Vztahy na pracovišti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.10.2001 11:32 - Martina

Tady na Doktorce jsou téměř všechna témata,ale jedno tu přeci jen postrádám a myslím,že nejsem jediná.Často se v časopisech objevují články o vztazích na pracovišti,obvykle s komentářem -,,Co je v domě není pro mě".Ale vím,že spousta lidí se s tím setká.Dá se vztah v práci udržet,pokud tam chtějí oba zůstat,povedlo se to někomu?Nebo je vždy nutné,aby jeden v blízké době odešel a tím vztah zachránil?Co dělat,když člověk nechce ztratit ani jedno?

reagovat 10.11.2001 11:05 - Jana

Nepřemýšlela jsem sice o tom, jestli je nutné, aby jeden změnil místo (myslím, že ne) ale jedno Ti můžu říct, pokud do toho vstupuješ, musíš uvažovat i s tou variantou, že ten vztah skončí - a to pak může být velký průšvih. Zažila jsem to, nechtěla jsem za žádnou cenu opustit svoje místo, protože bych jiné těžko sháněla,a bylo to hrozné. HROZNÉ!

reagovat 10.11.2001 16:56 - Irena

S mým přítelem jsem se potkala na pracovišti, jsme spolu 9 let a nepočítám, že se to v blízké budoucnosti změní. Pracujeme spolu stále, problémy nejsou. Pokud bychom se rozešli, nevím... Ale jak jsem již napsala, na rozchod nepomýšlíme, protože jsme, jak se říká, jedno tělo, jedna duše. Nemůžeme za to, že jsme se potkali právě v práci:-)

reagovat 27.12.2001 17:28 - shaninka

Mela jsem tu zkusenost, vlastne hned 2x, s tim samym teda.Bohuzel tu byl jeste jeden problem, je zenatej a ma rocni holcicku.Poprve to trvalo asi jen mesic,jeho zena byla tehotna, ale ted to doslo tak daleko, ze jsme spolu 4 mesice bydleli,ale pak se vratil k rodine, ale mezi nami to neskoncilo,nasledoval dalsi pokus byt se mnou, zase to nevyslo, a ted naposled uz jsem mu opravdu verila,ale zase nic.Dohodli jsme se,ze to definitivne skoncime,ale copak to jde rict si to a udelat tak kdyz ho vidam v praci?Snazim se, opravdu moc,ale takovyhleho clovicka jsem hledala a kdyz jsem ho nasla tak se ho mam vzdat kvuli tomu, ze se sve zeny boli a ona ho uplne ovlada?Ano ma dcerku,miluje ji,ale nikdy bych ho od ni netahala.Naopak.No nic, to je ma zkusenost.Mohla bych o tom napsat cely roman,ale tohle snad jako prispevek staci.

reagovat 19.1.2002 17:59 - Mata

Ten chlap tě jenom využívá a nikdy k tobě nepůjde. Mu to v současné době tak vyhovuje. Má rodinu, má ženu a dítě a když jeho manželství zažívá nudu, tak si odskočí k tobě a slibuje ti určutě hory, doly. Chlapi už takoví jsou a pořád si musí něco dokazovat. A kdyby tě tak moc chtěl, tak už by u tebe dávno byl a nějaké city k právě narozenénu dítěti nevěř. Chlapovi to ze začátku nic neříká, on si svuj vztah k dítě vypracovává teprve s tím jak to dítě roste.
A proč od tebe po 4 měsících utekl? Zjistil, že je to samé co zažívá doma a tak se vrátil a ted si k tobě pouze "odskocí" a je maximálně spokojenej. Chlapi jsou v tomto směru děsní parchanti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.4.2011 12:14 - x_x

Byla jsem tři měsíce s...

Za prvé to přebolí, až ho nebudeš potkávat. Za další, co to bylo za vztah, když je ukončen skrz změnu práce a stěhování? Takže by to stejně dříve nebo později krachlo.
Ano, vztahy na pracovišti jsou rizikové proto, že v případě ukončení se musíte dále povinně potkávat. Úplně stejné platí pro molenku ve stejném městě (myslím tím malé město).

reagovat 12.9.2018 07:42 - Honza

Ahoj lidi, cítím že vztah s mojí kolegyni v práci se dostal do jiných mezi něž je vztah 2 kolegů. Kdyby nebyla od nás z práce tak bych se tomu vůbec nebránil. Z pracovního hlediska to nechci. Z osobního mi srdce říká že jo. Navíc cítím že jsem se do ní zamiloval. Co vy na to? Poradte

reagovat 12.9.2018 08:21 - Kolega

Ahoj lidi, cítím že vztah...

Z práce mi nabídl, že mě odpaní, ale já jsem to odmítla, protože by to vykecal po celý fabrice a mít s ním vztah by taky nedělalo dobrotu.

reagovat 12.9.2018 09:43 - proč ne

Ahoj lidi, cítím že vztah...

A co je na tom špatného? My se takhle poznali s mým, nyní již mužem.

reagovat 12.9.2018 16:06 - honza

Z práce mi nabídl, že mě...

Tohohle se nebojím. Myslím to že kdyby k tomu došlo že by jsme byly prakticky 24 hodin denně pořád spolu doma i v práci.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *