Vzpomínky na tělesné tresty

Archiv příspěvků

reagovat 3.12.2017 13:04 - Monika

Vzpomínám, jak vždy po...

Lol já taky jsem si slíkla kalhoty a za každou chibu jsem dostala ne rukou ani vařečkou ale plácačkou a někdy proutkem

reagovat 5.12.2017 01:25 - Tonda

Lol já taky jsem si slíkla...

Od koho a za co konkrétně? Kdy to vlastně bylo?

reagovat 14.12.2017 07:00 - Verča

Lol já taky jsem si slíkla...

no já to měla stejně. Mamka mi dávala diktáty a za každou chybu bylo 5 ran na holý zadek. Někdy rákoska někdy druhý konec lepačky.

U-Cubes - dětský, vitamínový gumídci

reagovat 31.12.2017 15:32 - Myšák

no já to měla stejně....

u nás byla důsledná maminka a za trest jsem musel nosit růžová trička a když jsem jej neměl následovalo otk, dostal jsem na zadek tím co přišlo pod ruku a proto jsem asi tak slušný, chce někdo popovídat? novakabc@email.cz, Michal

reagovat 10.9.2018 23:33 - Radka

To já dostávala prutama dutkama s buzirky prdel jedna velka podlitina

reagovat 4.10.2018 09:44 - Bára

To já dostávala prutama...

já gumovým švihadlem na holou prdel... :-(

reagovat 4.10.2018 11:02 - U nás

doma sloužila k výkonu trestu mrskačka z pomlázky. Trestal nás výhradně otec. Obvykle tak 3 šlehy na zadek. Nikdy to však nebyla nějaká rychlá akce. Nejprve jsme museli s bratrem předstoupit před rodiče, kde jsme si od otce vyslechli "obvinění", tedy , co jsme měli provést špatného. Měli jsme to vysvětlit. Občas se stalo, že se "vina" neprokázala a s úlevou jsme odešli bez trestu. V opačném případě jsme si museli sami přinést mrskačku, kterou jsme pak dostali pár na zadek. Dodnes si pamatuji jednu velkou "minelu" otce. Jako obvykle si nás s bratrem předvolal. Neměli jsme tušení, co jsme mohli provést, ale otec vypadal obzvláště hodně na*raný. Bylo nám okolo 10 let tehdy a údajně jsme se měli nějak dostat do místního kina na nepřístupný film do 18 let, jak se to tehdy rozlišovalo. Bránili jsme se, jak to jen šlo až prakticky těsně před výpraskem přišla řeč na název filmu. Tím vyšlo najevo, že s bratrem jsme byli v kině, ale na něčem úplně jiném. V názvu byl rozdíl jediného slova a jeden film byl "neškodný" a druhý skutečně do 18 nepřístupný.

reagovat 8.10.2018 12:47 - Tina

Já jsem dospívala v osmdesátých letech a co se pamatuji, výprask jsem dostávala jenom za zlé známky. Učila jsem se sice dobře, ale párkrát se ta trojka nebo čtyřka objevila. To pak máma vzala vařečku a přes kalhotky mi jich na zadek pár nasázela. A při tom samozřejmě přednáška, jak je důležité se dobře učit. Dostávala jsem takto až do maturity. Pak jsem odešla na vysokou a když se mi nepovedla zkouška tak mi máma ještě někdy pohrozila, že by jsem si zasloužila na zadek, no už jsem od ní nikdy výprask nedostala.

reagovat 11.10.2018 09:46 - Vendula

Já jsem dospívala v...

u nás úplně stejně. Teda skoro stejně. Měla na to rákosku. Máti mi dávala za špatné známky na zadek Bohužel již za trojku. Na výšce mi nebylo pohroženo, ale v prváku jsem ještě schytala na holou..:-)

reagovat 11.10.2018 12:59 - Tina

u nás úplně stejně. Teda...

Takže vlastně mužů být ráda že jsem dostávala na zadek jen celý gympl. :-)
Já jsem to taky brala jako velkou nespravedlnost, dostat výprask za trojku. Někteří spolužáci byli s trojkou úplně v pohodě a jen já jsem se obávala večer máminy vařečky. Ale v tomto byla neoblomná a doteď si za tím stojí, že kdyby nebylo její vařečky, tak by moje známky byli určitě horší.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *