vzrušuje mě simulované škrcení

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.1.2011 23:12 - Jarda

Mám takovou zvláštní sexuální fantazii, nevim zda jsem v tom ojedinělý, ale pochybuji, že by to nikoho jiného nevzrušovalo. Předem zdůzarňuji, že nejsem žádný sadista nebo násilník, vzrušují mě pouze hrané zcénky. Vzrušuje mě taková ta infantilní pubertální hra, kdy se třeba holka ze srandy chytne pod krkem a dělá, že se škrtí, nebo že jí někdo škrtí a vyplázne jazyk a pak se zase usměje, nebo třeba jedna druhou jako škrtí. Já tohle dělám s partnerkou, tedy ona se mi svěřila, že má ráda, když jí chytnu pod krkem třeba při svádění a já jsem se jí zase svěřil, že mám rád hraný zcénky a tak to provozujem při sexu, já jí jako držim za krk a ona hraje škrcenou a při tom se milujem, nebo třeba když mě chce navnadit, tak vezme třeba šátek a dá si ho kolem krku a řekne "uškrtim se", je to jenom jako a ona se pak zasměje a já jsem nažhavenej, podotýkám, že kdyby po mě chtěla opravdovou akci, tak to bych nikdy neudělal, mám rád pouze když je to hraný. Nebo třeba jako hraje oběšenou a já jí pak jako zachraňuju umělym dýchánim, jsou to neskutečně vzrušující hry, je to takový naše malý tajemství, moc jí miluju a jsem rád, že jsem takovou holku našel, bylo to neskutečný štěstí. Tak by mě zajímalo, jak se na to dívaj ostatní a taky hlavně holky, jestli je to taky vzrušuje a jestli by to s klukem dělaly, kdyby se to líbilo oběma.

reagovat 27.1.2011 17:36 - Foxy

Mám takovou zvláštní...

No, taky v sobě můžeš mít latentní asfyxiofilii. Takovou dobře ukrytou, co se zatím skrývá někde v koutku, kdesi na dně tvé mysli.
To se pak může stát, že čertík pokušitel ti při takové "jako hře" ve zvláště slabé chvilce našeptá "a co takhle to zkusit doopravdy, jen tak malilinko... co by se mohlo stát"...
A může se stát, že ten zvláštní pocit změněného vědomí, který si tím vyvoláš, tě zaujme. Zkusíš to znovu, pak trochu víc, až k hraně vědomí... a spadneš do toho.
Třeba budeš mít štěstí a svůj výlet za hranu vědomí přežiješ; ale stejně jseš od té chvíle chycen.
Velmi rychle totiž tyhle mezní prožitky propojíš s erotickými (transcendent pleasure, ultimate orgasm) - a vzápětí se na nich staneš závislý.
Protože výsledný prožitek překoná cokoliv, co jsi do té doby prožil. Jeho síla je srovnatelná s nejsilnějšími drogami, a takto vzniklá asfyxiofilní závislost je pevnější než závislost na heroinu. Závislost o to horší, že drogu je koneckonců možno odejmout, ale bezdechou rozkoš máš u sebe neustále. Vždyť stačí tak málo, a opět se ocitneš v tom zvláštním, vábivém světě nadzemské blaženosti... až to jednou, dříve či později přeženeš, a už se z něj zpět nevrátíš. Nebo se ti naopak může stát, že zabiješ svou partnerku, kterou jsi předtím svedl na stejnou cestu.
Takže se dobře hlídej, abys své skryté běsy nevypustil - se všemi následky, které by to mohlo mít.
Není to žádná sranda, sešup z výšin vrcholného blaha do toho nejhlubšího pekla může být zatraceně rychlý!

reagovat 27.1.2011 17:45 - Ty jsi

No, taky v sobě můžeš...

potěr :-)

reagovat 27.1.2011 21:19 - Jarda

No, taky v sobě můžeš...

Mám pocit, že sis asi špatně přečetl můj článek a taky mám pocit, že ve svém článku píšeš tak trochu o sobě, je to zajímavý, jak najednou znáš všechny podrobnosti, nemyslíš?
Ale nejpodstatnější je, jestli jsi to do teďka nepochopil, že já nikde nepíšu, že bych se sám škrtil a to mě vzrušovalo nebo tak podobně, já píšu o tom, že mě vzrušuje, když vidim hranou zcénku a hlavní aktér je tam hezká holka, co hraje škrcenou, tudíš ten herecký výkon dívky, tak že sem netahej nějaké moje prožitky z nějaké tvojí asfyxie, to s tím nemá co dělat, protože já nic takového neprovozuji na rozdíl od tebe nejspíš.

reagovat 27.1.2011 22:56 - ALI

Jardo a kolik ti je let?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.4.2018 19:57 - laddiss

Starej se o sebe ty kriple

reagovat 12.4.2018 19:27 - frustrace z tvý úchylný debility

Starej se o sebe ty kriple

Kdy už chcipnes konecne v ty opratce ty zvrhlej zmrde,když te rajcuje tohle?CHCÍPNI MRDKO!

reagovat 15.5.2018 13:25 - stiskus

Je tu nějaká holka nebo žena, která ráda tisk svého krčku a chtěla by si o tom popísmenkovat?

reagovat 14.6.2018 21:18 - Václav v.

Prý to je celkem běžné, hodně ženám a holkám se to líbí, ale patří to do jejich tajné třinácté komnaty, o které veřejně mlčí. A některé to maj rády i dost extrémně až na pokraj uškrcení. Takže jo, je to běžný.

reagovat 17.6.2018 23:19 - muž se "stiskem"

Ahoj, je tu nějaká žena kolem 25 let a starší, kterou tohle taky v sexu bere? A která by chtěla o tom alespoň popísmenkovat, když už nic víc?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *