Vzrušuje mě máma

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.11.2012 14:44 - martin

Právě jsem viděl máminu kundičku. Klečela a umývala zem a nevzala si pod šaty kalhotky. Nevšimla si že za ní stojím tak jsem tam chvíli stál a nemohl jsem se toho pohledu nabažit. Krásná kundička červenoučká s většími pysky uplně vyholená. Byl jsem moc vzrušenej. Pak se otočila a lekla se, že tam stojím. Řekl jsem jí že potřebuju hadr a šel jsem. Nemohl jsem se toho pohledu zbavit. Já vím je to neslušný, ale ona mě vrušuje i jinak, má fakt krásný velký plný prsa asi 4-5 a když ji tu vidím procházet se v černý krajkový podprsence má velikost asi 90C jak ji ty prsa přetýkají občas ji vylezou i velký bradavky, tak jsem vzrušenej jak něco. K tomu ještě ji slyším jak vzdychá, masturbuje s vibrátorem, který jsem u ní našel to by vzrušilo každýho. Teď nevím jestli ji mám říct že o tom vibrátoru vím, ale zas ji chci při tom tajně vidět co si o tom myslíte?

reagovat 7.11.2012 18:15 - Verča

A pak ses probudil s rukou nad nočníkem a v ruce držel hovno.

reagovat 7.11.2012 21:56 - Máma

Právě jsem viděl máminu...

Mě by zase vzrušilo majznout tě mokrym hadrem po hubě!

reagovat 14.11.2012 14:56 - kazimír

Mě by zase vzrušilo...

Ty jo, to bych asi nastrčil a vystříkal...

reagovat 14.11.2012 15:03 - Mami

No fuj martine!!!Máma

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2018 16:52 - PETR

ME MAMA TAKY VZRUSUJE.BUDE ME 16 MAME 38.CHODI PEKNE OBLIKANA MA PEKNOU POSTAVU A PEVNEJ ZADEK.CHLAPI PO NI KOUKAJ.JE ROZVEDENA MA PRITELE A ZAVIDIM MU.VZRUSUJE ME KDYZ NEKDY Z LOZNOCE SLYSIM JEJI VZDYCHANI A HEKANI KDYZ SE MILUJE Z PRITELEM.TED KDYZ JSOU PARNA CHODI DOMA JEN PODPRSENCE A V TANGACH.KDYZ ALE PRIJDU DOMU A OTVIRAM DVERE BERE SI BAV.TRICKO ALE TU PRDELKU MA STEJNE HOLOU A PICKU TAKY ,PROTOZE JI TY TANGA STEJNE POVYJEDOU A MA TAM JEN SNURKU.ME TO STRASNE VZRUSUJE UZ ME PARKRAT I PRISTIHLA ZE HO MAM ZTOPORENYHO V BOXERKACH.REKNE NA TO ZE UZ JSEM VELKEJ A ZE SE MNOU MLATI HORMONY.JEDNOU JSEM SI DAL KLISTE PRISAT PRIMO NA VARLATA TROCHU JSEM ZARISKOVAL A PO 2 DNECH JSEM ZA NI SEL ZE MAM KLISTE A NEMUZU SI HO VYDELAT,ZE NECHCI K DOKTOROVI REKL JSEM JI KDE TROCHU ZALAPALA PO DECHU ALE REKLA ME AT JI HO UKAZU SE SE HO POKUSI VYDELAT.SUNDAL JSRM SI BOXERKY MAMA ME CHYTLA ZKUS3NE ZA VARLATA A POKOSELA SE HO PINZETOU VYTAHNOUT,JAK MELA OBLICEJ U MEHO PENISU NEVYDRZEL JSEM TO A ZACAL ME NABIHAT A DOST RYCHLE.DOCELA JI TO ROZHODILO SUNDALA Z NEHO RUKU A REKLA ME TRHAME KLISTE NEBOSE BAVIS.BUD SE BEZ VYHONIT A PAK PRIJD NEBO TAK ZUSTAN.REKL JSEM JI ZE ZA TO NEMUZU TO SAMO ZASMALA SE VZALA PINZETU A TO KLISTE ME NAKONEC VYTAHLAPAK SE ME ZEPTALO A CO SNIM REKL JSEM NEVIM.DONES SI KAPESNIKY ASEDNI SI DO KRESLA.KDYZ JSEM TO ZAVINILA TAK TI OD TOHO POMUZU ALE NAPOSLED A ZATIM TO BOHUZEL DODRZELA .ZACALA ME HO HONIT A MACKAT VARLATA.STRCILA SI HO DO PUSY A OCHUTNALA JA SE HNED UDELAL A BYLO PO VSEM

reagovat 24.8.2018 17:28 - Máš bujnou fantazii

Velkýma pismenama píší akorát důchodci

reagovat 29.8.2018 03:08 - Tomáš

Já vždycky zavíděl...

A kolik mu je ? bral bych se s mamkou koupat je mi 19 jí 39 :)

reagovat 29.8.2018 05:10 - Milan

mě spíš jenom vzrušuje...

Podle mě kdyz je 40 letá ženská atraktivní tak bude vzrusovat i sveho syna , pokud neni gay ... mě se moje taky líbí a žadný uchylak nejsem v pubertě sem si nosil její kalhotky až do postele , v podstatě sem si nikdy k ní nic nedovolil , dnes jí je pres padesat a postavu má lepší než moje přítelkyně , popravdě bych se jí někdy nejradši přiznal co sem dělal s jejím prádlem , kdo vý třeba by mě nechala si hrát s těma co má na sobě :)

reagovat 31.8.2018 17:32 - buback

Velkýma pismenama píší...

čím větší písmena tím větší fantazie :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *