Výprask před diváky

Archiv příspěvků

reagovat 15.6.2017 08:42 - Marian

Pokecá nějáká holka o výprasku.Napiš marian.d@post.cz

reagovat 16.6.2017 06:47 - Petra

Já jsem měla na prvním...

ahoja, znám taky. Na prvním stupni rok asi 90-95. Učitelka dávala hlavně holkám na zadek. Bohužel na holý a dřevěným pravítkem. V našem případě to bohužel i hrozně bolelo...

reagovat 16.6.2017 10:42 - Robin

Já jsem měla na prvním...

Je to tak dnes to zní neuvěřitelně ale v sedmdesátých a osmdesátých letech se toto dělo.Vzpomínám že jsem na prvním stupni dostal u tabule na holý zadek několikrát.Výprask sice nebolel bylo to jenom takové naplácání plastovým pravítkem horší bylo že mám dole kalhoty a zadek vystrčený na celou třídu.Nebyl jsem však sám kdo tohle absolvoval ale většinou kluci.Holky si pamatuju asi dvě někdy ve druhý třídě bylo mi jich docela líto protože brečely když jim učitelka stahovala kalhotky oni si je sundat nechtěly.Na druhém stupni se to dělalo jinak ale už jenom u kluků většinou jsme dostali na výběr poznámku nebo po škole.Zůstat po škole ale znamenalo dostat ukazovátkem na holou v kabinetu což už teda docela bolelo ale bylo to pořád lepší než dostat doma za poznámku.To neznamená že to bylo každý týden a nedělali to všichni učitelé někteří ty poznámky psali ale radši jsem stahoval kalhoty v kabinetu než doma protože pětadvacet na holou rákoskou od mámy bylo horší.Dřív se hodně věcí řešilo výpraskem na holou alespon u kluků u holek nevím ty o tom nemluvili.

Manuka Doctor

reagovat 16.6.2017 17:26 - Jana

ahoja, znám taky. Na prvním...

Tak ale bylo to alespoň v soukromí. Co já bych za to dala, kdyby to třeba i víc bolelo, ale hlavně bylo nejhorší dostat na holou, když se na to mohli dívat i kluci.

reagovat 19.6.2017 12:40 - PEtra

Tak ale bylo to alespoň v...

věř, že to bys nechtěla :-)

reagovat 19.6.2017 12:47 - Jana

věř, že to bys nechtěla...

Takže ty by jsi raději dostala na holou před kluky, výměnou, že to ani nebude moc bolet? Tomu nevěřím.

reagovat 19.6.2017 13:26 - Petra

Takže ty by jsi raději...

tak to promin, ale jako joo :-) víš jak to bolelo... ?

reagovat 21.6.2017 14:13 - MArta

tak to promin, ale jako joo...

hmm..tak to je ještě dobrý, ve škole :-) já dostala minulý týden od ředitelky v práci. Ale je pravdou, že mi dala na výběr. Jenže jsem netušila, že pude sukně nahoru a rákoska ze šuplíku...

reagovat 21.6.2017 14:56 - Ota2

počkej ,počkej Martičko , to jako opravdu v zaměstnání Ti šéfová za nějaký prohřešek vyhrnula sukni a dala rákoskou ??
To musí být krásná firma....nebudete přibírat??
A nebo to zavedu tady u nás v práci...v těch vedrech by to bylo prima zpestření -:D

reagovat 21.6.2017 21:25 - Marian

Pokecá nějáká holka. marian.d@post.cz

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *