Vyšetření konečníku a střev

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.12.2000 10:55 - Petra

Prosím o radu, zda v mém věku 39 let je možné a vhodné preventívní vyšetření tlustého střeva-jsem z okresu Frýdek-Místek, kde běží takovýto zdravotní program.Mám jisté potíže v tomto směru, ale velmi se obávám vyšetření přes konečník.Co vlastně vyšetření střev obnáší a je moc bolestivé?Mohl by mi někdo doporučit nějakou dobrou lékařku, případně kontakt na ni, z okolí Frýdku-Místku, která by mě případně byla ochotna vyšetřit?K lékaři nechci, hrozně se v tomto případě stydím.

reagovat 29.12.2000 13:07 - Lenka

Mám zkušenosti s vyšetřením tlustého střeva a konečníku tzv.kolonoskopií. Měla jsem také určité potíže a musím říct, že samotné vyšetření není vůbec tak hrozné jako strach před ním. Takže neváhejte a zajděte hned k lékaři.

reagovat 30.12.2000 15:50 - Jirí Svoboda

Myslim si , ze vase tl. strevo je v naprosrem poradku . Pokud mate problemy se stolici , pak pochazeji ze stavu Vasi kostrce ,coz je zrejme z Vasich potizi s SI vpravo a bolestmi v leve noze .

reagovat 6.2.2001 10:50 - Marie

Slysela jsem lidi doslova rvat pri kolonoskopii v nemocnici na Karlove namesti. Pak jsem musela podstoupit totez sama a cela vydesena jsem hledala vhodneho doktora. Absolvovala jsem to uz dvakrat, pokazde u jineho lekare. Predem jsem se sverila se svym strachem. Vysetreni nebylo prijemne, ale oba lekari byli velmi citlivi a ohleduplni a nestalo to za ten strach.

reagovat 19.6.2001 13:35 - Alena

Toto vyšetření jsem již podstoupila, je mi 27 let.
Jediný schopný lékař, u kterého se jednak nemusíte ničeho bát a velice dobře vám poradí ve vašich problémech je MUDr. primář Chalupa - nemocnice FM. Kolonoskopie je trošku nepříjemné vyšetření, dostanete ale injekci proti bolesti a na celkové uklidnění, budete potom trošku ospalá. Pro mě horší bylo se na toto vyšetření připravit. Pije se nechutný slaný nápoj, po kterém dojde k úplnému vyčistění střev. Ale opravdu se nebojte. Už jsem zažila horší věci u doktorů.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.2.2016 12:16 - lenna

Já určitě doporučuji tyto internetové stránky centrummediciny.cz/produkt/diagnostika-metatron

reagovat 27.2.2016 12:23 - karoll

Zabývájí se diagnostikou zdravotního stavu pomocí různých druhů diagnostik. Pro diagnostiku využívájí nejmodernější přístroje… Mě to opravdu moc pomohla, celý měsíc jsem se trápila se zažíváním, už jsem si myslela, že jsem v tom a tam mi řekli, že mám v těle zánět, může to být spojené se stresem, ve kterém jsem teď byla...a doktor mi to jen potvrdil a koukal na jejich zprávu a jen nevěřícně kroutil hlavou, jak je to přesné..

reagovat 28.2.2016 15:13 - evva

A až budeš mít potom, když napíšeš, budu ráda za vaší zkušenost!

reagovat 22.3.2016 09:51 - ilonnna

 Fit Mineral je navíc obohacený vlákninou z akácie, která  zahání pocit hladu a vitamíny skupiny B, které jsou rozpustné ve vodě a pomohou nastartovat Váš metabolismus,….

reagovat 22.3.2016 10:51 - (__!__)

Kde ti lidé všude nehledají poklady?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *