Vzrušuje mě bratr

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.8.2008 12:59 - Dana

Ahoj mám takový problém, je mi 19 let a mému bratrovi Honzovi 18 a v poslední době jsem si všimla, že mě vzrušuje právě Hozna. Jelikož bydlíme s matkou v bytě 2+1 tak jsme s Hoznou v jednom pokoji už několik let. Sice jsme si na to oba už zvykli na to, že se musíme převlékat v jednom pokoji atak, ale nikdy jsme se nepřestali jakoby očkem pozorovat. Nedávno jsem skoro spala a viděla jsem, jak se Hozna vrací ze sprchy, on si myslel, že už spím a tak si sundal ručník no a právě v tu chvíli jsem uviděla, nejen to, že má erekci, ale že má opravdu obrovský penis řekla bych tak 24 cm a široký odhadem tak 6 cm. Nikdy jsem nic takového neviděla na vlastní oči a tak mi v tu chvíli málem zaskočilo a já se málem prozradila, že ho pozoruji. Celou noc jsem pak nemohla usnout a myslela pořád na to, co jsem viděla. Ovšem druhý den co jsme spoli mluvili a seděli na gauči, všimla jsem si, že mu při našem rozhovoru tvrdne a nakonec se uplně postavil, měl tenčí kalhoty a tak to šlo vidět. Honza se sice snažil, dělat jakože nic ale mě to pořád nedalo musela jsem se mu koukat do rozkroku, když si toho všimnul tak se mi za to omluvil a pak raději odešel, ale jak odešel, pocítila jsem, že jsem celá vlhká a že mi srdce rychle tepe. Večer pak když bratr spal všimla jsem si, že mu stojí a těch cca 24 cm vypadalo opravdu jako velký stan - dlouho jsem váhála, ale pak jsem se odhodlala a šla jsem se kouknout zblízka, když jsem mu pomalu stáhla trenky ta velikost a šířka mě zase dostaly, úplně jsem skoprněla a celá se vzrušila během jedné minuty, musela jsem rychle odběhnout a dvakrát se udělat abych se uklidnila. Tohle už je tak týden až dva dozadu a celou tu dobu teď dělám Honzovi takové lehké narážky na to co má tam dole, občas se \"nechtěně\" otřu, \"omylem\" nemám kalhotky pod sukní a nebo \"nechtěně\" nedovřu dveře od koupelny, když jsem tam nahá, dělám to schválně aby mě viděl a taky to dělá, vždycky když mu dám příležitost. Občas ho také na chvilku uvidím jak masturbuje, když si myslí, že se nikdo nedívá avšak jednou když si to dělal, tak jsem schválně čekala a když už ho chytal orgasmus tak jsem tam vešla v tu chvíli už stříkal opravdu silně a vysoko jako ze zahradní hadice, když skončil úplně celý zrudnul a neřekl ani slovo, já jsem se jen usmála a odešla - celý den se mi pak nepodíval do očí :-) Občas spolu také chodíme do společné sauny (v ručnících) a asi to nevnímá ale stojí mu tam vždycky, ostatní ženy se pak na něho také koukají dost hladově a šeptají si. V jeho domácím soukromém blogu jsem se dočetla, že ho velmi vzrušuji a to zase vzrušuje mě. Nevím zase co mám dělat, nevím jak se mám zachovat, vážené dámy, řekněte mi prosím svůj názor.

reagovat 25.8.2008 16:05 - Dr. Freud

Bud jde o tve uchylne fantazie, nebo jste uchylni sourozenci. Ve vasem veku uz bys mela mit kluka a Honza holku, to by vas snad zbavilo myslenek na incest. Pokud partnery nesezenete, silne doporucuju, abyste navstivili psychiatra.

reagovat 25.8.2008 16:08 - Literární kritik

Jako erotická povídka je to dost slabé. Ještě musíš cvičit kompozici a větnou skladbu. Časem to půjde. Základ je fantazie a tu máš.

reagovat 25.8.2008 16:45 - judy

pro DanuZáleží jen na tobě co chceš s tím dělat, pokud ti myšlenka na sex s bratrem nevadí. Je to jen tvoje věc a nenech si od nikoho radit dělej všechno tak jak to cítíš :-)

reagovat 25.8.2008 17:16 - Petronius

Autorem je evidentně kluk, kterého vzrušuje vlastní sestra (nebo bratr) a stydí se to napsat, takse stylizuje do role té dívky. Pokud alespoň věk pisatele není smyšlený, tak by už měl mít rozum, aby věděl, že incest, neboli krvesmilstvo je u nás trestný čin, za který může jít do vězení.

http://www.novinky.cz/clanek/148057-mladika-uz-podruhe-soudi-kvuli-znasilnovani-sestry.htmlV rovině fantazií může samozřejmě realizovat jakoukoli úchylku. Reálně už však nikoli. Po světě chodí nějakých 6,7 mld. lidí. Pokud si někdo z těch miliard vybere právě svého sourozence, řekl bych, že moc daleko nedošel. Asi je dost omezený. Dost často toto provozují sourozenci cikánské národnosti. Dan v úvodním příspěvku však na cikána nevypadá, takto češtinu nezvládají. Jejich fantazie končí u: "dyk se ji to libilo, more!"Autorovi bych doporučil, aby zkusil zauvažovat, jestli těch zbývajících 6,7 mld lidí v sobě neskýtá třeba i lepší sex. objekt, než je jeho sorozenec..... Kdyby mu bylo 14, 15, budiž, ale pokud je už dospělý, tak ho dost nechápu. Ovšem pokud je to staré úchylacké prase, které si ho tu honí při podobných provokacích, tak tomu nepomůže už nic.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.2.2018 10:43 - Sex s bratrancem

Nikolko s bratrancem to...

sice není incest, ale je to insucht. A v některých kulturách, v některých dobách a některých zemích byl a je též insucht různě přísně zavrhován, odsuzován, ano i trestán.

reagovat 29.3.2018 12:44 - Daniel 16 let

Ahoj mám takový problém,...

Ahoj Dano, to je asi normální, já mám podobný problém. Chodil jsem do tanečních a tancoval s různými holkami. Občas mě vedla taneční asistentka - měla krásné růžové šatičky, černé silonky, byla nádherně navoněná. Tancovali jsme walz a dala mi nohu do rozkroku - hodně mi ztvrdnul penis já to nevydržel a udělal se. Všimla si toho, jak jde na mě erekce měli jsme otočku a jjá to pustil. Plné slipy. Naštěstí to bylo už po přestávce, musel jsem odejít z tanečních dřív a v rozkroku jsem měl pořádný flek. Nyní spolu chodíme je jí 20 jsmenuje se Soňa a je ze mě také vždy strašně vzrušená. Včera jsme se sešli v pizerii a pak jsme byly v kavárně. Měla černé silonky a džínovou sukni. Zahlédl jsem jí v kabelce načatý balíček vložek. To mě dostalo - mmá menses. Nevšimla si toho, že jsem se jí koukl do pootevřené kabelky. Strašně mě to vzrušilo, seděli jsme v kavárně na pohovce vedle sebe, dala mi nohu přes nohu a já po chvíli stříkal. říkal jsem jí jak mě vzrušuje. jsme oba blažení

reagovat 30.3.2018 09:38 - luci

Odkazy na výdělek na...

Jdi do háje s tou opičárnou! Pokud někdo cizímu člověku vnucuje peníze,je blázen,nebo podvodník!!!

reagovat 30.3.2018 12:19 - N

Jdi do háje s tou...

alebo dobrak :-) o com by sa ale s vysokou pravdepodobnostou dalo pochybovat :-)

reagovat 25.6.2018 11:55 - Bohuš

Ahoj mám takový problém,...

Ahojky, je to jen věc vás dvou !!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *