záchodové nebezpečí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.6.2008 20:50 - Rolka

Zdravím všechny a mám jeden dotaz a to ohledně záchodových prkýnek na veřejných místech (bary, diskotéky atd.) Čistě teoreticky, je možné se s takového prkénka nakazit nějakou chorobou? Jaké nebezpečí zde číhá? Lze jím například předejít když je na prkýnko položený toaletní papír? předem děkuji za info.
'

reagovat 9.6.2008 23:46 -

Zásadně nesedat a nedotýkat se prádlem okraje mísy,prkýnka..Minimálně svrabem se nakazíš raz dva.'

reagovat 10.6.2008 08:13 - Patrik

Já chodím kadit třikrát za den a tak je jasný, že to na mne přijde často na nevhodném místě. Když je možnost, radši se vykadím venku než někde na veřejně přístupném WC. Někdy to jde ovšem těžko, nelze se vykadit na náměstí. Nejenom opravdovém veřejném WC, ale to se týká i barů, klubů, restaurací nebo v práci. Jelikož se nevykadím naráz, ale až tak postupně během čtvrt hoďky, nemůžu se řídit radou, že mám srát v podřepu, jak mi to radila přítelkyně. Holky v tomto směru lituju, že i čurat musí na prkýnku.

Vyřešil jsem to tak, že pořád sebou mám desinfekční antibakteriální ubrousky a těma otřu nejenom prkýnko, ale i kliku. Dá se to použít i na lidské tělo, takže po výkonu si otřu pro jistotu i prdel a stehna.'

reagovat 10.6.2008 11:02 - Lucka

To je asi, Patriku, nejrozumnější. Taky používám dezinfekční ubrousky. Není nad to si pohodlně sednout na mísu, hi, hi! Podkládat to toaleťákem nebo tzv. hygienickým krytím jako mají třeba v Pendolinu, mi přijde nedostatečné.

Když jdu jenom čůrat, vyřídím to v podřepu jako tvá přítelkyně.'

reagovat 10.6.2008 22:44 - `Šárka

Patriju,máš to promyšlený,ale zkusil si někdy zvednout prkno a zírat co za humus je vespod?

Pokud nepoužiješ třeba Cutasept F,je to naprda,stejně jako ty ubrousky.

Lepší křoví,nežli sed na cizí prkno.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2014 15:50 - jste úplný paka

ze záchoda nic nechytíte, leda že byste tam místo čurání mrdali a to ještě bez ochrany...

reagovat 21.7.2014 20:24 - Na hajzlu jde chytit cokoliv

Nějakou sračku rozhodně a všechno, co se šíří stolicí, třeba některé hepatitidy, tyfus, paratyfus, úplavici, choleru, Escherichiu coli atd. To je realita. Ale záleží, jak dlouho tam někdo před váma byl. Většina těch bacilů nebo virů na vzduchu moc dlouho nevydrží. Ale třeba ten tyfus, ten vydrží poměrně dost dlouho. Navíc nemusí být ani nemocný. ASi 3% lidí se po tyfu stávají bacilonosiči na celý život. To je u nás ale málo pravděpodobné. Pár bacilonosičů u nás žije, ale moc jich není. Je to spíš problém jižních zemí. A nemusí jít zrovna o Thajsko nebo Indii. Dost bacilonosičů žije třeba v Itálii, ve Francii nebo ve Španělsku. O Rusku ani nemluvě.

reagovat 21.7.2014 20:33 - ty jsi ale kráva

Pako a asi i čuně si...

sliznice na sliznici haha, a ty lepíš píču na záchodový prkénko? Anebo prdel? To teda ten záchod po tobě musí pěkně vypadat ty cuchto prasečí!!!!!

reagovat 21.7.2014 20:33 - ty jsi ale kráva

Pako a asi i čuně si...

sliznice na sliznici haha, a ty lepíš píču na záchodový prkénko? Anebo prdel? To teda ten záchod po tobě musí pěkně vypadat ty cuchto prasečí!!!!!

reagovat 21.7.2014 20:34 - a ty

Nějakou sračku rozhodně a...

se hrabeš na hajzlu v cizích hovnech???

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *