Výtěry z moč.trubice u muže

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2007 18:06 - Hanka

Ahoj všem,mám dotaz.Léčím se již dva roky gynekologii pro opakovanou infekci bakterií E.coli.Nyní je nutné, aby manžel podstoupil vyšetření také, zda mi infekci nepředává on.Nemá teda žádné problémy, ale je to dle mého gynekologa nutné udělat, protože žádná léčba mi již dva roky nepomáhá.Ptám se tedy hlavně mužů, kteří na vyš. byli,ale samozřejmě i jejich případných partnerek, které si toto přečtou.Manžel odmítá jít na výtěr z močové trubice,je mu to trapné a hlavně se bojí bolesti.Byl na krvi, rozboru moči, bral se mnou atb,ale na tohle mi odmítá jít.Byl jste na tom někdo, chlapi? Bolí to? Nebo jde čistě jen o ten pocit trapasu a dá se to vydržet? Prosím napište,díky.

reagovat 21.10.2007 22:11 - Jan

Pokud nebudou brát vzorky až někde u močového měchýře, je to jen malý trapásek. Nebolí to, jen je to tu chvilku nepříjemné. Porovnal bych to s injekcí(možná ani to ne).

reagovat 22.10.2007 21:14 - Hanka

Honzo, děkuji ti za tvou reakci.Myslím, že to tedy nebude o bolesti,ale spíše o tom, překonat ten trapas,jenže já mu nějak nevysvětlím, že pro doktora je to normální věc, tak jako já chodím na gynekologii skoro každý týden...Ale alespoň mu to dám přečíst,dík.

reagovat 22.10.2007 21:38 - Honza

Hanko,

protože vím, co to je mít cévku, tak vím že se to dá dobře vydržet a myslím, že je to fakt jen z kraje trubice, tak to by opravdu neměl být takový nepřekonatelný problém. Také si myslím, že je to spíš stud a asi nikdy nebyl u urologa, já tam jsem jako doma. Druhá věc by mohla být strach z toho, že mu něco najdou, někdy je lepší ta nevědomost.

Nějak ho tam dokopej. Nebo s ním radši neměj styk a uvidíš zda se to lepší.

reagovat 23.10.2007 10:07 - TANIK

ahoj Hanko, jak ti doktor zjistil tu E.Coli v pochve?.-ja mam zanety a infekce porad-kdykoliv mam s pritelem sex tak jsem nemocna-tvarohovity vytok,potrhana sliznice-hrozne me to stve a doktor mi porad pise jen same masticky a maze se i pritel,ale stejne to zase po meisici mame oba znova(on ma cervene fleky na zaludu)-jsem uz zoufala,timto trpime uz aspon 4roky..-bojimse aby to neohrozovalo moji plodnost, jake mam zadat vysetreni?(vzdy mi nejaky vyter delaji,ale nikdy nereknou jaky byl vysledek a masticky mi pise hned jeste pred vysledkem tech testu-ani nevim na co ty testy jsou)-Kdybych tam mela chodit vzdy kdyz mi tam dole ,,neco,, je tak bych tam byla porad-jenze studuji v jinem meste a tak tam jdu treba jednou za pul roku-stejne mi nikdy neporadi nic jineho nez mazat mastickama(ale jinak je pan doktor hodny a sanzi se,ale k cemu to ze kdyz jsem porad ,,v neporadku,,)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.9.2018 09:50 - Vladimír

Já tohle vyšetření prodělal dvakrát. Pokaždé mi lékař nacpal do močové trubice špejli s vatičkou na konci, párkrát s ní pohnul tam a zpět a potom ji vytáhl. Vysvětlil mí, že je třeba, aby ta vatička trochu "odrbala" vnitřní stěny močové trubice, aby se na ni nachytal co největší vzorek přítomných mikroorganismů.
Nejsem žádný srab, bolesti se nebojím a mám s ní dost zkušeností, ale tohle bylo opravdu velmi, velmi bolestivé. A když říkám velmi, myslím opravdu hodně. Ještě dva dny poté jsem cítil při močení silné pálení.

reagovat 2.9.2018 12:52 - Martin

Velmi bolestivé. Na stupnici bolestivosti hodnotím číslem 8, pokud jednička je injekce, dvojka tetování, při devítce se bolestí pozvracíte a při desítce omdlíte.
Ona totiž uretra není stavěná na to, aby se do ní cokoliv cpalo, natož pak vatovaná špejle, se kterou se uvnitř kvrdlá.

reagovat 8.9.2018 09:34 - Muž

Nesnesitelné. Myslím, že tohle by se vůbec nemělo smět dělat bez umrtvení nebo narkózy.

reagovat 8.9.2018 10:05 - Eva

Ale no tak . Neprehanejte to. Zas taková hrůza to není. A navíc znám jeden výborný tryk jak na pálení v močové trubici zapomenout. U přítele to funguje. Klekne si nahý na podlahu roztáhne nohy a já ho nakopnu do koulí. V tu ránu na pálení zapomene.

reagovat 12.9.2018 22:19 - Taky jsem tu brutalitu zažil

Ty jakožto ženská o tom víš úplně hovno. Chlap má močovou trubici mnohem užší a citlivější než ženská. Co se týká zbytku tvého komentáře, musím přiznat, že mě velmi překvapuje, že při tvé nízké inteligenci vůbec dokážeš dýchat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *