Výprask

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.7.2002 11:33 - Diego

Skúste niekto napísať o vlastných zážitkoch s výpraskom. Aké to je dostať, alebo udeliť niekomu výprask. Hlavne ma zaujímajú názory žien a dievčat na túto tému. Ve?mi ma vzrušuje poh?ad na krásny červený zadoček. Pritom vôbec nejde o tvrdé výprasky, ale iba o také, ktoré privodia spoločné potešenie a následne skončia krásnym orgazmom.

reagovat 9.4.2003 00:55 - Milan

Hrozně zajímavé téma. Představa pořádného nářezu na holou od spolužačky ze školy mě dokáže přivést k šílenému orgasmu. Nekladu si otázku, zda je to normální - každý máme svoje představy a když nikomu neubližujeme, je to naše věc. Zajímalo by mě, zda podobné představy mají i jiní.

reagovat 15.4.2003 08:52 - Iveta

Před pár lety jsem měla pletky s nádherný klukem, který mě dokázal při jízdě "na koníčka" pěkně "prokrvit" pozadí. NÁDHERA!!! Strašně moc to umocnilo prožitek. Ono to totiž při tom vzrušení vlastně nebolí, ale tak nějak svěďo-štípe. Byla jsem z toho vždycky rozpálená do běla. Horší to bylo druhý den, mám sedavé zaměstnání. Ale zase jsem na něj měla památku a vzpomínka na předešlou noc byla jaksi neustále živá.... Ach jo, často si na něj a na TO vzpomenu. S mým nynějším manželem jsme tohle zpočátku taky praktikovali, ale bohužel, když dva dělají totéž, není to totéž.

reagovat 22.3.2004 19:36 - ivo

Ja som sastretol s jednym dievcatom a ta po case chcela to prektikovat ,nemal som chut ale nakoniec som pristal a bolo to fajn,2 ra este lepsie a potom ma zrezala dost casto len raz to prehnala ale aj to sa da prezit.

reagovat 22.3.2004 19:50 - Věrka

Jé Iveto nejmenoval se Honza? Mám stejnou zkušenost, byl v tom naprosto přirozenej a skvělej, a to jinak každou sebemenší bolístku skoro obrečim:)..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.1.2018 11:53 - Jana

Nesnášim výprasky! U nás...

Tak já třeba nedostává tolik, ale na rozdíl Tebe a sester na holou.

reagovat 30.1.2018 16:00 - otin

Eliško, to by chtělo...

mám na to stejný názor

reagovat 3.2.2018 03:12 - Tony

Nesnášim výprasky! U nás...

To zní jako z devatenáctého století. Proč netrestá váš táta jenom viníka? A jak se tam můžete všecky vejít na tu stoličku? Kolik vám je vlastně let?

reagovat 16.2.2018 10:38 - Anabel

Hej fakt sranda jak se tu vsichni ponizujete a delate ze sebe idioty pred celym narodem proberte se vy kreteni uz z toho snu vsem jste u prdele a vratte se rychle do te kurvy z ktere jste vzesly protoze takovyhle picoviny pisou vazne jenom magori a to vy jste se svyma deckama si delejte co chcete valte je do krve a sukejte nahe na fb ale me deticky si tohle cist nebudou je vam to jasny

reagovat 16.2.2018 12:49 - pro Anabel

Hej fakt sranda jak se tu...

je nám to jasné a je nám jedno co se svými dětičkami děláš. Zda je nenecháš koukat na internet, nebo zda je třeba vůbec nenaučíš číst.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *