Vzrušuje mě bolest v pupíku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2009 12:09 -

Já sem masochysta . Vím že je to hodně zvláštní ale vzrušuje mě dělat si bolest v pupíku . Hodně se do pupíku mačkám , ňákou úzkou tyčkou jako je třeba tuška apodobně . Tu bolest si chci dělat jenom v pupíku , nikde jinde . Často se mačkám hodně silně , že to bolí fakt hodně , často mám strach abych si vážně neublížila . Taky mě vzrušuje když můžu působit bolest v pupíku někomu dotyčnému . Nikomu ale ze své úchylné potřeby neublížím , dokať mi neřekne že to sám chce . To bych se radši zabila , než to udělat . Mačkání do pupíku mě vyloženě vzrušuje . Nedělám to proto že bych se cítila psichicky špatně . Je tady ještě někdo takoví , jako jsem já ?

reagovat 19.1.2009 10:02 - Jana

Přestaň si mačkat pupík a raději se nauč pravopis. :-)

reagovat 19.1.2009 16:38 -

Zvláštní,tady se hodnotí pravopis,Jana je asi nějaká češtinářka,já proti tomu tvému mačkání pupíku nic nemám,každý má jiné úchylky a kdo je nemá,ten lže...mě třeba vzrušovalo,když jsem si dělala bolest taky,ted myslím bolest tam dole a různé představy o znásilnění a tak,bylo to vzrušující,ale už to nedělám...nemůžu mít totiž sex,kvůli lékům...ta tvoje uchylka je zajímavá a nevidím na ní nic špatného...užívej si to a jestli se najde někdo,kdo ti tohle dopřeje,když mu to řekneš,pak máš vyhráno...jinak,můj pupík byl taky pěkně citlivej a dělalo mi docela hezky,když jsem si tam hladila,takové příjemné cukání,které se dostávalo až tam dolů...asi je ten pupík nějak propojený...no,jen tak dál

reagovat 19.1.2009 17:19 -

Díky za tvojí pozitivní reakci . To cukání znám ale už to u mě vymizelo . Jak si tady budu říkat...tak třeba Lara .

reagovat 19.1.2009 20:49 -

Tady Lara . Takže ty jsi taky masochystka . A k tomu znásilnění , tebe sex více vrušuje násilný , když dotyčný klade odpor jo ? Ale nikomu by jsi to násilím neudělala , doufám . Jsi taky sadistka , že by tě vzrušovalo působit bolest pohlavních orgánů někomu jinému ? Mimochodem , je mi 14 let .Jsem hubená a pupík nemám vůbec zalezlej , spíše trochu vystouplý a hodně zatočený . Jaký máš pupík ty ? To sem uchylná co ? Já vim , ale jinak sem normální a navenek se to u mě nijak neprojevuje . Mám jisté morální zásady , nejsem žádná svině , nenávidim šikanu a tak podobně .

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.4.2017 05:42 - masopraha

Ahoj,tahleta tematika me bere uz spoustu let. Mucim si pupek a bricho i neco jineho. Jen parkrat v zivote jsem poznal zenu se stejnou zalibou. Profi dominy splni jakakoli prani, ale to neni ono. To nebrat. A kdo to bere jako uchylku, tak nevi o cem mluvi. Je to slastna zaliba.

reagovat 21.6.2017 02:55 - Marek

Marku nápis mi :) jsem z...

Ahoj :) dlouho jsem tu nebyl :\ nechces se nekdy sejit ? :)

reagovat 2.1.2018 14:42 - Alex

Ahoj. Líbí se mi vystouple...

Vzhledem k tomu, že tato konverzace upadá, neočekávám tedy moc velkou šanci na odezvu. Navíc když reaguji na příspěvek 1 a 1/2 rok starý. Ovšem proč to nezkusit.

Zdravím tedy všechny a konkrétně Em. Poněvadž jsem také z podkrkonoší a navíc lehce trpím stejnou úchylkou jako ty. Narozdíl od obyčejných heterosexuálu, kteří na opačném pohlavím upřednostnují pouze prsa a zadek, tak já k tomu trochu i břicho a pupek. V minulosti mi již bývalá přítelkyně občas strkala prst do pupíku a popřípadě lehce kousala za proužek chlupů vedoucí od pupku dolů. Nehorázně se mi to líbilo. Snad nejlepší předehra co existuje a tudíž i lepší vyvrcholení. Fakt libovka.

Ps. Nevyhledám tu sexualní akt, aby si to někdo takto nevyložil. Zkrátka bych rád vyzkoušel, to mučení, vytahování, nafukování Viz. co psala Em..) Takže tu kdyžták zanech reakci. Já se jsem čas od času příjdu podívat. Samozřejmě i jiná holka/slečna se může ozvat. Budu jen rád. Ovšem pokud jsi nějaký cápek, tak maximálně můžeme pokecat, ale rozhodně za tebou nikam nepojedu. Jak je napsáno výše. Heterosexuál !!

By the way, můj pupek vypadá tak na půl outie-innie. Tím jak cvičím už pár let mi spíše vylézá.

reagovat 21.1.2018 20:22 - XY

Ahoj, také bych chtěla napsat že mne pupík vzrušuje. Chtěla bych si do něj strkat tužky a tak, ale vzhledem k tomu že jsem jako mála měla kýlu tak se bojím. Co si o tom myslíte.

reagovat 21.1.2018 21:01 - Franci

Je tu někdo, kdo by byl ochotný se mnou sdílet zážitky s pupíkem? Budu se jmenovat dejme tomu Franci.
Ps.Ta Laura co tu psávala okolo r.2009 tu už není?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *