Vyšetření u lékaře

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.10.2005 09:15 - Veronika

Byla jsem na preventivní prohlídce u doktora kvuli novemu zamestnani a musela jsem se tam svléknout do naha, nebylo mi to moc příjemné, vážili mě, meřili a prohliželi páteř, musela jsem se ohnout, nakonec mi byt vysetren i konecnik. Jaké máte zkušenosti?Myslíte si, že je to nutnost?Já chápu třeba u gynekologa že to jinak nejde.
Diky Veronika

reagovat 4.10.2005 09:19 - Jana

Je dobře, že tě vyšetřili tak kompletně, buď ráda, někteří doktoři se ti podívají jen do krku. Aspoň máš jistotu, že jsi zdravá.

reagovat 4.10.2005 11:22 - Militia.Christi

Oooops!
Doktor Ti vyprstoval konečník..?
Měla jsi orgasmus? :-)

reagovat 4.10.2005 13:05 - katka

tak diky za vydeseni..za par dni jdu taky, ale jestli se mi ten chlivak nebude zdat ze dela to co ma delat, dam mu do drzky, nikdo, ani doktor, nemuze zneuzivat sveho postaveni

reagovat 4.10.2005 13:14 - ZUZANA*

TO TEDA ROZHODNĚ NENÍ BĚŽNÉ LÉKAŘSKÉ VYŠETŘENÍ.
VERONIKO, BUĎ SE POD TVOJÍ PŘEZDÍVKOU SKRÝVÁ PUBERŤÁK, CO U TOHOTO TÉMATU MASTURBUJE NEBO JE ÚCHYL TEN DOKTOR.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.11.2013 00:01 - jiný názor

Trochu mi přijde, že jsou tu lidé ještě poznamenáni totalitní dobou, kdy člověk nic neznamenal a musel dělat, co mu bylo nařízeno. Je jasné, že obzvlášť někteří muži s nahotou u lékaře problém nemají, či je to dokonce vzrušuje, nicméně když slyším, že některý závodní lékař nechává svlékat jen ženy (nejlépe cizinky, které tu práci potřebují) a když si nenechají vyšetřit konečník, tak jim nedá potvrzení, tak si říkám, že to hraničí se znásilněním, jen s tím rozdílem, že tento "lékař" je v podstatě nepostižitelný a ještě za to inkasuje peníze.. Každý svědomitý člověk by měl chodit na prohlídky, ale u lékaře, kterého si sám vybere (zvláště u intimnějších druhů vyšetření) a ne z donucení a s rizikem, že kvůli tomu, že si nenechá strčit prst do konečníku, tak nedostane práci. Závodní lékař by měl opravdu řešit jiné věci a lidé by si měli uvědomit, že lékař vystupuje v pozici autority, vůči které jsou zvláště mladší lidé poddajnější a čehož někteří (doufám, že jen malé procento)lékařů zneužívá. A i kdyby bylo nutné vyšetření intimních partií (což vám dobrý praktický lékař jistě zajistí), určitě není nutné být nahý po celou dobu vyšetření. Uvědomte si, že nějaké malé procento lékařů (jako v ostatních oblastech života), prostě jedná za účelem zneužívání ostatních lidí a vlastního prospěchu a to jak z finančního nebo sexuálního důvodu, tak např. z důvodu touhy po moci nad druhým člověkem. Mějte trochu zdravého sebevědomí a když se vám požadavky lékaře nezdají, tak, pokud můžete, je odmítněte a nechte se vyšetřit u lékaře podle svého výběru. Pokud tu možnost nemáte (např. potřebujete práci), tak si na lékaře můžete stěžovat na personálním oddělení nebo u lékařské komory. Ještě je nutné zopakovat, že procento takto bezcharakterních lékařů je podle mne velmi malé a práce naprosté většiny z nich si vážím. Dále také pro vlastní dobro choďte na preventivní prohlídky u lékaře, kterému důvěřujete..

reagovat 23.11.2013 14:35 - Je to normal

Vysetreni konecniku neni nic nemravneho, jde o zdravi a taky ty hemeroidy.

reagovat 2.2.2014 15:20 - Petr

Byla jsem na preventivní...

Dobrý den, přečetl jsem si názor, že by lékaři neměli svlékat pacienta nebo pacientku, aby provedli preventivní prohlídku. Lékař, aby mohl rozhodnout o zdraví pacientky(pacienta) musí ji vidět svlečenou a není to nic nemorálního. Navíc vyšetření konečníku múže zjistit různé chorobné stavy(krvácení, prostata) a také vyšetření prsů prohmatáním je důležitá prevence před včasným zjištěním nádorových změn. Být nahý nebo nahá před lékařem, není nic potupného a pokud člověk není puritán, neměl by se nad tím trápit. Nedávno jsem byl na ortopedickém vyšetření a byl jsem vyšetřován po sundání slipů, ale lékařka i sestra byly slušné a chovaly se ke mě velmi dobře.

reagovat 9.4.2015 16:48 - eva

jen by mně zajímalo,proč musím jít na vyšetření k lékaři,který mně vůbec neznááá,vše se platí a má obvodní lékařka mi udělá vyšetření po dvou letech zdarma,protože mám nárok a já musím kvůli zaměstnání jít jinde,bo mají s ním smluvní podmínky a on mně vůbec nezná,tak mi to trochu připadá jako mrhání penězma nebo jde o rodinného lékaře někoho z podniku,výpis 150kč od mé doktorky+vyšetření placené pojištovnou,nechápu,díky

reagovat 22.11.2016 19:28 - michal

Bolest v krku
Dobrý den, v říjnu jsem byl v Německu. Když jsem se vrátil, měl jsem rýmu, která trvala asi 14 dní. Když zmizela, tak bylo vše v pořádku. Potom mě ale začalo bolet v krku a trvá to doteď. Začne to vždy buď ráno nebo večer trvá to třeba 3 hodiny, potom to ustane. Nevíte, čím by to mohlo být?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *