Vzrušuje mě bolest v pupíku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2009 12:09 -

Já sem masochysta . Vím že je to hodně zvláštní ale vzrušuje mě dělat si bolest v pupíku . Hodně se do pupíku mačkám , ňákou úzkou tyčkou jako je třeba tuška apodobně . Tu bolest si chci dělat jenom v pupíku , nikde jinde . Často se mačkám hodně silně , že to bolí fakt hodně , často mám strach abych si vážně neublížila . Taky mě vzrušuje když můžu působit bolest v pupíku někomu dotyčnému . Nikomu ale ze své úchylné potřeby neublížím , dokať mi neřekne že to sám chce . To bych se radši zabila , než to udělat . Mačkání do pupíku mě vyloženě vzrušuje . Nedělám to proto že bych se cítila psichicky špatně . Je tady ještě někdo takoví , jako jsem já ?

reagovat 19.1.2009 10:02 - Jana

Přestaň si mačkat pupík a raději se nauč pravopis. :-)

reagovat 19.1.2009 16:38 -

Zvláštní,tady se hodnotí pravopis,Jana je asi nějaká češtinářka,já proti tomu tvému mačkání pupíku nic nemám,každý má jiné úchylky a kdo je nemá,ten lže...mě třeba vzrušovalo,když jsem si dělala bolest taky,ted myslím bolest tam dole a různé představy o znásilnění a tak,bylo to vzrušující,ale už to nedělám...nemůžu mít totiž sex,kvůli lékům...ta tvoje uchylka je zajímavá a nevidím na ní nic špatného...užívej si to a jestli se najde někdo,kdo ti tohle dopřeje,když mu to řekneš,pak máš vyhráno...jinak,můj pupík byl taky pěkně citlivej a dělalo mi docela hezky,když jsem si tam hladila,takové příjemné cukání,které se dostávalo až tam dolů...asi je ten pupík nějak propojený...no,jen tak dál

reagovat 19.1.2009 17:19 -

Díky za tvojí pozitivní reakci . To cukání znám ale už to u mě vymizelo . Jak si tady budu říkat...tak třeba Lara .

reagovat 19.1.2009 20:49 -

Tady Lara . Takže ty jsi taky masochystka . A k tomu znásilnění , tebe sex více vrušuje násilný , když dotyčný klade odpor jo ? Ale nikomu by jsi to násilím neudělala , doufám . Jsi taky sadistka , že by tě vzrušovalo působit bolest pohlavních orgánů někomu jinému ? Mimochodem , je mi 14 let .Jsem hubená a pupík nemám vůbec zalezlej , spíše trochu vystouplý a hodně zatočený . Jaký máš pupík ty ? To sem uchylná co ? Já vim , ale jinak sem normální a navenek se to u mě nijak neprojevuje . Mám jisté morální zásady , nejsem žádná svině , nenávidim šikanu a tak podobně .

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.5.2018 12:31 - Ellen

Ellen -co vše se ti líbí?

Všechno možné,ale hodně mě vzrušuje představa, že si můžu hrát s někým,komu dělá dobře trochu bolesti. Mám ráda vosk,jehly,led...

reagovat 7.6.2018 07:11 - Jef

Ahoj je tady neaka holka v okoli Plzne? Ktara by my nechala pohrát si s jeji pupikem?

reagovat 7.6.2018 07:15 - Jef

Piste mi na hotbellybelly@centrum.cz

reagovat 18.9.2018 17:20 - Ave

Ahoj, už několik let mě strašně berou pupíky, je mi 18 a pořád jsem nepotkal nikoho se stejnými zájmy. Našla by se nějaká dívka také do 18, která by si ráda prohrála s pupíky? Mám zapadlý pupík, a úplně nejvíc se mi líbí když má holka hodně ploché bříško a malý vystouplý pupík ;)

reagovat 18.9.2018 17:20 - Ave

*prohrála >> pohrála

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *