Výprask před diváky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.9.2006 09:55 - Petr H.

Jako dvanáctiletý kluk jsem dostal vařečkou na holou u sousedů před celou jejich rodinou. Vyplácel mě otec rodiny a přihlíželi moje stejně stará kamarádka a její bratr.V pozdějším věku při dospívání jsem z toho měl značně smíšené pocity. Zážitek z dětství byl děsný, ale začal mě vzrušovat. Vzrušení jsem pociťoval při vzpomínkách, kdy jsem si to přehrával v hlavě a prožíval znovu pocit hanby z toho, že se stejně stará holka a kluk dívali jak hlasitě křičím, brečím, prosím a přitom mi vařečka skáče po zadku až ho mám plný rudých obtisků. Navíc jsem byl ohnutý přes koleno zadkem k nim, takže mi bylo vidět úplně všechno. Tepláky a trenky mi stáhl jejich otec úplně (od pasu dolu nahý), takže jsem z počátku výprasku dost kopal a mával nohama. Když jsem se unavil, tak jsem už jen bezvládně a odevzdaně visel přehnutý předs koleno, držel a hlasitě brečel. Byl jsem tak ohnutý, že jsem dokonce viděl mezi svými stehny jak se mi smějou. Zatímco mě jejich táta vyplácel, tak máma klidně vařila. Výprask se odehrál v kuchyni před obědem. Fakt by mě zajímalo jestli se vůbec něco takového stalo také někomu jinému? Zatím jsem nikde na netu nečetl, že by byl bit někdo u cizích (myslím jen on před jejich dětmi nebo dítětem). Jen jednou v autobuse, kde se bavili dvě starší paní, říkala jedna druhé: "...a její maminka normálně nabila našemu Kájovi." Z toho jsem usoudil, že ten Kája zažil něco podobného před nějakou kamarádkou od její mamky. Má někdo podobný zážitek, ať už jako potrestaný, trestající nebo divák?

reagovat 25.9.2006 12:19 - Jana

Petře, to je síla! A za co to bylo?

reagovat 25.9.2006 19:26 - Patrik

Petre, v jiny diskuzi na tema vyprask jsem psal o tom, jak nam jeden uchylnej, ale neskodnej, ucitel umoznoval si vybrat mezi vypraskem a spatnou znamkou. Nekolik spoluzaku a ja jsme si samozrejme vybirali vyprask. Ani jsem nepopisoval jak ty vyprasky probihaly, ale jedna zena stejne napsala, ze jde o mou fantazii. V jiny diskuzi jsem si precetl podobny reakce na tvuj zazitek, takze kdyz jde o vyprask, tak s tim asi moc lidi zkusenost nema, zvlast zeny, a podezrivaji fantazii. My dva ale vime, ze to zadna fantazie neni.

reagovat 27.9.2006 18:44 - Petr H.

Popral jsem se s jejich synem u nich na zahradě. Dopadlo to tak, že mu tekla krev z nosu a on ječel. Přiběhl jejich otec a jeho sestra mu popsala co se stalo, ale v můj neprospěch. Já nedostal možnost se hájit. Jejich táta mě odvedl do domu do kuchyně, kde mě svlékl a nařezal na holou. Pak mě pustil a poslal mě domů.

reagovat 1.10.2006 18:44 - xy

Ahoj Patriku,

mě to právě zajímá jak to proběhlo od toho učitele. Vím, že nepravděpodobná pravda je neuvěřitelnější než pravděpodobná lež. Vím také, že dost dětí dostane v dětsví výprask od cizích lidí. Proto vám věřím oboum. Zajímají mě podorbnosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.12.2017 17:15 - Profesor

Ve čtvrté třídě dostal spolužák přede všemi výprask na holou. Seběhlo se to takhle: Učitelka mu dala poznámku. Byl to grázlík, i když vypadal jako neviňátko, malý, hubený blonďáček s modrýma očima… No a on po ní hodil ten notýsek do kterého mu dala poznámku a trefil ji do hlavy. Vyletěla od stolu a vlepila mu facku, až se zapotácel. Potom Zdeňka popadla a odvlekla ho do ředitelny. Po návratu zpět nám oznámila, že na místě dostal ředitelskou důtku a dodala, že volala jeho rodičům a domluvila, že Zdeněk bude ve škole bit, před celou třídou dostane na holou a že to proběhne poslední hodinu. Některé děti se začaly smát. Zdeněk zrudnul a klopil oči. Po zbytek vyučování už byl zaražený a tichý. Když skončila předposlední hodina, tak začala příprava. Museli jme si sbalit do tašek věci a odstrkat dozadu lavice a dát na ně židle, aby vzniklo místo. Učitelka nám vysvětlila, že se přijde podívat ještě vedlejší třída třeťáků. Zdeněk stál u tabule, byl bledý a klepala se mu brada. Jednu lavici jsme dostrkali dle pokynů paní učitelky k němu. Pak přišli děti ze třetí třídy. Všichni jsme se postavili v půlkruhu kolem lavice u tabule, menší dopředu, aby každý viděl. Učitelka pak zopakovala, co Zdenda provedl a jaký trest ho čeká, že bude pořádně bit. Pak vybrala dva větší kluky a řekla, že jí pomůžou při trestání. Zdenkovi pak řekla, ať si sundá všechny věci od pasu dolů a pokud neposlechne, tak ho svlečou kluci. Bledý Zdenek už pofňukával, poslechl na slovo. Třesoucíma ručkama si rozepínal kalhoty a zouval se z bačkor. Vysvlékl si rozepnuté kalhoty, nohou odstrčil zuté bačkory a začal si sundávat ponožky. Ve chvíli byl bos a dolů musely i trenky…Měl košili, tak mu nebylo pinďu vidět. Utíral si oči, stál polonahý u lavice a čekal, co bude. Učitelka to schválně protahovala. Dost dětí se Zdenkovi smálo, už když se svlékal. Po chvíli mu učitelka řekla, ať si lehne na břicho na lavici. Pak mu kluci vyhrnuli košili až na záda. Holý zadek svítil a děti se smály. Paty musel dát k sobě a natáhnout dopředu ruce. Pak ho kluci chytily, jeden za ruce v zápěstí a druhý za nohy u kotníků. Učitelka vzala dřevěné pravítko a začala kluka bít přes holý zadek. Už pro první ráně zařval a škubl sebou. Po deseti ranách řval na celé kolo, slzy mu tekly na podlahu a teklo mu z pusy. Byl rudý a zpocený a už sebou tak mlel, že ho museli přidržet další dva kluci. Dostal třicet ran, při posledních ranách už jen sténal a silně vzlykal. Zadek byl silně rudý a oteklý. Trest skončil, kluci mu pomohli slézt z lavice a obléknout se. Učitelka jim řekla, aby ho dovedli domů. Nutno říci, že když děti viděli jak hodně je Zdeněk bit, tak už se mu nesmály…

reagovat 7.12.2017 19:53 - Jana

Nejde tak o ten výprask,jako...

Tak tomu nerozumím. Dovedu si představit že někomu se líbí naplácání na holou, třeba mě, ale považuji to za hodně intimní věc, kterou bych mohla provádět jen s životním partnerem. Pochybuji že existuje nějaká žena, které by nevadilo, když by dostala veřejně třeba před cizími muži na holou. Snad jen pornoherečky, co za to dostanou zaplaceno.

reagovat 7.12.2017 21:56 - luci

Tak tomu nerozumím. Dovedu...

Masochismus a exhibicionismus jsou deviace a lidé s těmito úchylkami nemohou být posuzováni obecnou normou většinové populace.

reagovat 8.12.2017 15:55 - Jana

Masochismus a exhibicionismus...

Exhibicionismus je snad jen mužská úchylka. Alespoň jsem nikdy neslyšela, že by nějaká žena tímto trpěla.

reagovat 8.12.2017 16:00 - Radek

Masochismus a exhibicionismus...

Tak mě by třeba bavilo se dívat, jak nějaká cizí žena dostane naplácáno na holou. Ani by mě nevzrušovala ta bolest, spíš to pomyšlení, že to je na holou, přede mnou, a proto se ta žena stydí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *