www.stopkoureni.cz

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.3.2007 13:11 -

pokud nekdo chcete pripojte se do petice proti koureni ve verejnych prostorach na www.stopkoureni.cz

reagovat 2.4.2007 09:29 - brichcin"plbohnice. cz

pasivní kouření ohrožuje-eliminujme je z pohostinství bezodkladně!

reagovat 6.4.2007 23:56 -

Jdětě někam ... Alespoň s pohostinstvím.1. Jste na majitelově pozemku

2. Jdete tam popřípadě dobrovolněA pokud majitelovi klesnou výnosy kvůli Vám, což pochybuji, je to také jeho problém.Veřejné prostory beru, ale veřejné tím způsobem, které patří státu, ne někomu jinému.P.S.: Za chvíli budete zakazovat jezdit autem ? A co třeba místo sekačky kosu ?

reagovat 8.2.2008 15:46 - bre

Plně s Tebou souhlasím. Začínají být horší než komouši.

reagovat 8.2.2008 19:07 - Karel

Dost často se objevují stále stejně hloupé argumenty pro kouření. Spojování zákazu kouření s ježděním aut a pododné nesmysly nesvědčí o příliš vysoké myšlenkové úrovni pisatelů.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.4.2008 14:18 - ivana

Když přijedeme za synem,který žije již delší dobu v USA,jsme přímo nadšeni z každé návštěvy restaurace.To,že se nikde nekouří nevadí ani kuřákům.Můžeme jít na večeři všichni,včetně naší desetimněsíční vnučky a být tak pohromadě jako rodina.V Praze je tomu jinak.Jeden,většinou babička, musí zůstat doma s děckem.Pokud chceme strávit večer všichni společně,raději si restauraci odpustíme.Názor,že poklesne návštěvnost v restauracích je zcestný.Možná,že ubyde "hostů",kteří popíjejí celý večer 2 piva a vykouří 20 cigaret,zato přibude hostů,kteří se příjdou najíst.Zisky se majitelům restaurací zvýší,stejně jako ve státě New-York nebo New-Jersey.Navíc se sníží náklady na údržbu provozoven-nepropálené ubrusy,nezačouzené zdi,záclony...

reagovat 17.4.2008 09:50 - 1944

V sedesatych letech minuleho stoleti provedli v USA representativni pruzkum juvenilni delikvence. Byla zjitena silna zaporna korelace mezi spotrebou zmrzliny a juvenilni delikvenci. Kdybychom uvazovali stejne jako statisticky nevzdelani iniciatori akce dostkoureni museli bychom konstatovat, ze zmrzlinaje tak dobra, ze zlocinnost mladeze snizuje!!!

Jednou pred 50 lety se v LN ptali akadamika Lexy jaky je jeho nazor na koureni. Tento ctihodny egyptolog odpovedel (volne cituji) "Neznam nemoc,kterou lze dokazat statisticky. Cely zivot jsem kouril je dobre doutniky"

reagovat 30.11.2008 08:16 - martin

krávo

reagovat 16.2.2011 14:04 - Manželé Šlapákovi Praha

pokud nekdo chcete pripojte...

Plně podporujeme zákaz kouření v restauracích, na veřejných prostranstvích, ve zdravotnictví a všude tam, kde se sdružuje více lidí. Kuřáci by si měli platit lékařskou péči. Kuřivo by mělo zdražit nejméně o l00%.

reagovat 16.2.2011 14:09 - Marie a Josef

Dále žádáme, aby se nepodporovali drogisti. Jak k tomu přijdou nemocné děti, kterým rodiče musí platit drahé léky a drogisti maji svoji drogu zdarma. Udělá s tím konečně někdo něco? Drogisti jsou velmi nebezpeční celé společnosti a tak je potřeba je od normálních lidí a slušných lidí izolovat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *