zácpa

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.11.2000 06:29 - ivanka

Stravou proti zácpě:
http://zdrava-vyziva.doktorka.cz/stravou-proti-zacpe/

Trpím častou zácpou projímadla a čaje už mi moc nepomáhají asi jsem si na ně zvykla zácpou trpím i na dovolené v jiném prostředí, s partnerem jsem už rok skoro denně a ještě jsem si nezvykla chodit v jeho přítomnosti na záchod. Děkuji předem za názor a radu.

reagovat 23.11.2000 08:52 - Zuzana

Přemýšlela jste o vlivu psychiky?
Můj manžel měl kdysi podobný problém. Nastěhovali jsme se do nehotového domu, kde nefungovala kanalizace a na záchod jsme museli chodit ven do "kadibudky". Byla zima, mrzlo. Manžel nešel celý týden na velkou. Neúčinkovala projímadla. Teprve po zprovoznění WC doma se okamžitě vše upravilo.
Pokuste se myslet na své životní potřeby pozitivně. Vždyť jsou tak důležité pro očistu těla!

reagovat 23.11.2000 14:53 - Pavla

Už asi 4 měsíce trpím zácpou a nadýmáním. Krevní obraz i SONO mám v pořádku. Začala jsem kvůli tomu jíst dělenou stravu, ale moc to nepomáhá. Užívala jsem Lefax (zabíral), Prepulsid (moc ne)a teď mi byl předepsán Orenzym. Plyny značně zapáchají, takže mě to omezuje i ve společenském životě. Prosím, poraďte mi co s tím. Děkuji.

reagovat 25.11.2000 01:01 - Andrea

Synovi pomohl homeopatický lék Sulfur.Měl též psychický blok, bál se bolesti při stolici, ale radila bych návštěvu u homeopata, než si ho půjdete koupit.

reagovat 25.11.2000 23:05 - Doktorka

Problémem může být pomnožení kvasinek ve střevě - odborně nazývané candidóza. Doporučovla bych vám přečíst si téma kvasinky-mykóza-dermatida a vyzkoušet tam uvedená doporučení, včetně protikvasinkové diety (viz. diety v horním rámu této stránky). Zácpa a nadýmání je častým příznakem candidozy-kvasinkového syndromu. Též bych vám doporučila článek v archívu: " Projevy kvasinek u dospělých"

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.8.2017 13:54 - viktorka

Diky za pekny rady,ale ja...

Čočka, hrách, pitný režim. Změň stravovací návyky a taky zvyš aktivitu. Nejen na netu. Jen nekupuj tu chemii z lékarny nebo reklamované na zdejší Doktorce.

reagovat 8.8.2017 13:57 - Fantoci

Diky za rady,neco urcite vyzkousim.

reagovat 8.8.2017 22:50 - Zita

Zkuste domaci klystyr

reagovat 13.8.2017 18:56 - pro Fantoci a dalsi

pokud clovek ji prevazne pecivo, pizzy, bagety, ve střevech to naboptna a strevo to ucpe a zanese, pak strevo nevnima , ze je plne a peristaltika prestane fungovat.Nasledek pak jsou zavazne nemoci, rakovina , leukemie, RS.Takove nemoci mi potvrdili lide, jejíž hlavni stravou bylo pecivo.Zabiji i zvířata, viz varovani v ZOO před jejich krmenim pecivem.

reagovat 27.11.2017 17:17 - Jana

Mě na trávení pomáhají probiotika, teď si je kupuju v kombinaci s vitamíny.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *