Vyšetření konečníku per rectum

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.1.2011 19:21 - xx

Jaké máte zkušenosti z tímto vyšetřením?

reagovat 24.1.2011 09:57 -

Jen nechoďte na rektoskopii do Hořovické nemocnice, tam vám natrnou prdel a pokud se ozvete tak připíšou,že jste nespolupracoval! Buzeranti !!

reagovat 24.1.2011 11:24 - !

Horsi by bylo peroralni vysetreni konecniku.
Jak by jste chtel vysetrovat konecnik. Poslechem ?

reagovat 1.5.2011 00:14 - Prof. Mudr. Dr. h. c. Mečislav Rektoralis, Drsc.

Per rectum je to nejlepší, obzvláště pokud se použije lofas... Lze ovšem použít i palec, popř. banán či násadu od koštěte. Naopak, nedopourčuje se užití vuřtu ani polopárku, jelikož jsou příliš měkké (lze je použít jen při vyšetření starších gayů).

reagovat 1.2.2013 18:08 - ...

Jen nechoďte na rektoskopii...

Je to nebolestivé vyšetření . Cítíte pouze tlak připomínající ten při nutkání jít na velkou ... Vyšetření trvá rychle a dokáže odhalit spoustu závažných i méně závažných chorob konečníky či ústí tlustého střeva .

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2013 05:22 - gagarin

Co to tady píšeš za...

Jste si spletl oddělení ne ? :-DD

reagovat 5.2.2013 07:20 - jasně

Jste si spletl oddělení ne...

když šel s ekzémem na internu. Kam jinam mu to měli cpát. :-D

reagovat 19.3.2014 16:26 - Fany

Já jsem byl prvně vyšetřován při odvodu na vojnu. Doktor mě nechal svlíct donaha, pak mi nařídil, abych se předklonil a začal mi zatlačovat prst do prdele. Nejdřív to bolelo, ale jak se mi potom dostal prstem dovnitř bylo to docele vzrušující,protože jsem si vzpomněl jak jsme si to dělali s jedním klukem, když jsme si honili čuráky. Doktor mi začal roztahovat díru, strkal mi tam pořád víc prstů a když se mu povedlo mi hodně roztáhnout, vrazil mi tam celou ruku.Pak mi v díře hmatal a zasunoval ruku pořád hlouběji, až jsem jí tam měl až po loket ! To jsem byl už hodně vzrušenej a najednou jsem cítil jak mi z čuráka teče moje mrdina. Doktor to viděl a hodně rukou přirazil a já jsem vystříknul semeno mohutným proudem.Pak ruku vyndal a jelikož jí měl celou od mých hoven, tak se šel umýt.

reagovat 19.3.2014 20:37 - !

Fany, historka nemusí být pravdivá, ale musí se dobře poslouchat. Zkus vymyslet ještě další podobnou.

reagovat 19.3.2014 20:54 - Q

Fany, historka nemusí být...

Gay a bisexualni eskorti, kteri svym zakaznikum nabizeji fisting, obcas na internetu zduraznuji, ze je to spise zdlouhavy proces - ze je potreba konecnik napred pomalu a postupne roztahovat, nez se da do nej vsunout cela ruka.

Krom toho, pokud vim, fisting je pouze sexualni praktika, a za ucelem lekarskeho vysetreni se neprovadi - lekari prece maji sve rentgeny a sondy, takze nemaji duvod nekomu zasouvat do prdele celou ruku (a tim mene pak az po loket, coz je mimoradne rizikove, nebot pritom muze dojit k roztrzeni strevni steny).

Fany jen keca, a pritom si ho sam honi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *