Výprask před diváky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.9.2006 09:55 - Petr H.

Jako dvanáctiletý kluk jsem dostal vařečkou na holou u sousedů před celou jejich rodinou. Vyplácel mě otec rodiny a přihlíželi moje stejně stará kamarádka a její bratr.V pozdějším věku při dospívání jsem z toho měl značně smíšené pocity. Zážitek z dětství byl děsný, ale začal mě vzrušovat. Vzrušení jsem pociťoval při vzpomínkách, kdy jsem si to přehrával v hlavě a prožíval znovu pocit hanby z toho, že se stejně stará holka a kluk dívali jak hlasitě křičím, brečím, prosím a přitom mi vařečka skáče po zadku až ho mám plný rudých obtisků. Navíc jsem byl ohnutý přes koleno zadkem k nim, takže mi bylo vidět úplně všechno. Tepláky a trenky mi stáhl jejich otec úplně (od pasu dolu nahý), takže jsem z počátku výprasku dost kopal a mával nohama. Když jsem se unavil, tak jsem už jen bezvládně a odevzdaně visel přehnutý předs koleno, držel a hlasitě brečel. Byl jsem tak ohnutý, že jsem dokonce viděl mezi svými stehny jak se mi smějou. Zatímco mě jejich táta vyplácel, tak máma klidně vařila. Výprask se odehrál v kuchyni před obědem. Fakt by mě zajímalo jestli se vůbec něco takového stalo také někomu jinému? Zatím jsem nikde na netu nečetl, že by byl bit někdo u cizích (myslím jen on před jejich dětmi nebo dítětem). Jen jednou v autobuse, kde se bavili dvě starší paní, říkala jedna druhé: "...a její maminka normálně nabila našemu Kájovi." Z toho jsem usoudil, že ten Kája zažil něco podobného před nějakou kamarádkou od její mamky. Má někdo podobný zážitek, ať už jako potrestaný, trestající nebo divák?

reagovat 25.9.2006 12:19 - Jana

Petře, to je síla! A za co to bylo?

reagovat 25.9.2006 19:26 - Patrik

Petre, v jiny diskuzi na tema vyprask jsem psal o tom, jak nam jeden uchylnej, ale neskodnej, ucitel umoznoval si vybrat mezi vypraskem a spatnou znamkou. Nekolik spoluzaku a ja jsme si samozrejme vybirali vyprask. Ani jsem nepopisoval jak ty vyprasky probihaly, ale jedna zena stejne napsala, ze jde o mou fantazii. V jiny diskuzi jsem si precetl podobny reakce na tvuj zazitek, takze kdyz jde o vyprask, tak s tim asi moc lidi zkusenost nema, zvlast zeny, a podezrivaji fantazii. My dva ale vime, ze to zadna fantazie neni.

reagovat 27.9.2006 18:44 - Petr H.

Popral jsem se s jejich synem u nich na zahradě. Dopadlo to tak, že mu tekla krev z nosu a on ječel. Přiběhl jejich otec a jeho sestra mu popsala co se stalo, ale v můj neprospěch. Já nedostal možnost se hájit. Jejich táta mě odvedl do domu do kuchyně, kde mě svlékl a nařezal na holou. Pak mě pustil a poslal mě domů.

reagovat 1.10.2006 18:44 - xy

Ahoj Patriku,

mě to právě zajímá jak to proběhlo od toho učitele. Vím, že nepravděpodobná pravda je neuvěřitelnější než pravděpodobná lež. Vím také, že dost dětí dostane v dětsví výprask od cizích lidí. Proto vám věřím oboum. Zajímají mě podorbnosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.8.2017 13:04 - Irena

jako neříkám, že mě...

Vařečko na holou to tedy bolí. Já jsem viděla výprask jen jednou v životě. Naštěstí máma se uměla trefit, takže že by šlo něco jinam než na zadek, to se nestalo. Hm, tak si říkám, že to by se brácha určitě rád podíval, ne že ne. Já jsem se ho tedy nikdy neptala, tak nevím.

reagovat 11.8.2017 13:07 - Verča

Vařečko na holou to tedy...

jo bolí to pekelně. Já myslím, že je dost podceňovaná..já měla po ní modřiny pěkně dlouho teda. Jako ta moje se taky uměla trefit, t právě bylo naschvál za mé "nedržení" hmm..množná ze škodolibosti by se rád podíval, ne ? :-)

reagovat 11.8.2017 13:42 - Josef

jo bolí to pekelně. Já...

No tak já jsem třeba viděl, jak dostala na holou moje sestra nebo sestřenice. Děcka jsou škodolibé, jasně že jsem se rád díval. Pak jsem byl také svědkem výprasku mé spolužačky. Byla o něco starší než já, poněvadž propadla. Provinila se tím, že mi brala peníze, které jsem dostal doma na svačiny. Moje máma zašla se mnou k její mámě. Ta se rozčílila, přehla svou dceru přes koleno a přede mnou dostala pěkný sekec a na holou. Tam už to nebyla jen škodolibost, samozřejmě byl to dobrý pohled.

reagovat 11.8.2017 14:12 - Alena

Tak zrovna mě a bráchu taky máma docela trestala, většinou vařečkou. A to za každou blbost, klidně za trojku z diktátu. Byla na nás přísná. Až jednou udělala malér ona, bourala autem, které dost rozbila, jí se naštěstí nic nestalo. Větší průšvih byl, že trochu nadýchala, tak dostala pěkný flastr a zákaz řízení. Samozřejmě já a bratr jsme doma kníkali, že my dostáváme za každý průšvih výprask a že dospěláci si mohou dělat průšvihy a nic se jim nestane. Dlouho jsme takto provokovali, až to mamka nevydržela. Domluvila se s tátou. Pak nás zavolali do obýváku, kde máma měla proslov, že udělala malér a že ví, že my dostáváme za velké průšvihy výprask. A že spravedlnost platí i pro ní. A že tedy teď dostane výprask na holou. Což se stalo a dostala od táty asi takový výprask na holou vařečkou, jako já s bráchou. Na rozdíl od nás ale musela být statečnější a bolest vydržet. Rozhodně u toho nebrečela, jako já a brácha. Zpětně jí za to oceňuji, dokázala, že když je přísná musí začít u sebe. A tím že nás neposlala za dveře, což by se dalo očekávat, jsme oba viděli, že drží své slovo.

reagovat 11.8.2017 14:17 - Verča

Tak zrovna mě a bráchu taky...

joj :-) v tom případě klobouk dolů před ní :-D dívat se na výprask svojí matky...funny :-D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *