Výprask

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.7.2002 11:33 - Diego

Skúste niekto napísať o vlastných zážitkoch s výpraskom. Aké to je dostať, alebo udeliť niekomu výprask. Hlavne ma zaujímajú názory žien a dievčat na túto tému. Ve?mi ma vzrušuje poh?ad na krásny červený zadoček. Pritom vôbec nejde o tvrdé výprasky, ale iba o také, ktoré privodia spoločné potešenie a následne skončia krásnym orgazmom.

reagovat 9.4.2003 00:55 - Milan

Hrozně zajímavé téma. Představa pořádného nářezu na holou od spolužačky ze školy mě dokáže přivést k šílenému orgasmu. Nekladu si otázku, zda je to normální - každý máme svoje představy a když nikomu neubližujeme, je to naše věc. Zajímalo by mě, zda podobné představy mají i jiní.

reagovat 15.4.2003 08:52 - Iveta

Před pár lety jsem měla pletky s nádherný klukem, který mě dokázal při jízdě "na koníčka" pěkně "prokrvit" pozadí. NÁDHERA!!! Strašně moc to umocnilo prožitek. Ono to totiž při tom vzrušení vlastně nebolí, ale tak nějak svěďo-štípe. Byla jsem z toho vždycky rozpálená do běla. Horší to bylo druhý den, mám sedavé zaměstnání. Ale zase jsem na něj měla památku a vzpomínka na předešlou noc byla jaksi neustále živá.... Ach jo, často si na něj a na TO vzpomenu. S mým nynějším manželem jsme tohle zpočátku taky praktikovali, ale bohužel, když dva dělají totéž, není to totéž.

reagovat 22.3.2004 19:36 - ivo

Ja som sastretol s jednym dievcatom a ta po case chcela to prektikovat ,nemal som chut ale nakoniec som pristal a bolo to fajn,2 ra este lepsie a potom ma zrezala dost casto len raz to prehnala ale aj to sa da prezit.

reagovat 22.3.2004 19:50 - Věrka

Jé Iveto nejmenoval se Honza? Mám stejnou zkušenost, byl v tom naprosto přirozenej a skvělej, a to jinak každou sebemenší bolístku skoro obrečim:)..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2016 11:57 - Mira

Ahoj.Stihly kluk z Brna Bystrce by rad dostal vyprask na holou od holky.Mira 603 950 550

reagovat 30.3.2017 19:51 - Mira

Mozna i od kluka. 603 950 550

reagovat 31.3.2017 00:35 - Gama2

jednou mně kámoška...

To je zajímavé. Má už někoho?

reagovat 6.12.2017 18:10 - Pavel

Můj bráška byl odmala drzý a zlobivý a velmi živý grázlík. Byl často bit, od mala. Nejdřív dostával rukou na kalhoty, na spoďáry, pak vařečkou. Když mu bylo asi čtyři a půl tak začal dostávat pořádné výprasky řemenem na holou. Vždycky řval a zadek míval celý rudý, ale rychle mu otrnulo. Tak mu táta vymyslel další speciální trest – od první třídy základky začal dostávat taky na bosý nohy. Já a naše setra jsme při jeho trestech pak asistovali. Byli jsme starší, já o dva, ségra o čtyři roky. Taky jsme někdy dostali, ale ne tak často. Navíc, my drželi, s bráchou to byl problém. Seřezat mu holou táta s vypětím sil zvládal sám, ale zbít na bosý nohy kopajícího, vzteklého kluka už sám nezvládl. A tak jsme se ségrou vždycky před tímto trestem museli bráchu chytit, položit ho na postel, zout ho do bosa a držet mu nohy patama nahoru. Táta mu pak nařezal na bosý nohy řemenem a to zabíralo, po tom býval malý grázlík dlouho hodný…Nejnáročnější byla ta příprava, když táta řekl, že brácha dostane na chodidla. Ségra ho na posteli zalehla a já jsem se ho snažil rychle zout. Bačkory šly dolů celkem snadno, horší bylo pak sundat mu ponožky, snažil se kopat, kroutil nohama a zatínal prsty. Sundat mu podkolenky už bylo velké umění – bylo to dávno, kluci je nosívali, když bylo chladno. No a nejnáročnější bylo mu v zimě sundat punčocháče. To jsme pak vyřešili tak, že dostal nejdřív na paty v punčocháčích a když ho to zklidnilo a už brečel, tak už pak šlo ho svlíknout a dostal znovu, tentokrát už úplně bos.

reagovat 6.12.2017 18:14 - no

Můj bráška byl odmala...

a proč to píšeš sem?? řekni to svýmu psychiatrovi!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *