Zákaz kouření v restauracích má být od ledna 2014 - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2013 11:14 - Nakobyl

Jsem pro.Ale některé hospody - vím minimálně o jedné- to zavřou.Ale tam nejde o zákazníky, ale o majitele a personál. Šéf jich vytáhne těch 60 a kouří i v kuchyni při vaření, pomocný kuchař tak tu dvacku,taky nad hrncema,jedna servírka 40 a ta druhá něco přes 60.Ta prý kouří v posteli.

reagovat 11.5.2013 07:50 - hmm

fašismus

reagovat 11.5.2013 09:32 - Ivan

Konečně, už bylo na čase.

reagovat 11.5.2013 10:16 - tak

Jsem pro.Ale některé...

tu by měli zavřít hygienici. Fuj to musí být hnus

reagovat 11.5.2013 11:21 - rak

Měl by se těm kuřáckém dobytkům protáhnout chřtán ostrou párou...ono by je to čudění přešlo...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2013 11:29 - Šárí

Je ovšem otázkou, zda...

No tak prostě budu chodit jinam. Nebo si kvalitní čaj udělám doma.
Od té doby, co se to v jediné ucházející plzeňské čajovně takhle děsivě rozhulilo, tam stejně chodím už jen na naléhání kamarádky, která je k tomu čmoudu trochu tolerantnější.

Kuřáci vodních dýmek si mohou založit nějaký klub, kde si to budou hulit, a na pití jim k tomu stačí kola, džus, a nejvýš nějaký levný obyčejný čaj, jak jsem mohla v té čajovně pozorovat :-)))

reagovat 16.5.2013 11:47 - Václav J.

To je přesně ono, když né já, tak nikdo. Sám bych si k čaji nevzal nic, co by mi ztěžovalo jeho chuť plně vnímat. Myslím si, ale že chtít aby stát vše řídil je trochu mimo. Dnes jsou to kuřáci, byly doby, kdy to byli všichni co nebyli blond, co nás čeká v budoucnu?

reagovat 16.5.2013 12:06 - Šárí

To je přesně ono, když né...

Je mi líto, ale tuhle argumentaci typu "dnes to byli kuřáci, zítra to budou ti či oni" neberu. Blonďaté vlasy nepáchnou jako žumpa, takže proč by měly v hospodě vadit?

"Když ne já, tak nikdo" -no to nevím, proč by nikdo. Hospody i čajovny budou prostě pro ty, co si tam nezapálí. Znám několik nekuřáckých čajoven-bohužel v cizích městech-takže to jde.
Já spíš doufám, že na to konto se opět nějaká dobrá nekuřácká objeví v Plzni.

reagovat 16.5.2013 12:15 - Šárí

To je přesně ono, když né...

A ještě k tomu řízení státem - kuřáci si pod sebou prostě podřezali větev. Jsou neohleduplní, hulí všude jako dobytek a domluva s nimi je téměř nemožná. A teď to prostě ostatní už přestali snášet a ujal se toho stát, podle mně v tomto případě naprosto oprávněně.

Prostě místo diskriminace nekuřáků v páchnoucích restauracích budou teď diskriminovaní kuřáci. Ovšem můžou si za to jen a jen sami. Já je rozhodně litovat nehodlám.

reagovat 7.5.2014 13:23 - Enigma

.....,,Ta prý kouří v posteli.,,....

Nevím jak to myšleno jest avšak obě významové roviny jsou zcela v pořádku. :-)))

Nekuřácké provosovny zásadně nenavštěvuji, že kojot, vlastně bojkot.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *