! začínám v lednu s berličkou Hydroxycut - a vy?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.12.2007 19:52 - Lilithka

Tak já se do toho hubnutí od ledna pořádně opřu! Hubnu celoročně už pár let, ale špatně, stále dokola proklatých 5 kilo lehce nabírám a s námahou schazuji...
Sekla jsem s nekonečným kolotočem hladovění a jojo efetku.
Sázím na pravidelnou zdravou stravu a cvičení. Pořídila jsem si za tímto účelem berličku Hybroxycut a doufám, že mi přinejmenším pomůže dodžet nezbytný pravidelný režim.
A po silvestrovském slavení už hurá do toho!!! :o) Věřím, že mou vůli podpoří i to, že sem píšu a ve svých plánech tak nepolevím - jste má motivace ;o)
Přidejte se do novoročního hubnutí se mnou a písejte sem své cíle, jak se vám daří dosáhnout nižší váhy a jakými prostředky - ať se vzájemně podpoříme, společně to tentokrát určiě zvládnem ;o)
Pro krásný nový rok!!!!

reagovat 2.1.2008 22:29 - Baculka

jdu kouknout na net, co to je ten Hybroxycut - jinak zkus navstivit nasi diskuzi z 85 kg na 75. A jinak kolik teda vazis ? a chces shodit jen 5 kg ?

reagovat 3.1.2008 00:01 - iv

taky nevím,co to je a ráda bych hubla :((

reagovat 3.1.2008 17:37 - Baculka

nasla jsme to na netu...ale zda se mi to moc drasticke, jako hodne pro svalovce a sportovce - takze pro me ne... holky ja hubnu od noveho roku a abych pravdu rekla, na silvestra jsem jeste mela temer 94 kg a dneska co jsem prisla z prace jsoem stoupla na vahu a mam 90.5 - do konce mam cil shhodit na 90 . . ale mam to jenom stravou :) denne pisu na doktorku co jim... tak doufam,ze to dam !!! a vy taky !!! chce to podporu a SPOLU - BOJ !!! POLU-PRACI !!! podporu :)

reagovat 3.1.2008 17:38 - Baculka

chtela jsem napsat - do konce TYDNE :) :) :) a pak samozrejme pokracovat !

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.3.2008 02:19 - Hanka

Zdravím, vážným zájemcům/zájemkyním pomohu s hubnutím! Jedná se o sestavení osobního programu s poradenstvím po celou dobu hubnutí. Neslibuji zázraky, ale zdravé a trvalé hubnutí bez zdravotních problémů! Kontakt: linie.kondice.vitalita"seznam.cz

reagovat 12.10.2008 21:05 - klaruzska

Ahoj, prodám balení hydroxycut 24 (90 tabletek) 6 tabletek chybí.. Ty jsem totiž ještě zdlábla já, takže jich je 90 místo 96.. nakoupila jsem si totiž nějak moc balení a tak mi to poslední skoro celé zbylo.. kdybyste měl někdo zájem, kontaktujte mě prosím na email: klaruzska"seznam.cz cena by byla přibližně 800,- při rychlém jednání možná i slevička:o) pošlu v originální krabičce ještě s tím letáčkem v češtině co byl u toho.. jak to brát a tak.o) objednávala jsem je ze stránky www.muscletech.cz díky.. mějte se:o)

reagovat 4.8.2010 09:17 - emilie

Dobrý den, nabízím tablety na hubnutí pro ty, kteří se rádi přejídají i pro ženy po porodu, které nebaví nosit ty přebytečná kila. Sama jsem je vyzkoušela na sobě a jsem z nich nadšená. Kontaktujte mne na mail emiliemilie@email.cz

reagovat 4.8.2010 13:42 - Tilla

Nic nefunguje a jsou to jen a jen vyhozené peníze. Musíte omezit příjem potravy a nejíst sladkosti. Vrazila jsem do toho už tolik peněz, že by to bylo na pěknou dovolenou.

reagovat 13.2.2013 11:04 - ivanakvoriakova

varuji před poradnou www.food-life.cz!Za peníze,které zaplatíte (mnoho tisíc)Vám udělají jídelníček typu udělej si omeletu z vejce va přidej trochu zeleniny.Budou vám nabízet různé doplňky stravy,otravovat vás maily,a když sdělíte,že chcete s nimi ukončit kontakt,byli sprostí a arogantní.Holky,nikdy víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *