wobenzym

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.3.2001 08:24 - Natálie

Dost často teď čtu o skvělých účincích přípravku s enzymy Wobenzym (n?). Zajímalo by mě, jestli tady někdo má s tím zkušenosti. Jak a proč, jak dlouho ho užíval a podobně. Také, jestli se dá běžně koupit v lékárně a hlavně kolik stojí. Co vlastně dělá tak prospěšného? Jak funguje? Podporuje imunitu, nebo léčí tkáně nebo co? Dá se využít u akutních nemocí nebo u chronických? Využívá se jako léčba nebo jako podpůrná léčba? Přibližte mi to někdo (paní doktorko). Díky.

reagovat 27.3.2001 07:50 - Natálie

Paní doktorko, nebo někdo, prosím, vyjádřete se trochu. Díky.

reagovat 27.3.2001 12:26 - Marketa

Nevím jestli pomohu, ale informace se dají najít na http://www.mucos.cz/

Osobně žádnou zkušenost s wobenzymem nemám. Chtěla jsem ho vyzkoušet, ale po poradě s lékařkou jsem od toho upustila. Údajně je tělo schopné tak velké množství enzymů přijmout pouze tehdy, když je ve velmi špatném stavu (např. těžké operace, chemoterapie apod.). Pak se prý podávání enyzmů projeví velmi kladně.

Docela by mně taky zajímalo, zda má někdo kladné či záporné zkušenosti.

reagovat 27.3.2001 13:30 - Eliška

Já jsem ho užívala téměř rok. Nemohu ale říct ani zabral či ne. Slyšela jsem reference rodičů, kteří dcerce dávali 2x1 tabl a dostalo ji to z alergií. Já jsem brala 3x5. Určitě to upravuje trávení, ale můj chronický zánět dutin nezvádl. Přesto mi lékaři doporučují pokračovat. Je to prý jako u řady dalších přírodních - nenásilných preparátů běh na dlouhou trať. Záleží na tom, jaký problém má W. řešit. A doktoří ? Myslím, že všichni, kdo zastávají názor, že čistě klasická medicína je agresivní, musí doporučovat.

reagovat 28.3.2001 07:59 - Natálie

Mě by konkrétně zajímalo využití a účinek wobenzymu při chronickém zánětu pochvy. Může wobenzym pomoci při léčbě několikalétého výtoku?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.1.2017 17:23 - Ano

Po operaci doporučuji .

reagovat 26.5.2017 16:28 - Marianna

Môže sa wobenzym kombinovať s ibalginom? ďakujem

reagovat 10.6.2017 19:52 - Kateřina

zdravím,brala jsem Wobenzym...

Tak přesně takhle jsem dopadla já.....cca měsíc jen pobolívání žaludku,nevolnosti a průjem.....tak jsem dávku snižovala.....stejně jsem se dopracovala k tak luxusnímu záchvatu a křečím žaludku,že jsem strávila noc na kapačkách v nemocnici....nebyla jsem ani schopná si zavolat 'rychlou'. Přitom lék úžasně zabíral....po týdnu jsem měla pocit že je mi dvacet a kolena a ramena mi někdo vyměnil....okamžitě jsem mohla naplno sportovat....byla jsem nadšená. Nyní po týdnu,kdy Wobenzym neberu.....všechny problémy zpět, bolesti a otoky kolenou, bolesti ramene. Kateřina 44 let

reagovat 13.12.2017 12:39 - Rosťa

.

reagovat 13.12.2017 12:40 - Rosťa

Nevím, jestli už to není off, ale objevil jsem článek, kde je srovnání léku wobenzym a doplňku stravy z Aloe Vera: https://www.kosmetikaeva.eu/clanky-2-2/rozdil-mezi-lekem-wobenzym-a-doplnkem-stravy-aloe-vera-gelem/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *