Zánět ramenního kloubu

Archiv příspěvků

reagovat 11.10.2018 18:36 - Jo

2 roky bolest ramene, nemohl...

Placebo efekt.

reagovat 11.10.2018 19:13 - U

Placebo...
mě doktor taky prvně zkusil placebo. Obstřik medrolem jsem znal již z dřívějška ( zánět zápěstního kloubu), takže jsem čekal po aplikaci bolest a až tak po dvou dnech úleva. Jenže první obstřik do ramene nebolel vůbec a přirozeně od bolesti taky nepomohl vůbec. Druhý obstřik už hodně bolel. Vždy tak dva dny to bolí a pak se výrazně uleví. Vydrží to tak tři, čtyři měsíce. Pak musím rychle běžet pro další obstřik, protože to začne bolet a začnu více uhýbat a zase by to zatuhlo. Měl jsem operaci páteře a nemohli mě vzbudit. Bylo to o fous. Proto ortoped nechce jít do operace (ani já) i když by moc chtěl. Mám prý poškozenou nějakou manžetu.

reagovat 11.10.2018 20:41 - nebyl to placboefekt

Užíval jsem bylinky. Hodně podobné to bylo před 30 lety se zády. Nebyla to páteř, ale střeva. Pokud bych absolvoval operaci ramena nebo páteře, zas by to nepomohlo, když příčina je zase jinde. Po těchto zjištěních a zkušenostech jsem přestal k lékařům chodit a jsem naprosto fit.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 12.10.2018 00:16 - Je to placebo

2 roky bolest ramene, nemohl...

Z krevních testů by se zjistilo, že je v těle zánět. Na bylinky nenechám dopustit, ale vše odsud potud...

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *