Vyšetření u lékaře

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.10.2005 09:15 - Veronika

Byla jsem na preventivní prohlídce u doktora kvuli novemu zamestnani a musela jsem se tam svléknout do naha, nebylo mi to moc příjemné, vážili mě, meřili a prohliželi páteř, musela jsem se ohnout, nakonec mi byt vysetren i konecnik. Jaké máte zkušenosti?Myslíte si, že je to nutnost?Já chápu třeba u gynekologa že to jinak nejde.
Diky Veronika

reagovat 4.10.2005 09:19 - Jana

Je dobře, že tě vyšetřili tak kompletně, buď ráda, někteří doktoři se ti podívají jen do krku. Aspoň máš jistotu, že jsi zdravá.

reagovat 4.10.2005 11:22 - Militia.Christi

Oooops!
Doktor Ti vyprstoval konečník..?
Měla jsi orgasmus? :-)

reagovat 4.10.2005 13:05 - katka

tak diky za vydeseni..za par dni jdu taky, ale jestli se mi ten chlivak nebude zdat ze dela to co ma delat, dam mu do drzky, nikdo, ani doktor, nemuze zneuzivat sveho postaveni

reagovat 4.10.2005 13:14 - ZUZANA*

TO TEDA ROZHODNĚ NENÍ BĚŽNÉ LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ.
VERONIKO, BUĎ SE POD TVOJÍ PŘEZDÍVKOU SKRÝVÁ PUBERŤÁK, CO U TOHOTO TÉMATU MASTURBUJE NEBO JE ÚCHYL TEN DOKTOR.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.11.2013 14:35 - Je to normal

Vysetreni konecniku neni nic nemravneho, jde o zdravi a taky ty hemeroidy.

reagovat 2.2.2014 15:20 - Petr

Byla jsem na preventivní...

Dobrý den, přečetl jsem si názor, že by lékaři neměli svlékat pacienta nebo pacientku, aby provedli preventivní prohlídku. Lékař, aby mohl rozhodnout o zdraví pacientky(pacienta) musí ji vidět svlečenou a není to nic nemorálního. Navíc vyšetření konečníku múže zjistit různé chorobné stavy(krvácení, prostata) a také vyšetření prsů prohmatáním je důležitá prevence před včasným zjištěním nádorových změn. Být nahý nebo nahá před lékařem, není nic potupného a pokud člověk není puritán, neměl by se nad tím trápit. Nedávno jsem byl na ortopedickém vyšetření a byl jsem vyšetřován po sundání slipů, ale lékařka i sestra byly slušné a chovaly se ke mě velmi dobře.

reagovat 9.4.2015 16:48 - eva

jen by mně zajímalo,proč musím jít na vyšetření k lékaři,který mně vůbec neznááá,vše se platí a má obvodní lékařka mi udělá vyšetření po dvou letech zdarma,protože mám nárok a já musím kvůli zaměstnání jít jinde,bo mají s ním smluvní podmínky a on mně vůbec nezná,tak mi to trochu připadá jako mrhání penězma nebo jde o rodinného lékaře někoho z podniku,výpis 150kč od mé doktorky+vyšetření placené pojištovnou,nechápu,díky

reagovat 22.11.2016 19:28 - michal

Bolest v krku
Dobrý den, v říjnu jsem byl v Německu. Když jsem se vrátil, měl jsem rýmu, která trvala asi 14 dní. Když zmizela, tak bylo vše v pořádku. Potom mě ale začalo bolet v krku a trvá to doteď. Začne to vždy buď ráno nebo večer trvá to třeba 3 hodiny, potom to ustane. Nevíte, čím by to mohlo být?

reagovat 17.6.2018 18:16 - Jarek

Byl jsem s msmou u lekarky,byla tam mlada sestra,doktorks mne nechala svlect donaha a ze sestra mi zmeri teplotu.Jsem se stydel,ale mama rekla,tak trenky dolu,musi se to ta holka naucit.Ja,jako ponejaky rane,jsem vse poslechl,byl jsem z toho uplne prastenej,mimo.Tak jsem si pred tou sestrou leh,hral jsem si na hrdinu,ze senestydim,usmev vetvari,ale rud, jak rak,tak ze muj stud poznala a o to vic ji to bavilo.Zved jsem na
Ovel nohy,ona mi je skrcila v kolenou,a protoze jsem jero nal,tak mi je mama pridrzela,rikala,ze axpon pred ni budu mit respekt,ze ji odmlouvam.Doktorka mi ty skrceny nohy roztyhla,sestra mi namazala dirku necim a shlavou az u pulek mi tam strcila teplomer.No teda,takovej pocit studu jsem jeste nezazil.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *