výprask

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.1.2005 08:50 - Jan

Jsem asi otec Herodes, ale moje dvě dcery opravdu občas dostanou výprask.Je to určitě lepší, než výčitky,zákazy televize, počítače, vycházek.

reagovat 31.1.2005 15:00 - Verča

Pokud to není za každou hloupost a není to žádné surové bití,tak je to myslím v pořádku...

reagovat 31.1.2005 16:55 - katy

Já si nemylím že výprask je správný, spíš je to taková metoda rodičů "zbabělců" Dítě nikdy nezlobí jen tak, vždy to má důvod... Výpraskem neodstraníš příčinu, spíš to všechno potlačíš a následky jsou někdy hrozné. Na vše se dá jít bez násilí, vím o čem mluvím, i když nepopírám, že někdy to chce hodně moc trpělivosti a přemýšlení...
Je to ale jen tvůj způsob výchovy a nikdo ti to nemůže sebrat, bohužel. Proč ty holčičky vlastně biješ? Nezkoušel jsi někdy povídání, naslouchání, empatii a podobně?

reagovat 31.1.2005 17:01 - Olga

A proč to sem jako píšeš, Jane? Divný druh exhibicionismu.

reagovat 31.1.2005 17:46 - Rob

Honzo, Ty nejsi Herodes, ale samolibý arogantní a ješitný blb, který asi všechno ví nejlépe a ani se neunavuje přemýšlet, jestli všechno co dělá v životě je správné. A nejlepší je exhibovat na veřejnosti. Nepřeji Ti nic zlého, ale ono se Ti to jednou vrátí.
slušňákům se omlouvám za tvrdší názor, ale někdy se neudržím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.10.2018 23:55 - luci

Promiň asi to byly jen kecy...

Možná máš pravdu , ale incest bohužel existuje . Otec s dcerou , matka se synem . Je to oidipovský komplex. I bratr se sestrou mají sex i když je to v naší kultuře nezákonné.

reagovat 17.10.2018 00:01 - Bobrik

Možná máš pravdu , ale...

Neumím si to představit asi jsem ze staré školy.

reagovat 17.10.2018 00:05 - luci

Neumím si to představit asi...

Mne ve čtrnácti přefikl otčím , takže vím o čem to je. Ale matce jsem se nikdy nesvěřila.

reagovat 17.10.2018 00:17 - Bobrik

Mne ve čtrnácti přefikl...

Luci ty jsi silna osobnost ale každý ná na to nema žaludek ale stejně uvnitř té silné osoby se muselo něco zlomit .

reagovat 17.10.2018 00:46 - Kačena

Tohle by žádná mama nígdy...

proč bych si vymýšlela já se za to na nikoho nehněvám

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *