zacernala kuze v trislech a podpazi

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.6.2003 09:50 - Pat

Ahojky vsichni, chtela jsem se zeptat. Mate take nekdo zacernalou kuzi v trislech a popazich? Hrozne me to trapi, nevypada to hezky, vypadam jako spinava, je to zrejme zpusobeno pocenim, ale prece se poti kazdy. Nejsem zadna smudla, myju se denne, antiperspiranty pouzivam. Jak se proti tomu branite, jakto, ze nekdo ma krasne hladkou a bilou pokozku vsude.

reagovat 31.8.2003 19:25 - Marla

Mám stejný problém. Protože stejné potíže měla i moje maminka, myslím si, že typ kůže je dědičný. Ani ona, ani já jsme nezjistily jak kůži zesvětlit, na lékaře jsme se neobrátily.

reagovat 8.2.2004 16:57 - alena

Je to od antiperspirantu, zapricinujou rakovinu kuze, jak se oholis pod pazi tak si nikdy po cerstve oholene kuze nenanasej deodorant. Pouzivej jen naturalni deodorant, a jak jsi doma tak ho nepouzivej, at si kuze oddychne. Antiperspiranty, zabranuji potu aby vytekl z tela a z toho ze se drzi pod kuzi tak se dela rakovina. Proto deodorant je lepsi budes se potit ale nebudes mit odor.

reagovat 9.2.2004 07:07 - sluníčko

to je podle me blbost. Mluvim o zacernale kuzi,tmavsi nez jinde, ne o rakovine. Kdyby to bylo od antiperspirantu, tak nemam tmavsi kuzi i v trislech...Kdyby byla z antiperspirantu rakovina, tak ji uz ma asi 90 % lidstva. To se takhle nemuze brat, protoze clovek by nemohl snist ani bramboru.

reagovat 22.3.2004 10:34 - Amazonka

Dříve jsem mívala podobné problémy, tedy ne v podpaží, ale v tříslech. Pomohly mi zábaly ze strouhané okurky (zesvětluje kůži) a také oplachování vodou s vyždímaným citronem. Už mám kůži krásně světlou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.4.2005 14:47 - PaT

ja si taky myslim, ze to je pigmentem...

reagovat 4.5.2008 16:33 - Katka

Jo, přesně tak to mám taky....v tříslech mi to zase tak nevadí, ale když mám načernalou kůži v podpaží, k tomu ještě pupínky, tak mi to příjde, jakoby se to podpaží zapažoilo, nebo co....neívm co k tomu, ale to s tou rakovinou je debilita...

reagovat 4.5.2008 16:49 - Havran

Já mám v podpaží i v tříslech kůži světlou, ale ptáka a pytlík mám jak Negr,co s tím? MÁTE TO?

reagovat 29.6.2014 15:38 - Mirka

Jak dostat z tela ven parazity svalovce prirodni cestou?

reagovat 21.3.2017 00:33 - Michal

Nejspise pujde o akantózu, Jedná se o zatmavenou barvu kůže na zadní straně krku, třísel a také například podpaží. Ve své podstatě jde o ztluštění kůže spojené s jejím ztmavnutím.


Mezi místa nejčastěji postižená akantózou patří zadní část krku, třísla, podpaží a končetiny.

Nejsvrchnější vrstva kůže se rozšíří a zvýší svou pigmentaci. Rozhodně není náhoda, že je toto onemocnění spojováno s obezitou a cukrovkou, jelikož u těchto onemocnění hraje také důležitou roli inzulínová rezistence.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *