Co na žaludek?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.5.2006 20:58 - qwyx

Poradí mi někdo, jaký přípravek užít na podrážděný žaluděk (po přejezení, event. dietní chybě), tak aby neobsahoval alkohol a přitom neovlivňoval vstřebávání jiných léků (jako nepř. Anacit?) Žaludeční čaj mi ale nepomáhá... Je dobré užít šaratici (bez ohledu na její hlavní, tj. projímavý, účinek)? Děkuji

reagovat 24.5.2006 15:44 - Dsdsdd

Dobrý den ne žaludek je dobrý buď želudeční čaj a nebo smecta ta vám určitě pomuže

reagovat 24.5.2006 16:17 - lenka

spis se snazit ten zaludek nedrazdit.

reagovat 24.5.2006 16:40 - Hanka

Dobrý je Pangrol (16 tablet, volně prodejný), který obsahuje trávicí enzymy. Ale samozřejmě jak píše Lenka, lepší je žaludek ničím nedráždit. Šaratici určitě ne, ta působí na střeva, akorát tě prožene, navíc je návyková.

reagovat 25.10.2006 19:01 - Petr

Hlavně nepoužívejte projímadlo. To potom máte průjem pořád. Nejlepší je ležet, ležet a ležet. :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2012 10:58 - Anna

ona rika te timto to neni...

Mohlo by ísť aj o Cronovu chorobu - sú nato lieky, kľud a žiadne stresy. Taktiež môže byť alergia na mlieko, vajíčka - to bývajú aj hnačky.Dobré je na žalúdok bylinkové čaje ako Meduňka lékařská, Máta peprná-najlepšie nie sáčkové. Na dezinfekciu zmes: Žihlava/kopřiva/, Rebríček, Mésíček lékaŕský- v pomere 1:1:2/namiešať naraz a držať v skle-zavarovačke/ - túto zmes bylín piť počas dňa- aj liter. Ráno a može sa aj večer nalačno Prasličku roľnú,tak pol hodiny pred jedlom, ak sa nebude piť na noc Meduňka. --- Dobrý je zeler /celer/, banány na žalúdok, jablká. Zo zeleniny len ak šťava mrkvová /mäso len ak mleté, nekoreniť,nesoliť stravu/--- výborné je Acidofilné mlieko tak 2 dcl denne. Zemiaky skôr kaša - zmixovaná s mliekom.ŽIADNE čerstvé pečivo, skôr sucháre, celozrnné.A dobré je aj ananás-šťava. A skutočne môže byť aj tehotenstvo, alebo anorexia.LEKÁRSKE VYŚETRENIE, ak neprestávajú problémy je nutné. Niekoho bolieva žalúdok, napína, ak má zápal ženských vecí - maternice a pod. Môže byť dôvod rôzny. Vtedy sú dobré a doporučené jednak čaje piť aj kúpeľ sedací pravidelný aspoň raz týždenne : Rebríček, Praslička. Raz do mesiaca Pastierska kapsička, ktorá sa doporučuje aj ak býva silné krvácanie- jednak piť pri krvácaní, a 1 x mesačne kúpeľ.NIĆ NEPODCEŇOVAŤ.

reagovat 7.3.2012 10:59 - Anna

Mohlo by ísť aj o Cronovu...

Pre priateľku Petra - bolo spomínané zvracanie.

reagovat 6.4.2013 19:34 - vera

Poradí mi někdo, jaký...

Nejlepsi je apo ome, nevim jestli se to pise dohromady

reagovat 25.1.2016 15:18 - miroslava.kysela@seznam.cz

já mám odzkoušené žaludeční kapky Phyteneo, zabírají na takové ty nespecifické trávicí obtíže, bolesti žaludku, nadýmání. navíc mají rychlý nástup. Prodávají se ve většině lékáren a stojí oproti zahraničním bylinným kapkám polovinu.

reagovat 26.1.2016 09:10 - Nika

Napíšu vám zážitek z vlastní rodiny - tetě diagnostikovali rakovinu žaludku - ložisko asi 2 cm. Za 2 měsíce byla objednaná na operaci. Začala pít na doporučení známé Šťávu z celých listů aloe vera, asi po měsíci jí dělali další endoskopické vyšetření a na nálezu bylo ložisko jen 1 cm. Teta okamžitě aloi vysadila, protože dostala hrůzu z toho, že za měsíc při operaci by tam nic být nemuselo. No nyní je po operaci již pět let, vždy jednou do roka vypije láhev a naštěstí je zatím v pořádku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *