Vzniku rakoviny můžeme předejít - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.4.2002 12:30 - doc. MUDr M. Sedláčková

K možnosti vývoje rakoviny žaludku přispívá přítomnost bakterií v žaludku, které se nazývají Helicobacter pylori. I když jsou příčiny vzniku této formy rakoviny mnohočetné (zevní i vnitřní, včetně dědičnosti), infekce žaludku těmito přenosnými bakteriemi znamená celoživotní riziko vývoje rakoviny žaludku 1:100. Mnohem častěji se tyto bakterie uplatňují při onemocnění vředem žaludku (asi u 75%) nebo dvanáctníku ( blíží se 100%) a pravděpodobně i některých forem žaludečních obtíží( t.zv. dyspepsie). Žaludeční bakterie lze léčbou odstranit, alespoň ve většině případů. Bakterie jsou přenosné nejčastěji cestou z úst do úst, ale další cesty přenosu jsou možné.

reagovat 14.11.2002 00:14 - Jana

Pani doktorka tvrdi uplnu blbost pretoze helicobacter pylori sa neprenasa ustami!!!!ale iba vykalmi teda ked si niekto kto pracuje s jedlom neumyje ruky a tento virus ma.Zial ani lekari nevedia vsetko aj ked sa casto tak mudro tvaria. S pozdravom...

reagovat 23.11.2002 16:23 - jipe

Vzniku rakoviny můžeme skutečně předejít. Postup je následující:

1. Zajdeme do knihkupectví a zakoupíme si knížku od Michio Kushiho: Makrobiotika - preventivní energetická medicína budoucnosti.(Ty dvě stovky, co za knížku dáme, se nám časem bohatě zúročí).

2. Pořádně si ji několikrát přečteme, abychom věděli, jak vlastně rakovina vzniká.

3. Když víme, jak jednotlivé druhy rakovin -a dokonce i AIDS- vznikají, budeme dělat všechno ve svém životě tak, aby vzniknout nemohly.

K tomu nám dopomáhej Bůh, naše intuice, další knížky Michio Kushiho a paní Ing. Průchové.

Věřte mi, že lepší recept na prevenci rakoviny v našich podmínkách těžko vymyslíte... jp

reagovat 26.7.2006 23:14 - Milsan

Ano to je pravda žij zdravě ale třeba tě může srazit auto nebo něco jiného!

reagovat 1.8.2006 18:53 - Ludvík

řešením prevence rakoviny je též léčení přírodními produkty čínské korporace Tianshi. Bližšší se dozvíte na www.Tianshi.wz.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.10.2017 21:40 - Milan

Tak je jasné, že něco, co...

Už se tu o tom psalo, jak si lidi tím sajrajtem stříkali cestičky a pak jim po roce a půl začali umírat psi na rakovinu.
Ale ten Tuna uváděl, že je tím zamořeno 95% spodních vod v Čr. To snad není možné, to by snad higienici a úřady nedovolili a ty znečištovatele by poslali do chládku na pěkně dlouho.

reagovat 12.10.2017 08:24 - !

Už se tu o tom psalo, jak si...

Co není zakázáno, je dovoleno, ty "higieniku".

reagovat 13.10.2017 16:42 - Míla

Při stonásobném překročení norem množství těchle jedů je to zakázáno!
Podmínky, za jakých takovéhle jedy můžou stříkat na pole jsou dost přesné. A za jejich porušení je jasné, co má následovat.

reagovat 13.10.2017 17:36 - Tom

Při stonásobném...

A nejde jenom o stříkání na pole. Ve městech má být též stříkáno jen za specifických a vyjímečných podmínek, které se většinou nedodržují. Na zahradách jakbysmet. Nikde není doporučováno to používat na pletí záhonů, jak někteří dělají.

reagovat 14.10.2017 16:44 - Pl

Ty pole jsou nejpodstatnější, na ty se vystříkají tisíce tun těchle jedů, herbicidů a pesticidů, které v udržitelném zemědělství nemají co dělat.
Poslední roky taky zemědělci stříkají pole v noci a proč by to dělali, pokud by tím neporušovali platné předpisy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *