Vzrušení z vlastního syna

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.2.2004 15:33 - J

Mám dotaz..Někde tady jsem kdysi četl příspěvek nějaké ženy středního věku, že jí vzrušil jeí vlastní syn natolik, že pak musela bezpodmínečně hned masturbovat a myslet na něho..A tak se ptám, je to skutečně v realitě možné?Najde se tady nějaká žena, která má třeba obdobný zážitek, či jiný s tím související a nestydí se o tom napsat?

reagovat 3.2.2004 16:35 - Petra

Já podobnou zkušenost mám.Psát se mi o tom ale zatím nechce.Docela ráda si ale přečtu, zda nejsem sama a pak také ráda vnesu kůži na trh.Je mi 39.Vzrušuje mě to i teď.

reagovat 4.2.2004 12:36 - Jitka

I já mám ten podobný zážitek.Stalo se asi 2 x, že jsem se vzrušila při jeho pozorování, když se koupal a pak jsem musela masturbovat.

reagovat 4.2.2004 23:14 - Alena

Mela jsi ho alespon vykourit :-)

reagovat 5.2.2004 10:53 - J

Tak koukám, že v realitě je to asi všechno jinak...tyhle příspěvky jsou zatím dost nekonkretní.Fakt by mě docela zajímalo, jestli je to alespoň trošku reálné.Rád se o důvody této diskuse podělím, ale rád bych docela konkretně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2018 11:56 - Bohuš

Tak jsem tady našla toto...

Určitě je takovýcj maminek více,neboj se !

reagovat 21.6.2018 09:32 - Ištvan Fekete

Určitě je takovýcj maminek...

A třeba si o svých fantaziích rády popovidaji ve výkonu trestu a nebo později v nařízene ústavni sexuologicke léčbe.

reagovat 21.6.2018 09:40 - Eduard Nud

Já mám taky syna. No. Plyšového slona. Říkám mu Ferda, ale jedna sestřička mu říká Zuzanka. Jsme skuteční odborníci, nemůžeme se shodnout na pohlaví.

Ale to jsem nechtěl. Ve dne sedí v křesle, v noci u počítače, aby nepřekážel, když ustýlám a je pořád celý nahatý (!). Někdy ho vezmu do náruče, pochovám, když mám na sobě boxerky nebo nic.

To ráno a večer. Ale pak ho zase dám do křesla nebo k počítači. Připadám si jako deviant nebo senilní stařec. Ale tu první chvíli mi to nahradí skutečného člověka. Však taky proto malé děti vlastní plyšová zvířátka.

reagovat 22.6.2018 00:00 - luci

Určitě je takovýcj maminek...

Spolehni se,že je,ale ty se tím na diskuzích neprezentují.

reagovat 23.6.2018 07:50 - Mates

Zdravím , já sem se za to drive stydel ale od 13 let sem si honil nad mamcinejma kalhotkama a poslouchal sem kdyz s tatou šukali hodne me to zvrusovalo jak řvala utoho , v tu dobu ji bylo 35 a opravdu vypadala dobre , casto sem ji smiroval kdyz se prevlikala , koupala videl sem ji celou nejvice me zajimal jeji rozkrok :) trvalo to nejakou dobu pote sem si nasel svoji pritelkyni a na mati sem ani nepomyslel , rodice se po letech rozvedli a ona zustala sama porad velmi atraktivni paninka. Nastehoval sem se k ní abych neco usetril .. dnes je mi 25 a makam na sobe cvicim snad nevypadam spatne , muzete si myslet o me co chcete ale me se proste líbí jako ženská a vzrusuje mě :) chlapa ted nema takze urcite musi byt porad nadrzena , zijeme sami zajímalo by mě zda ji treba taky zvrusuji :) kezbych se za ní mohl vecer pritulit a uzit si s ní nebo aspon neco aby mi dovolila , jenze jak na to ? kolikrat kdyz ji vidim rozvalenou na gauci jen v sukni tak sem z ní hotovej hned :) vzdyt by to bylo jen mezi nami , pro nekoho to je asi nepochopitelne ale já bych se opravdu nebranil s mamkou se pomilovat , zajimalo by me vypraveni rodin kde se neco takoveho stalo jak to vydí oba a jejich pocity ,zkusenosti . Tezko rict kolik je ve skutecnosti takových maminek co to synum dovolí , podle mě si prijdou na svoje oba , pokud se to nikdo nedozví tak co ...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *