vyšetření na Urologii

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2003 10:37 - Petr

Byl jsem na Urologii na prohlídce a musím říct,sila.Nekdo to tu popisoval,jako že o nic nejde,že tam není sestra atd.(s tím jsem tam taky šel)Prisel jsem do ordinace.Malá místnost.Doktor(tak 50)a sestricka(tak 30).Vyšetřovací postel byla naproti stolu za kterým seděla sestra!!!Měl jsem si lehnout nohama směrem k tomu stolu.Sestra něco napsala a pak koukala...ten blbec řekl ať si sundám kalhoty a slipy a já ležel penisem směrem k ní.Vzal si rukavice a zboku(takže oba vše viděli) me začal vyštřovat.Přetažení předkožky,varlata.Pak mi řekl,ať roztáhnu nohy a pokrčím je a on mi vsunul prst do zadku.Přitom jsem koukal na sestru.Samozřejmě se stalo to nejhorší a trochu se mi postavil.Ona se tvářila jako že nic a on taky.Je mi 19 a nejsem zrovna exhibicionista.Takže v životě jsem se víc nestyděl.Fakt děs

reagovat 1.7.2003 10:45 - Jitka

Ahoj,
reaguju na tvůj příspěvek a musím napsat následující:
pacient v ČR nebyl veden k tomu, aby si řekl, co a jak chce, co je mu před vyšetřením nepříjemné a jak by to chtěl změnit.
Proto dobře poslouchej: časy se mění a příště si řekni, že je to pro tebe nepříjemné, že by jsi uvítal to a to.
Pokud ti nevyhoví, nebudou tě "slyšet", odejsi a najdi si jiného urologa.
A to myslím vážně. Jedná se o všechna vyšetření, nejenom urologie...
Mně je 27 let, jsem lékařka, ne ale na urologii, a to, co jsem napsala myslím smrtelně vážně.

Pocity, které jsi musel protrpět byli zbytečné, stačilo se ozvat. A kdo jiný se ozve než mladá dospívající generace, která je vychovávaná k tomu, aby mluvila!!!

Prosím, změň svůj přístup, protože je to tvé tělo a tvá psychika!!

Jitka

reagovat 1.7.2003 14:31 - mirek

Trochu si odporuješ, ne? Já už jsem takové vyšetření absolvoval x-krát, takže vím, oč jde. Ale, že by se mi postavil - to ani náhodou. Takže se Ti to asi líbilo.

reagovat 2.7.2003 00:11 - karel

Urologicke vysetreni jsem take absolvoval.Ze by to bylo nejak prijemne se rict neda ,ale hold se nada nic delat.Ze by mne to delalo dobre se rict neda a presto se mne postavil.Erekce se snad ovlivnit neda ,ale nevidim na tom nic spatneho,ba naopak .Ani lekar ani se sestra se nijak nepozastavili.Denne musi takovych penisu videt ,ze jim to ani neprijde.

reagovat 1.8.2003 21:39 - ales

V pondeli jdu na urologii a mam strach z erekce.Co se da proti tomu udelat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.3.2017 16:19 - Lída

Je to pravda, že člověk se musí ozvat. Já jsem byla na kolonoskopii, sestra mi řekla ať se svlíknu od pasu dolů a vůbec mi nenabídla takové ty vyšetřovací kalhotky. Tak jsem si o ně řekla. Člověk se cítí aspoň trochu líp, když neleží na stole nahatý a také za přítomnosti sestry a lékaře a ještě se během vyšetření musí otáčet. Nebát se ozvat.

reagovat 17.3.2017 19:50 - Pavel

Nedávno jsem byl na preventivní urologické prohlídce. Byla tam paní doktorka, provedla sono ledvin a močového měchýře, pak šly slipy dolů. Prohmatání pohlaví a vyšetření prostaty. Nevidím problém, že to byla žena. Pokud jsem na urologii, tak se vyšetřuje a doktor jak doktor.

reagovat 17.3.2017 20:04 - Jan

Byl jsem na Urologii na...

to co popisuješ není žádná tragedie, prodělal jsem ve svém promiskuitním životě 5x kapavku, když ti odebírjí vzorek, obvyle se doktork jen podívá ne penis a sestřička s očkem odebere vzorek.Pak naslededují injekce a kontrolní vítěry, ty odebírá zase sestra. když byl prdlej asi jako ty a dělal s toho tragedii, ne to chce klid, ty holky to znají a vůbec nejsou zvědavý na tvého kašpárka. A erekce, to nechápu kde se ve vás bere, ale lze se ovládnout, mám erekci jako hrom, když je potřeba stojí mě za půl minuty, ale v případě u lékaře nemám problém, spíš bych řekl že mě scvrkne. Na urologii jsem byl také, doktor strká prst kvůli vyšetření prostaty, není to nijak stresující trvá to krátce a když je vše v pořádku, tak mám radost, určitě lepší mít jistotu že jsi zdravý, podle mne děláš s komára velblouda.

reagovat 21.3.2017 01:40 - Omasta

V pondeli jdu na urologii a...

Neboj, za pár let se to onbrátí a budeš mít strach z impotence.
Takových šulinů tam viděli. Zbytečně se přeceňuješ.

reagovat 19.3.2018 07:35 - Ladislav

Byl jsem na Urologii na...

Ja mam jinou zkusekost. Doktorka mi provedla sono, strcila prst do konecniku asi na vterinu, takze pochybuju o vysetreni prostaty. To bylo vse. Do zpravy vsak popala: varlata vazka bez znamek atd., penis atd. A co ted ? Preci ji nebudu volat a ptat se ? Mam obavu, ze pujdu li k jinemu lekyri bude to to saˇe.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *