zánět očního nervu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.7.2005 12:45 - Lucy

Prosím o pomoc či radu.Má 13 dcera má již 3 měsíce zánět očního nervu.V období chřipek měla týden vysoké horečky,jinak žádné virové příznaky.Po odeznění teplot ji začalo bolet oko.Poté 14 dní pauza ,pak zánět bělimy a duhovky, z čehož se vyklubal právě ten zmíněný zánět na nervu.Lékaři mají strach,aby otok postupně nezpůsobil odumření nervu,tím pádem poruchu vidění.To se pak nedá ani spravit brýlemi.Už ji chtěli před 14dny do nemocnice na dávky kortikoidů v infuzích,ale já se stále pokouším o nějakou alternativní medicínu,což lékaři respektují,protože dcera zatím vidí dobře.Každý týden je kontrolovaná na perimetru plus další vyšetření.Zkoušeli jsme čínskou medicínu,ale bylinky jí prý na to nepomůžou,tak bereme Wobenzym,ale to je asi spíše dlouhodobé.
Neměl jste někdo podobný problém,nebo nevíte,jak dceři pomoct?Máme za sebou už dvě MR,sono očnic,prostě snad všechno,co šlo.Může to být prý nějaký vir v těle,který to vyvolává,ale na to je medicína prý krátká,ten virus najít.Jo a má ještě již několik let autoimunitní zánět štítné žlázy.Budu vám moč vděčná za jakoukoliv radu.Děkuju.

reagovat 6.7.2005 09:36 - Lucy

Pomůžete?

reagovat 6.7.2005 13:00 - dědek

Co ti máme pomoct. Pokud má autoimunitní zánět štítné žlázy, tak je docela možné, že i zánět očního nervu je autoimunitního původu. Je volovina to léčit bylinkami v akutním stádiu, to už měla mít kortikoidy v sobě. To že vidí dobře nic neznamená. Může přestat vidět během několika hodin a být to v době nějakého volna tak kde pak bude s tím lítat? Až se zvládne akutní stádium, pak může sjíždět bylinky a Wobec na doléčení.

reagovat 6.7.2005 16:39 - Lucy

Díky,beru každý názor.Pokud by koirtikoidy nebyly takové svinstvo,tak samozřejmě vůbec neváhám.Ale právě potřebuju víc pohledů,lékaři to zatím také tak neženou.Díky

reagovat 6.7.2005 17:34 - dědek

Vím velice dobře co kortikoidy obnáší a také vím jaké je to nevidět. Také jsem rád, že o použití kortikoidů můžu rozhodnout sám a nikoliv někdo druhý. Ale pokud chceš víc názorů na léčbu zánětu očního nervu a kortikoidech zkus se přeptat na tomto fóru, tam jsou lidé s bohatou praxí: http://www.doktorka.cz/run/chat/treplies.asp?message=263

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.1.2013 22:19 - HLAB27

Pozitivni HLAB27.třikrat zanět duhovky,ted při tom poslednim komplikovane uzdraveni,po tydnu zanět očniho nervu.beru 8mg.medrolu.Ted infuze lekař nedoporučuje,bylo jich hodně.zanět vznikl po 8 infuzich solum.prosim o radu,čim to muže byt?jake nova vyšetřeni udělat.děkuji

reagovat 25.1.2013 14:59 - Dalibor

Pozitivni HLAB27.třikrat...

S očima mi moc pomohla paní Bábina,najdete ji na diskuzi VITALION,je to moc hodný člověk a určitě se vám bude věnovat,klidně ji oslovte s tím,že vás posílá Dalibor.

reagovat 5.7.2014 11:47 - Miriam

Pomůžete?

mám asi něco hodně podobného, autoimunitu na št. žlázu, vypadlo mi způli zrakové pole což zjistili na perimetru, vzali mi mozk. mok lumbální punkcí a mám nedostatek vit. D. Kortikoidy jsem dostala v kapačkách a vedl. účinky byly příšerné. Nyní mám pročistující čaje na játra a ledviny, beru MMS kapky a nasadila jsem antiparazitální kůru. Nechala jsem se vyšetřit Fscanem a to co mi našli plně odpovídá mému zdrav. stavu. Mám zvýšené monocyty a bílkoviny v moku.....což znamená infekci v těle a prvok. nákazu. Věřím alternativním léčbám, ne těm moderním chemickým a věřím, že se z toho dostanu, jen musím opatrně. Zkuste frekvenční měření (F-scan atd.)..uvidíte, jestli v těle najdou patogeny. Miriam

reagovat 22.8.2014 21:29 - Kristýna

Prosím o pomoc či radu.Má...

Dobrý večer, já si tedy taky myslím, že je na místě léčit to kortikoidy. Zbytečně riskujete její zdraví a hlavně zrak. Já jsem prodělala zánět zrakového nervu před rokem,a stále ještě se zrak nevrátil do původního stavu. Nejdřív jsem přestala vidět úplně, a teď vidím pouze černobíle, rozmazaně, na dálku témeř vůbec.

reagovat 9.7.2015 16:42 - Jája

Prosím o pomoc či radu.Má...

Ahoj,měla jsem před půl rokem zánět očního nervu a vyklubala se z toho roztroušená skleroza,někdy to bývá prvním příznakem.Kortikoidy mě z toho rychle dostaly,oko se vrátilo do normálu během týdne.Teď se ale potýkám s RS,zatím žádný problém ale sháním alternativní léčbu.Korálovec Ježatý je prý velmi účinný!Nic nepodceňujte a držím palce!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *