Zánět ledvin

Archiv příspěvků

reagovat 3.2.2011 18:37 - Helena

Brusinky mi nikdy nepomohly a nakonec jsem zjistila z knížek i z netu z urologické kliniky. Brusinky nikdy, pokud je v ledvině kámen, písek a nebo jen sklony k jejich tvoření. To vám často neřekne ani doktor,páč to každy neví.
Asi z bylin je nejlepší a nejsilnější přírodni antibiotikum ta řeřicha...Neznám za tu dobu, co vysedávám na urologii nikoho,komu by brusinky pomohly. Myslím si osobně, že pomohou je na slaboučký zánět močáku a jinak je to obchodní tah..Je to předražené a zoufalí lidé platí..

reagovat 3.2.2011 18:56 - MacaM

Manžel prodělal ledinový záchvat. Na UTZ mu zjistili 2 kamínky. Měl jít na operaci, ale hodně pil jedvinové, urologické čaje, poskakoval ma jedné a druhé noze a pil 1 plzeň denně. Nesmí se brukvovitá zelenina, minerálky. A než na operaci šel, kaminky se uvolnily a vyšly ven přirezenou cestou.
Urolog mu přímo nakázal pít Plzeňské pivo, protože to jedinné se vaří z nějaké speciální vody a to má pozitivní vliv na ledvinové potíže. Ale ne víc jak 1 denně :-)
Jinak na záněty močových cest bych mohla doporučit bylinkové produkty, které neobsahují chemii, nedochází pak již k recidivě. Loni jsem měla akutní zánět moč. cest, zvětšenou ledvinu, ATB nezabraly, až díky bylinkám a opravdu velkému množství tekutin jsem se uzdravila. Zánět se již neopakoval.
Také jsem zkoušela brusinky, ale nepomohly.
maca.lvz@seznam.cz

reagovat 3.2.2011 19:16 - Helena

MacaM, stoprocentně máš pravdu. Pivo jen Plzenské a to kvůli té vodě..mimo jiné.
Já mám šutr vrostlý do ledviny,tak chodím na operační zákroky..Jinak mi zpusobuje ty záněty. Pokud toho nenechá-mně to zatím nebolí, ohrozí mně natolik,že ledvinu budou muset vyndat. Bydlím v přírodě a sbírám bylinky, uplně nejvhodnější na dlouhodobé pití je březové listí. Ostatní také,ale člověk musí znát byliny, protože nic jiného se nesmí pít dlouhodobě.
Taky na zánět pěstuji řeřichu zahradní, je bezva a navíc krásně vypadá. V salátu ty květy jsou úžasné..Jí se celá a mně zbavila po mnoha měsících antibiotik.Snad to už tak zustaně.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 5.2.2011 13:23 - v

v roce 97 mi zjistily ledvinový kámen,doktor mi doporučil abych hodně pila a skákala po schodech že mám kamínek uložený na dobrém místě,a taky jsem ho dostala ven,v roce 2008 mi zjistily znova kámen,ale tentokrát už jsem skončila v nemocnici na roztříštění,ale bez úspěchu,jsem tam sem měla znova koliky,ale v loni jsem od mojí mamky dostala bylinky a od té doby mám pokoj,nejenom že nemám ledvinový koliky ale ani záněty moč.měchýře.Po využití dvou lahviček jsem super.Když budete mít zájem,tak zjistím od mamky jaké byliny to byli.

reagovat 8.3.2011 13:01 - Jiřina

Dobrý den, poslední 2 roky mne trápily opakované záněty močových cest. Vždy mi pomohl Ofloxin 200, bohužel, záněty se neustále vracely. Nyní jsem u v péči uroložky, která mi nasadila Ofloxin na 3 měsíce spolu s Urowaxomen, který by měl v léčbě též pomáhat. Teď beru Ofloxin a Urowaxom měsíc a od té doby jsem začala mít váhové přírustky. Nejím sladké, nesladím čaj ani kávu, stravovací návyky jsem též nezměnila, přesto se mi povedlo přibrat za měsíc nějakých 7 kilo. Má někdo podobné zkušnosti? Bylo mi řečeno, že tyto léky by neměly způsobovat váhové výkyvy....předem díky za jakoukoli reakci.

reagovat 11.3.2011 18:01 - v

Dobrý den, poslední 2 roky...

Nemáte zájem vyzkoušet léčbu přírodní cestou?Jestli ano,napište mi na v.smitalova@gmail.com,ráda poradím

reagovat 17.6.2011 13:30 - Monika

Ahoj chtěla bych se...

Dobrý den, ted se lecim se zanetem ledvin a mela sem stejý postup onemocnění jako máte vy. Nejdříve zánět močového měchýře a pak bolesti pod žebrama která proniká až do zad. Doktor řikal že se infekce může dostat ař do ledvin a tam nadělat paseku

reagovat 13.7.2011 11:15 - Alena

Dobrý den, poslední 2 roky...

Před 5 lety jsem začala mít potíže s močovým měchýřem, na které jsem nikdy netrpěla. 3x po sobě jsem měla zanět "močáku", kdo nezažije, nepochopí .... Následovala léčba antibiotiky atd. Když jsem cítila, že už to začíná zase, běžela jsem do lékárny, aby mi paní lékárnice poradila. Měla jsem štěstí. Poradila mi přípravek UROVAL manosa, zabral velmi rychle, nemusela jsem k lékaři a začínající zánět si vyléčila. Přečtěte si příbalový leták, má fakt účinnost v 90 %. Z počátku jsem brala zvýšenou dávku, jak je uvedeno při aktutních potížích, po vyléčení jsem brala preventivně 1 tabletu denně. Když jsem si šla koupit již asi 3 balení, paní lékárnice mi opět poradila, že pokud nemám akutní potíže, můžu UROVAL přestat brát, nechat si jej jako rezervu, a koupit si Swiss Brusinky 1132mg jako udržovací a preventivní opatření zánětu. Nejsou tak drahé, 30 tobolek je v jednom balení, stojí kolem 100,- Kč. Stačí brát 1 tobolku denně, nyní dokonce beru 1 tobolku ob den a musí to zaklepat, mám od té doby klid. K tomu ještě samozřejmě hodně piji, především vodu, zelený nebo ovocný čaj a kvalitní džusy (občas), ředím 1/3 džusu a 2/3 vody, úplně to stačí. Pozor na kávu a černý čaj, odvodňují a říká se, že za 1 kafe je nutné doplnit 2 skleničky vody. Tak snad jsem Vám poradila.

reagovat 10.9.2011 09:16 - Katka

Dobrý den, včera jsem se probudila s bolestmi v krku a velkou rýmou na ORL mi paní doktorka řekla, že mám chřipku a zánět nosohltanu, teplota byla pouze zvýšená k večeru už jsem měla kolem 38stupnu, celý den mě bolí bedra, nikdy jsem takovou bolest nezažila, piju hodně, moč vypadá normálně, je možné, že to souvisí s ledvinami?? Bolest je neustálá a vystřeluje až do boků...

reagovat 27.9.2011 17:57 - Jana

Dobrý den, 2 týdny jsem brala ATB na zánět ledvin, poté jsem byla na kontrole (na urologii)a tam už mi brali jen moč a zjšťovali pH, bylo v pořádku.Sono už mi nedělali. Pořád mám ale bolesti v bedrech a v boku, hlavně když delší dobu chodím, nebo stojím, je to normální? nebo se mi to snad vrací? děkuju za odpověď

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *