výprask

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.1.2005 08:50 - Jan

Jsem asi otec Herodes, ale moje dvě dcery opravdu občas dostanou výprask.Je to určitě lepší, než výčitky,zákazy televize, počítače, vycházek.

reagovat 31.1.2005 15:00 - Verča

Pokud to není za každou hloupost a není to žádné surové bití,tak je to myslím v pořádku...

reagovat 31.1.2005 16:55 - katy

Já si nemylím že výprask je správný, spíš je to taková metoda rodičů "zbabělců" Dítě nikdy nezlobí jen tak, vždy to má důvod... Výpraskem neodstraníš příčinu, spíš to všechno potlačíš a následky jsou někdy hrozné. Na vše se dá jít bez násilí, vím o čem mluvím, i když nepopírám, že někdy to chce hodně moc trpělivosti a přemýšlení...
Je to ale jen tvůj způsob výchovy a nikdo ti to nemůže sebrat, bohužel. Proč ty holčičky vlastně biješ? Nezkoušel jsi někdy povídání, naslouchání, empatii a podobně?

reagovat 31.1.2005 17:01 - Olga

A proč to sem jako píšeš, Jane? Divný druh exhibicionismu.

reagovat 31.1.2005 17:46 - Rob

Honzo, Ty nejsi Herodes, ale samolibý arogantní a ješitný blb, který asi všechno ví nejlépe a ani se neunavuje přemýšlet, jestli všechno co dělá v životě je správné. A nejlepší je exhibovat na veřejnosti. Nepřeji Ti nic zlého, ale ono se Ti to jednou vrátí.
slušňákům se omlouvám za tvrdší názor, ale někdy se neudržím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.1.2018 20:36 - Krákorka 204

Já to mám nejhorší.
Za měsíc např: leden se mi sečítají všechny negativy a hnusné věci.
Lhaní: 30 ran
Drzost a zloba: 20 ran
odmlouvání a špatné známky 40 ran
příchod pozdě když nedám vědět a něco horšího 50 ran.
když udělám třeba víckrát příchod pozdě domů sešte se mi 50 50 atd.
Na konci měsíce se vše sečte i když mám např příchod pozdě domů třikrát táta se nepřemáhá a sečte jednoduše ke všemu tři padesátky. Jdeme ven kde výprask probíhá. Přinese dřevěnou kozu ke které mi přivážou záda, obě nohy a ruce a hlavu. Kozu dáme na zadní stranu zahrady směrem k rušné silnici. Táta jde ke keři utrhnout lískový prut. Ten omočí v pepři a namočí do vody předtím a já i přivázaná musím říct: Tati, moc prosím o výprask. Vím že jsem se chovala nezdvořile. A začne mě vyplácet. Nesmím ječet jinak je jich 10 navíc. Mamka s tím nesouhlasí a tak vždycky s brekem odejde domu. Nesnáším tátu i jeho výprasky! Příště dám do okna mobil a zapnu kameru a budu schválně zlobit abych dostala výrask vím že to bolí ale musím to zvěřejnit a pak s mamkou utečeme. :-)

reagovat 10.1.2018 22:01 - Terk

Už to proběhlo, ale...

Evidentně jste ve výchově selhala. Dítě je odrazem rodičů. Zkuste si vzpomenout, co vše ji procházelo, když byla maličká. Měla jste vymezit hranice hned. Teď už je pozdě.

A Váš názor, že budete první, kdo svoje dítě odveze do polepšovny. Aneb opravdu ukázkový příklad správné matky...

reagovat 13.1.2018 16:44 - Katy

Zdeňku, doufám, že...

Karle víš co ty seš? TYRAN JENOM PRO BITÍ DĚTÍ!!!!!!!! Tvoje nejoblíbenější dobrodružství je bít svého syna a nechápu proč mu 25 srpna dáváš výprask protože nic neudělal jenom aby si připomněl že jo toto čeká?!!! Jsi ješitného tyran. Když už musí být výprask stačí 20 rukou a v nejhorším vařečkou. Např. Od mojí mamky je nejhorší výprask facka po xichtě rukou co ani nejde cítit. Fuj

reagovat 14.1.2018 08:47 - Boris

Karle víš co ty seš? TYRAN...

Karel jde na to správně

reagovat 14.1.2018 14:55 - pak

Se všichni diví, jak se decka až vyrostou chovají ke svojim starým rodičům a že místo aby se o ně postarali, tak je bijí. Dobře takovým jako jsou tady tak, co jste je naučily, to máte zpět.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *