Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.8.2002 01:29 - Miloš

Cítím vzrušení, když vidím, jak mladá žena stoupne celou svou vahou na nějaký předmět a váhou svého těla ten předmět rozdrtí. Rád bych věděl, zda to vzrušuje i tu ženu, protože občas vidím, jak ženy s oblibou šlapou po ledasčem a vahou svých těl některé předměty úmyslně drtí.

reagovat 16.8.2002 09:21 - Monika2

Ma oblibena technika vylevani si vzteku v okamziku, kdy mam chut uz neco opravdu rozmlatit je rozslapavani lahvi od Dobre vody. Je v tom urcite poteseni z destrukce. Mozna i mirne vzruseni (?) Slysim o tom ale poprve.

reagovat 16.8.2002 09:43 - aaa

A co třeba tvoje vejce?

reagovat 27.8.2002 19:51 - Miloš

Když dospělá žena rozšlápne PET láhev, tak to mě příliš nevzruší, protože taková láhev je měkká a rozšlápne ji i malé dítě. Víc mě vzruší, když dospělá žena váhou svého těla pomalu rozšlápne něco pevnějšího, na co například váha desetiletého dítěte nestačí. Vůbec mě vzrušuje pocit, že dospělá žena váží nejméně 50 kg. Když váží 60 - 80 kg, tak je to ještě vzrušivější. Také mě vzruší, když hezká a mladá žena stoupne na osobní váhu a uvidím, jak váha ukazuje víc než 60 kg.

reagovat 28.8.2002 10:09 - Ester

Tak to mi přijde jako úplná blbost, že tě vzruší, když ženská něco rozšlápne. Ale každý člověk je jiný a každého vzrušuje něco jiného. Mě vzrušuje představa sexu se dvěma muži...Ačkoliv jsem ho ještě neprovozovala.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.9.2018 14:59 - bbbbbbb

....

reagovat 6.9.2018 11:49 - Fred

S přítelkyní jsme letos jeli autem do Chorvatska. Je to cesta celkem dlouhá, a tak jsme první den dojeli do vnitrozemí, kde jsme přespali v apartmánu a další den jeli k moři.
Když jsme dojeli k onomu apartmánu ve vnitrozemí, strašně pršelo a tak dovnitř nalezl nějaký divný hmyz, něco mezi mravenci a mouchami. Domácí je vymetla, ale stejně zase nalezli dovnitř. Vymetl jsem je já. Opět zalezli dovnitř, ale to už měli smůlu.
Přítelkyně se zvedla ze židle a začala je rozšlapávat. Na nohách měla tenisky (nechtělo se jí zouvat). Pod jejich podrážkami brutálně drtila onen ubohý hmyz vahou svého krásného těla. Neměl nejmenší šanci, jen to křuplo a bylo po nich. Prchali, chtějíce se vyhnout souboji na život a na smrt s předem jasným vítězem, ale přítelkynina noha je dostihla a zavraždila je.
Zatímco pod jejíma nohama vyhasínaly životy, přítelkyně se usmívala a v očích měla takový divný pohled. Skoro jako by se jí to líbilo, rozmačkat nevinné malé tvorečky, jejichž jediná vina byla, že nechtěli zmoknout.
Pak se ještě párkrát prošla po jejich mrtvolkách a nakonec je vymetla.

reagovat 12.9.2018 15:24 - bbbbbbb

....

reagovat 12.9.2018 19:07 - cccccccccccccccccccccccc

....

ccccccccccccccccccccccccccccc

reagovat 15.9.2018 22:14 - Petr

Mám spoustu kamarádek který my natočí jak típnou cigaretu podle mě , a hlavně krásně ze zadu když to tipnou a ještě kroutejí prdelkou no grandiózní to mě vzrušuje jak to típají

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *