výprask

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.1.2005 08:50 - Jan

Jsem asi otec Herodes, ale moje dvě dcery opravdu občas dostanou výprask.Je to určitě lepší, než výčitky,zákazy televize, počítače, vycházek.

reagovat 31.1.2005 15:00 - Verča

Pokud to není za každou hloupost a není to žádné surové bití,tak je to myslím v pořádku...

reagovat 31.1.2005 16:55 - katy

Já si nemylím že výprask je správný, spíš je to taková metoda rodičů "zbabělců" Dítě nikdy nezlobí jen tak, vždy to má důvod... Výpraskem neodstraníš příčinu, spíš to všechno potlačíš a následky jsou někdy hrozné. Na vše se dá jít bez násilí, vím o čem mluvím, i když nepopírám, že někdy to chce hodně moc trpělivosti a přemýšlení...
Je to ale jen tvůj způsob výchovy a nikdo ti to nemůže sebrat, bohužel. Proč ty holčičky vlastně biješ? Nezkoušel jsi někdy povídání, naslouchání, empatii a podobně?

reagovat 31.1.2005 17:01 - Olga

A proč to sem jako píšeš, Jane? Divný druh exhibicionismu.

reagovat 31.1.2005 17:46 - Rob

Honzo, Ty nejsi Herodes, ale samolibý arogantní a ješitný blb, který asi všechno ví nejlépe a ani se neunavuje přemýšlet, jestli všechno co dělá v životě je správné. A nejlepší je exhibovat na veřejnosti. Nepřeji Ti nic zlého, ale ono se Ti to jednou vrátí.
slušňákům se omlouvám za tvrdší názor, ale někdy se neudržím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2018 12:41 - Lucie 58 let

Ahoj potřeboval bych dostat...

Ok kdy

reagovat 2.6.2018 15:31 - Krákorka 204

Tak jsem dostala výprask za květen strašně moc jsem schválně zlobila a dostala potom 280 ran - lískovím prutem. Byla jsem v šatně která má okno přímo do zahrady kde dostávám výprask a byla jsem na mobilu a táta přišel a zařval: polož ten telefon a pojď na plac. Rychle jsem zapnula kameru a položila mobil do okna. Bylo to na videu krásně vidět. Ukázala jsem to ve škole a mamka v práci a teď to budeme dávat na policic. strašně se těším. Táta řekl že jsem se ani narodit neměla.

reagovat 8.6.2018 00:56 - Jana

To bych hodnotil jako...

Jo jo,je to tyrani ditete. Dite by nelo za velke zlobeni dostat,ale ne do pocurani a uz vubec ne pokadeni. Sadista otec, mel by dostat stejny vyprask at vi co to je. Socialku na nej.

reagovat 8.6.2018 01:07 - Jana

Tak jsem dostala výprask za...

Napis prosimte jak to dopadlo-jo? Jestli otce zabasli a tak. Proc uz nejste davno od neho pryc? Do vezeni snim a co druhy den ho serezat po hole liskovkou a remenem az se podela.

reagovat 10.6.2018 12:59 - Lenka

Tak před necelými dvěma...

Dobrý den, netrestejte dceru za tu, že zkoumá své tělo. A být vámi ji netrestám přes přirození.
Může z toho mít vaše dcera zdravotní problémy.
Já jsem se ve svých 14 letech také prstila. (každý den).
Kolik je vaší dceři let?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *