Wellbutrin SR

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.2.2010 17:55 - Johny DJ

Máte někdo zkušenosti s lékem Wellbutrin SR? Jestli ano, tak jaké? Měl na vás nějaké nežádoucí účinky?

reagovat 17.2.2010 06:55 - Petr

Vyzkoušel jsem asi 6 druhů antidepresiv, Wellbutrin SR je první, po kterém mně není špatně od žaludku a který mně trochu pomáhá. Nežádoucí účinky jsem zatím nepozoroval.

reagovat 17.2.2010 09:00 - johny.dj

Petře, to rád vidim, že Well pomáhá:)Well je druhé AD, které beru, zpočátku jsem bral Cipralex, po kterém se u mě projevovaly převážně jen jeho nežádoucí účinky. Aktuálně beru současně jak Cipralex, jehož dávku snižuju za účelem postupného vysazení, tak i Wellbutrin SR. Dr.je přesvědčená, že u mě zabral Well, tak snad to bude dobrý. Je pravda, že po Well je větší chuť na sex?:-D

reagovat 20.2.2010 10:38 - M.

Měsíc beru Wellbutrin SR a je mi po něm líp. Nežádoucí účinky jsem neměla žádný.
Na internetu jsem četla, že zvyšuje chuť na sex, ale u mě zrovna ne.

reagovat 24.2.2010 21:32 - tinka

Máte někdo zkušenosti s lékem...

Moc zdravím, já jsem Welbutrin užívala cca 7 měsíců a měla jsem téměř všechny nežádoucí účinky uvedené v letáku. Totálně mi rozhodil organizmus - bylo mi velmi špatně, měla jsem vyrážky, alergické reakce, byla jsem hodně podrážděná a moje deprese se hrozně prohloubily - musela jsem přestat s jeho užíváním. Mám s ním velmi negativní zkušenosti, ale je to asi individuální - na každého působí jinak. Držím palce, ať je líp...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.7.2016 23:37 - Kuba

Já můžu Welbutrin doporučit všem, kdo potřebují nakopnout. Po letech na SSRi (cipralex) jsem se dostal do útlumu, deprese a letargie, byl jsem schopný celý den prospat. Díky Wellbutrinu jsem vstal z postele, začal znovu sportovat, zajímat se o svět kolem sebe, vstávám zase normálně ;-) Nechutenství nepociťuju, spíš naopak, nervozita lehká.. Stačí mi bohatě 150mg (1tbl) ráno a lítám celý den jak motorová myš.

reagovat 17.11.2016 06:09 - Karel

Manica, děkuji za reakci....

To Marika
Úplně přesně stejné stavy. Dočista to člověka paralyzuje. Do něčeho se dokopat je nadlidský úkol. Beru léta zoloft a vždycky pomáhal. Koncem léta přišla stejná deprese jako tenkrát ta první před sedmi lety. Řešil jsem to postupným zvednutím dávek ze 100 mg. až na 200 mg. Bohužel to vůbec nezabírá a poslední měsíc se k depresi přidala ještě úzkost. Tu jsem začal řešit Rivotrilem, ale mám po něm divné stavy. Chvíli nakoplý, pak zase hrozně ospalý a tak se to střídá. Dnes mi doktorka předepsala Wellbutrin do kombinace se Zoloftem. Od zítřka na to najíždím. Máte někdo s touto kombinací zkušenosti?

reagovat 19.11.2016 17:35 - Víky

Ahoj Karle,
tuto kombinaci (Wellbutrin + Zoloft), jsem brala asi rok a půl. Wellbutrinu 150 mg, Zoloftu 300 mg. Ještě jsem brala Lerivon (AD). Trochu mi to na něco pomáhalo, ale ne úplně.

reagovat 22.1.2017 20:15 - Lenka

Ahoj, brala jsem leta cipralex, ale prestal mi zabirat, tak mi nasadili Velaxin, ale po nem lepsi, jenze uplne frigida, tak jsem dostala wellbutrin a beru druhy den a mam hrozne toceni hlavy a zacinam byt vic a vic unavena. Mate nekdo zkusenost přechodu ze serotoninovych ad na dopaminove?dík

reagovat 21.2.2017 08:01 - Pavla

Ahoj, brala jsem leta...

Ahoj, já sem před víc než týdnem přešla na wellbutrin, nyní zvyšuji dávku na 2 tablety denně. Wellbutrin jsem dostala jelikož mi po pár měsících přestal účinkovat cipralex. Pak jsem dostala Brintellix, nicméně na něm sem trpěla jako pes. Tak sem dostala Wellbutrin. Co na sobě pozoruju je občasné točení hlavy, zmatenost, bolesti hlavy, nesoustředěnost a nedají se na tom tak zvládat panický záchvaty, ale na druhou stranu začínám bejt pomalu nakopnutá a to i co se sexu týče (puberta je zpět), jídlo mám pod kontrolou a mám chuť zase cvičit. Ale prvních 5 dní užívání taky nic moc, jelikož to tělo není pokrytý ničím, tak se vrátilo to zlo a byla sem totálně v háji a myslela sem, že to znova nezvládnu, ale pomalu je to lepší a lepší :) takže nezoufat :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *