výprask

Archiv příspěvků

reagovat 22.12.2017 01:43 - Gama2

Povídejte oba dva, co se vlastně stalo?

reagovat 27.12.2017 10:38 - Annabell

Dobrý den mám takový...

Libore, myslím že by jí to jednou neuškodilo. Pokud se svojí maminkou mluví: nestarejte se a jdi do pr*ele tak myslím že by výprask zasloužila. Ale jinak výprask je spíš potlačení vzteku, smutku a stresu, jak u rodičů tak u dětí. Znám osobně jednu rodinu kteří mají holčinu a kluka a bijí je za každou maličkost. Že dostanou dvojku, že neppslechnou že nepomáhají atd.

reagovat 27.12.2017 11:54 - Trochu

Povídejte oba dva, co se...

Bylo to kvůli pololetnímu vysvědčení. Spolužačka ze sousední třídy, někdy asi v roce 1994. Tenkrát to ani nikdo moc neřešil. Asi problém s chováním, ona vždycky byla taková divná. Táta jí chytil , pak spolu někam odjeli, a po příjezdu to začalo, práskání bylo slyšet až ven.

U-Cubes - dětský, vitamínový gumídci

reagovat 28.12.2017 12:17 - Trochu

Povídejte o tom ještě něco

A co bys chtěla slyšet? já si toho taky už moc nepamatuju.

reagovat 29.12.2017 12:46 - Leni

Moje mamka mě bijje po...

Kolik ti je?

reagovat 1.1.2018 23:16 - Trochu

A co bys chtěla slyšet? já...

jo přes tu šustivou obtaženou zimní bundičku, co je tak příjemná na kůži. To nosili holky už tenkrát

reagovat 2.1.2018 12:32 - Bětka

Já jsem v sedmý třídě jednou dostala výprask že jsem šla za školu a sfalšovala omluvenku. Přišla jsem domů a naši už všechno věděli, protože jim volala učitelka, protože jí přišel divnej ten podpis na omluvence. Musela jsem si sundat kalhoty i s kalhotkama a máma mě pak se řezala rukou a pak ještě vařečkou. Dost to bolelo ale nejhorší bylo že se na to díval můj o rok mladší brácha a viděl i moji pipinu protože jsem byla ohnutá a měla roztažený nohy. Pak se mi totiž posmíval a říkal jak jsem jí měla pěknou.

reagovat 9.1.2018 20:36 - Krákorka 204

Já to mám nejhorší.
Za měsíc např: leden se mi sečítají všechny negativy a hnusné věci.
Lhaní: 30 ran
Drzost a zloba: 20 ran
odmlouvání a špatné známky 40 ran
příchod pozdě když nedám vědět a něco horšího 50 ran.
když udělám třeba víckrát příchod pozdě domů sešte se mi 50 50 atd.
Na konci měsíce se vše sečte i když mám např příchod pozdě domů třikrát táta se nepřemáhá a sečte jednoduše ke všemu tři padesátky. Jdeme ven kde výprask probíhá. Přinese dřevěnou kozu ke které mi přivážou záda, obě nohy a ruce a hlavu. Kozu dáme na zadní stranu zahrady směrem k rušné silnici. Táta jde ke keři utrhnout lískový prut. Ten omočí v pepři a namočí do vody předtím a já i přivázaná musím říct: Tati, moc prosím o výprask. Vím že jsem se chovala nezdvořile. A začne mě vyplácet. Nesmím ječet jinak je jich 10 navíc. Mamka s tím nesouhlasí a tak vždycky s brekem odejde domu. Nesnáším tátu i jeho výprasky! Příště dám do okna mobil a zapnu kameru a budu schválně zlobit abych dostala výrask vím že to bolí ale musím to zvěřejnit a pak s mamkou utečeme. :-)

reagovat 10.1.2018 22:01 - Terk

Už to proběhlo, ale...

Evidentně jste ve výchově selhala. Dítě je odrazem rodičů. Zkuste si vzpomenout, co vše ji procházelo, když byla maličká. Měla jste vymezit hranice hned. Teď už je pozdě.

A Váš názor, že budete první, kdo svoje dítě odveze do polepšovny. Aneb opravdu ukázkový příklad správné matky...

reagovat 13.1.2018 16:44 - Katy

Zdeňku, doufám, že...

Karle víš co ty seš? TYRAN JENOM PRO BITÍ DĚTÍ!!!!!!!! Tvoje nejoblíbenější dobrodružství je bít svého syna a nechápu proč mu 25 srpna dáváš výprask protože nic neudělal jenom aby si připomněl že jo toto čeká?!!! Jsi ješitného tyran. Když už musí být výprask stačí 20 rukou a v nejhorším vařečkou. Např. Od mojí mamky je nejhorší výprask facka po xichtě rukou co ani nejde cítit. Fuj

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *