vyprask

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.7.2004 19:14 - rene

ja jsem dostaval od mamy,vzdicky si me ohnula pres kolena,a serezala me remenem na holej zadek,bila me od myh 12 let do 18,ted mi je 20,a chci dostavat od holky,jsem z mostu,me cislo na mobil 605523194

reagovat 14.8.2004 19:08 - damarr

rad bych se seznamil s pohlednou divkou, kterou tohle tema taky pritahuje. Jsem 29lety, normalni kluk

reagovat 2.3.2005 11:56 - Prisny Pan

Divky / zeny nezoufejte, i na vase prani dojde! :-)
Jsem na tom opacne, nez ti predsli panove. Rad citim pod svou dlani vlnici se divci zadecek pri vyprasku. A nekdy dojde i na remen ci rakosku...
Sex vetsinou nasleduje, ale nemusi k nemu nutne dojit.
Hodne zalezi na vzajemne duvere a dohode, proto se napred mailem nebo jinak anonymne dohodnem o vzajemnych predstavach, pranich, tuzbach.
Najdi odvahu mne kontaktovat, jinak tve sny nikdy nedojdou naplneni.

reagovat 27.7.2007 23:23 - sumbre

ahoj. hledám přísnou slečnu či paní, která by mi dala pořádnej výprask vařečkou. sumbre"seznam.cz'

reagovat 12.8.2007 20:13 - Výprask

Ahoj. Pokud by tě lákalo vyzkoušet si spank, dostat na zadek. Být u toho svázaná

a mít šátek přes oči tak mi napiš!

Zatím ahoj Petr email: petr.petrisko"seznam.cz'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2015 15:31 - jano

U mňa sa to určite berie z druhého stupňa na základnej škole. Kde sme mali triednu , ktorá nás pravidelne bila. V snoch som si potom predstavoval ako jej to vraciam. Doma nás rodičia nebili , ale v škole na prvom aj druhom stupni to bolo celkom pravidelné . Učiteľky si tak vynucovali rešpekt. Neviem či aj mojich spolužiakov , ale mňa to určite postihlo . Manželka má ráda , keď ju placnem po zadku ale pritlačiť už nemôžem. Dobré je , že to mám len v rovine predstáv .

reagovat 25.8.2015 19:19 - laudkin

Kde se to vůbec v člověku...

Nevyléčí, bohužel... Taky mi to vadí. Nebo spíš jsem se za to vždycky hrozně styděla, připadalo mi to fakt uchylný. Nikdy jsem to žádnýmu partnerovi nedokázala říct, vždycky jsem měla jen tendence provokovat. Jenže to nefunguje. Takže já zůstala celý život především u představ.

reagovat 27.1.2017 10:13 -

to je nevyléčitelný může to v sobě nechat člověk spát ale zase se to vzbudí

reagovat 30.1.2017 01:33 - Tonda

Možná je v tom to, že některé ženy ječí podobně jako při souloži. Roli v tom zřejmě hraje podvědomí.

reagovat 30.1.2017 01:35 - jan

Vzrušuje ji to

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *