Zánět průdušek a potravinové doplňky - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.4.2011 12:57 - Katka

Mým dětem úžasně zabírá kolostrum - tj. mlezivo - v tekuté formě. Stříkám ho dětem i do nosu, aby stékalo přes nosní mandli a opravdu po pár dnech se nám zlepšil poslech u lékaře i test CRP. Takže doporučuji i tento potravní dopněk.

reagovat 22.4.2011 13:00 - Katka

Mým dětem úžasně...

Zapomněla jsem napsat, že kolostrum obsahuje vysoký obsah imunoglobulinů, které podporují imunitu. Dále také i množství vitaminů, minerálů a růstový faktor.

reagovat 22.4.2011 15:15 - Diana

já na průdušky kupuju tinkturu z žampionu. Prý houby jako takové, hlavně hlíva obsahují látku, která příznivě působí na průdušky. A hlívu si i suším a pak přidávám do polívky nebo pod maso.

reagovat 13.5.2011 00:15 - Moni

My taky hlavně kvůli dětem fandíme kolostru, kupujeme ho přímo od výrobce, kvalitní a za dobrou cenu, balení více kusů je ještě výhodnější. Ráda poradím, můj mail : posp.moni@seznam.cz

reagovat 4.7.2011 14:07 - pakka

Co my se natrápili s bronchitidami...než jsme vyzkoušeli super výrobky-jsou čistě přírodní a opravdu je konec bronchitidám.Poradím pavkane@seznam.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.9.2012 17:44 - rencis

Nemáte někdo nějakou...

Můžu doporučit přírodní doplňky stravy anebo mast při nachlazení.

reagovat 7.9.2012 11:30 - Mirka

Taky to tak mívám. Je dobré brát věci na imunitu, ale u mě stejně jakmile se změní počasí, jsem hned nachlazená. Na kašel mám vyzkoušené psí sádlo, které si namažeš na hrudník a záda, zabalíš se do plínky a necháš působit, ideálně přes noc. Mi to hodně pomáhá, uvolní to všechny hleny. Ale bacha na napodobeniny, kupuj to jen v lékárně se psem na obale, ostatní nefungují.

reagovat 8.9.2012 06:03 - strelec.drak@seznam.cz

V období možného nachlazení/jaro a podzim/ preventivně užívám bylinné produkty.Epidemie chřipek se mne dotkne jen okrajově,takže při zvýšeném dávkování jsem za dva až tři dny úplně fit.To platí i když cítím následky nachlazení.

reagovat 13.9.2012 15:53 - Adéla

Díky za radu s medem, to jsem netušila. Koupila jsem si echinaceu a to psí sádlo, mazala jsem si ho podle instrukcí na hrudník a opravdu se to rychle zlepšilo, i když jsem tomu moc nevěřila.

reagovat 30.9.2013 11:47 - Petra K

Taky, souhlasím. Používáme i různé formy prizniců. A bylinky nám také moc pomáhají. Doporučuji bylinkové doplňky OKG, atestované, užíváme je všichni i můj tříletý syn. Mohu zaslat bližší informace.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *