Význam vitamínů a minerálů pro krásnou a zdravou pleť - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.12.2010 20:34 - Jitka Beránková

Přátelé, promiňte, ale to jsou informace na nic. Mám denně brát desítky vitamínů, vy jste jich vyjmenovali 12 ???
Není jedna kombinace, kde budou zastoupené všechny, nebo co máme jíst abychom byly zdravé ???

reagovat 10.12.2010 00:24 - Pavla

A co vyzkoušet bylinky. Kamarádka mi je doporučila, protože jsem se jí svěřila že se mi strašně moc lámou nehty. Když jsem na její radu bylinky užívala nehty se zpevnily natolik že je nemusím ani lakovat, vlasy jsou krásně pružné a lesklé. Rencaner@seznam.cz

reagovat 10.12.2010 09:03 - Monika

V žádném případě není nutné brát 12 vitamínů. Každý vitamín je na něco jiného. Pokud je např. pleť suchá, dehydratovaná, popř. ekzematická, tak má význam užívat přírodní karotenoidy a omega 3 kyseliny. Pokud je naopak nečistá, mastná, tak má význam B komplex a zinek. Při ztrátě elasticity má zase největší význam C a křemík. Pro hojení jizev zinek a vitamín E. Pro ochranu před rakovinou kůže při nadměrném slunění karotenoidy a selen...

Pokud není žádný výrazný problém a člověk si chce kůži uchovat mladistvou, tak je vhodná např. Formule pro zdravou pleť, vlasy a nehty nebo sladkodní řasy chlorella či spirulina, které obsahují celé spektrum živin v přírodní formě, takže je zaručena dobrá vstřebatelnost a využitelnost organismem. Navíc řasy organismus (střeva) i pročišťují. Podobně působí i šťáva z celých listů aloe vera, která obsahuje přes 200 živin a čistí jak střeva, tak posiluje játra - hlavní detoxikační orgán organismu. Přípravky je možno střídat a vyzkoušet, co vám nejvíce sedí a pomáhá. Též je možno se řídit i dalšími zdravontími problémy - vitamín C např. posiluje imunitu, vitamín E je zároveň dobrý na srdce, cévy a je vitamínem plodnosti. Křemík je důležitý pro kosti, nehty, vlasy, klouby atd.

reagovat 21.4.2011 20:44 - ecinazuz

Z přírodních doplňků stravy doporučuji ty finské.... http://www.fcc-club.wbs.cz/

reagovat 4.1.2012 12:02 - uzizmdgbkzud

jak mam najit vyznam mineralu ??

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.12.2012 17:32 - Květa

A co vyzkoušet bylinky....

A můžu se zeptat jaké bylinky to jsou? Docela by mě to zajímalo. Mně se osvědčily obyčejné vitamíny Biosil plus a dělání šťáv z odšťavňovače, každé ovoce má jiné účinky (více info na http://www.eujuicers.cz). A s kombinací s krémem od Vichy nutriextra cream mám ruce hebké jako miminko ;)

reagovat 19.10.2014 20:43 - Mirka

Ahoj. Chci se zeptat, zda si myslíte, že je vhodné si v rámci péče o pokožku kupovat přípravek Senzycol.

reagovat 17.3.2018 11:36 - Mirka

Myslíte, že je nutné doplňovat i vitamín D ?

reagovat 17.3.2018 12:13 - Lenka

Myslíte, že je nutné...

No v Čechách ho dle výzkumů má většina obyvatelstva málo, takže v zimě asi ano - kort pokud člověk pracuje v kanceláři u počítače a nežije na horách, kde přece jenom sluníčko svítí dost i v zimě.

reagovat 17.3.2018 12:53 - ne,

Myslíte, že je nutné...

zdravé tělo si s chvilkovým nedostatkem poradí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *