. Piste sem Vase postupy lecby, prubehy nemoce, nazory na leky atd...

reagovat 2.3.2001 22:20 - Lidka

Je tady někdo, komu trpí dítě na chronický zánět středního ucha? Náš syn vžady přes zimu hůř slyší, přes léto se to spravilo. Nosní mandli už máme venku, ale je to stále stejné. Doktorem doporučovaný Klaritin mi připadá na nic. Pořád jen dostáváme nějaká mukolytika, ale podle mně jsou k ničemu.
Jinak na zánět stř. ucha máme kapky Otobacid, a občas kápneme i propolis. Párkrát se nám ho podařilo rozehnat.

reagovat 19.3.2001 21:41 - Hana

Prosim o radu, jak predchazet zanetum stredniho ucha u 2-lete dcery. V posledni dobe ma pichane usi skoro kazdy mesic. Existuje nejaka prirodni lecba?

reagovat 19.3.2001 21:42 - Tomáš

Přírodní léčba je popsána v databázi nemocí - viz. www.http://www.doktorka.cz/run/redsys/nemoci.asp

reagovat 2.4.2001 22:43 - Lidka

Předcházet zánětu stře. ucha se také snažíme. Nebo snažili, teď jsme už rok nebyli pichat uši /ťuk,ťuk/. Syn má šest a půl, a s ušima má problémy od mala. Nejdůležitější je smrkat, smrkat, sm¨rkat, ale správnou technikou. Dále nosní kapky¨. My máme kapky i dö uší /Otobacit/, a když malého začnou pobolívat uši hned za včas mu kapnu. Doktor také radí Ibuprofen /to když už ho bolí víc/. Dále obklad ze slivovice. Jinak si přečtěte v nemocech, je tam toho celkem hodně. Jinak je ještě dobrá stránka Rodina.cz, kde se můžete i zeptat přímo doktora. /My máme pokoj od uší po odstranění nosní mandle/. I když je ještě nemá docela v pořádku /uši/.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.4.2016 14:46 - Stázka

Moje pětiletá vnučka trpěla na záněty středního ucha. Loni s ní byla dcera na ORL aspoň 3x. Od ledna cucá s nějakýma pauzama Bactoral od té doby na ORL nebyli. Snad bude mít malá konečně pokoj.

reagovat 18.4.2016 08:51 - Alice

Taky máme dobré zkušenosti s Bactoralem. Syn trpěl na záněty uší dlouho. Pak mi někdo, už ani nevím kdo, poradil Bactoral. Mladej ho začal brát a má už delší dobu pokoj.

reagovat 21.5.2016 20:48 - Katka

Tak se mi ve 30-ti udělal...

Vím že to je starší příspěvek ale stalo se mi to stejne a chtěla bych vědět jestli ještě uslyším? Poradí někdo?

reagovat 7.6.2016 14:26 - Víťa

Můj 4-letý syn prodělal asi 2x zánět ucha. Manželka s ním byla u doktorky. Jednou mu ucho i píchali. Pak jí poradila doktorka jakýsi Bactoral. Malýmu moc pomohl. Mě začalo ucho bolet asi před týdnem. Bylo to před víkendem. Na pohotovost se mi nechtělo. Vzal jsem si ten Bactoral a bral ho celý víkend. V pondělí jsem šel normálně do práce.

reagovat 10.6.2016 16:53 - Daniela

Syn začal špatně slyšet a pomohlo mu vyšetření na Oberonu, které mu našlo streptokoka.
V nemocnici nás vyděsili, protože hned kluka chteli operovat a dát mu nějaký implantát, takže jsme hledali, jestli to nepůjde bez operace a naštěstí se to povedlo a opravdu už slyší dobře.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *