Zanet dasni

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2005 19:44 - Ada

Potrebuju pomoct moc se bojim zubare a udelal se mi nejspise zanet dasni a moc se bojim zubare mam to hodne otekly....Neda se s tim neco delat krome toho abych sla k zubarce??

reagovat 8.2.2005 20:36 - Sharah

Vyplachuj a udržuj v čistotě nějakym heřmankem nebo šalvěji a nebo nejakou ustni vodou ale bez alkoholu. Jestli kouřiš tak těď abstinuj

reagovat 8.2.2005 21:01 - iren

Jdi do lekarny a kup si Corsodyl lepší je ten s koncentraci 0,2%. Stoji cca 140,-. Vyplachuj po vyzubení, používej měkký kartáček. Zubaře se bojí každý, jestli máš Neurol nebo Lexaurin atd. vem si jeden dva a k zubaři si dojdi! Stejně tě to nemine!

Mladý ječmen

reagovat 8.2.2005 21:15 - Ada

A myslis ze to pomuze a nemusim k zubarce bez jakeho koliv pichani??

reagovat 8.2.2005 21:55 - iren

Umrtvit si zuby v případě zákroku nech, ty prášky jsou jen na to, abys k zubaři vůbec došla a nevrátila se domů po deseti minutách čekání v čekárně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2013 18:22 - marty

Mal by som zaujem o ten olej na paradentozu..mam priatelku a potrebujem pomoc.aku kolvek viskusam len aby som jej pomohol...je to strasne a zubar je dost drahy.moj email:marty.snabelova@gmail.com PROSIM!!!! Dakujem za akukolvek pomoc

reagovat 14.9.2013 22:45 - Honza

Jediná skutečně účinná konzervativní léčba parodontitidy adjuvantními prostředky je použitím unikátní bylinné ústní vody doktora Landy. Kdo tuto věc vyzkouší dle návodu k použití s možností potlačení zánětu využitím ATB, má velkou šanci na zastavení chorobného procesu destrukce závěsného aparátu.Tato ojedinělá metoda léčby nenásilnou cestou vede k výraznému zlepšení pacientova stavu. Doporučuji. Nenajdete v oficiální medicíně lepší metodu léčby. Pouze vás bude zatěžovat zbytečnými extrakcemi, řešením protetiky a dlouhodobě používáním inhibitorů plaku, v neposlední řadě výrazně škodlivého diglukonátu chlorhexidinu - CHX. Máte to ve svých rukách. Přeji pevné orální zdraví. Váš Honza.

reagovat 16.10.2013 23:35 - míla

Jediná skutečně účinná...

použila jsem atb a listerin a zuby se zpevnily,Není hlavním faktorem zlepšení antibiotikum a podpůrným prostředkem jakákoliv ústní voda za současné pečlivé péče včetbńě masáží?

reagovat 17.10.2013 12:58 - petracookee

Potrebuju pomoct moc se bojim...

Dobrý den, mohla bych Vám doporučit gelík, který má hojivé a antibakteriální účinky, je výborný i na zranění, skvělý na záněty dásní, i na bolavé dásně u miminek. Stoprocentně přírodní, atestovaný.
petracookee@seznam.cz

reagovat 27.11.2013 21:03 - Honza

Add:Míla
Vážená dámo,lékem první volby k efektivnímu potlačení zánětu, je - li indikace postavena dle screeningu bakteriálního osídlení dutiny ústní s tím, že výstupem je přesné stanovení patogenních agens, je zajisté ATB. Zpevnění tím rozhodně nenastane. To je pouze subjektivní dojem. Následné použití některého z adjuvantních prostředků, řekněme, antibakteriálních ústních vod je užitečné, nepřeceňujme však jejich možnosti. Zmiňujete - li Listerine, vřele nedoporučuji. Je to sice radikální prostředek OH, bylo však zjištěno, že za určitých okolností je zdraví škodlivý. Vlivem lobby výrobce a v návaznosti na řetězec těch, jenž se na této značce dobře živí, se však u nás o tom nehovoří. O problému parodontitidy můžeme vést obsáhlou diskusi a jsem přesvědčen, že dojdete k zajímavým poznatkům. Chcete - li ale pro své orální zdraví skutečně udělat to nejlepší možné, vyzkoušejte bylinnou ústní vodu Dr.Landy. Minimálně se s ním spojte a zkonzulrujte své potíže. Garantuji Vám velmi rychlý ústup ať už akutního, či chronického zánětu parodontu.
S přáním nekrvácejích dásní zdraví Honza

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Nemoci > Zanet dasni

registrace | přihlásit se