Výprask před diváky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.9.2006 09:55 - Petr H.

Jako dvanáctiletý kluk jsem dostal vařečkou na holou u sousedů před celou jejich rodinou. Vyplácel mě otec rodiny a přihlíželi moje stejně stará kamarádka a její bratr.V pozdějším věku při dospívání jsem z toho měl značně smíšené pocity. Zážitek z dětství byl děsný, ale začal mě vzrušovat. Vzrušení jsem pociťoval při vzpomínkách, kdy jsem si to přehrával v hlavě a prožíval znovu pocit hanby z toho, že se stejně stará holka a kluk dívali jak hlasitě křičím, brečím, prosím a přitom mi vařečka skáče po zadku až ho mám plný rudých obtisků. Navíc jsem byl ohnutý přes koleno zadkem k nim, takže mi bylo vidět úplně všechno. Tepláky a trenky mi stáhl jejich otec úplně (od pasu dolu nahý), takže jsem z počátku výprasku dost kopal a mával nohama. Když jsem se unavil, tak jsem už jen bezvládně a odevzdaně visel přehnutý předs koleno, držel a hlasitě brečel. Byl jsem tak ohnutý, že jsem dokonce viděl mezi svými stehny jak se mi smějou. Zatímco mě jejich táta vyplácel, tak máma klidně vařila. Výprask se odehrál v kuchyni před obědem. Fakt by mě zajímalo jestli se vůbec něco takového stalo také někomu jinému? Zatím jsem nikde na netu nečetl, že by byl bit někdo u cizích (myslím jen on před jejich dětmi nebo dítětem). Jen jednou v autobuse, kde se bavili dvě starší paní, říkala jedna druhé: "...a její maminka normálně nabila našemu Kájovi." Z toho jsem usoudil, že ten Kája zažil něco podobného před nějakou kamarádkou od její mamky. Má někdo podobný zážitek, ať už jako potrestaný, trestající nebo divák?

reagovat 25.9.2006 12:19 - Jana

Petře, to je síla! A za co to bylo?

reagovat 25.9.2006 19:26 - Patrik

Petre, v jiny diskuzi na tema vyprask jsem psal o tom, jak nam jeden uchylnej, ale neskodnej, ucitel umoznoval si vybrat mezi vypraskem a spatnou znamkou. Nekolik spoluzaku a ja jsme si samozrejme vybirali vyprask. Ani jsem nepopisoval jak ty vyprasky probihaly, ale jedna zena stejne napsala, ze jde o mou fantazii. V jiny diskuzi jsem si precetl podobny reakce na tvuj zazitek, takze kdyz jde o vyprask, tak s tim asi moc lidi zkusenost nema, zvlast zeny, a podezrivaji fantazii. My dva ale vime, ze to zadna fantazie neni.

reagovat 27.9.2006 18:44 - Petr H.

Popral jsem se s jejich synem u nich na zahradě. Dopadlo to tak, že mu tekla krev z nosu a on ječel. Přiběhl jejich otec a jeho sestra mu popsala co se stalo, ale v můj neprospěch. Já nedostal možnost se hájit. Jejich táta mě odvedl do domu do kuchyně, kde mě svlékl a nařezal na holou. Pak mě pustil a poslal mě domů.

reagovat 1.10.2006 18:44 - xy

Ahoj Patriku,

mě to právě zajímá jak to proběhlo od toho učitele. Vím, že nepravděpodobná pravda je neuvěřitelnější než pravděpodobná lež. Vím také, že dost dětí dostane v dětsví výprask od cizích lidí. Proto vám věřím oboum. Zajímají mě podorbnosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2018 21:09 - Kuba

To.maš vytrénovanou prdel...

Jsem štíhlí a jako už mám vytrénováno

reagovat 24.7.2018 11:38 - PetrX

Ano, je skvělé dát ženě...

To je pravda, když jsme sami doma, manželka si před naplácáním stáhne kalhotky i sama. Jiné je to někde v hotelu nebo když jsme pár dní u její sestry nebo rodičů. Tam se stydí už pořádně aby to někdo náhodou nezaslechl nebo dokonce vešel do našeho pokoje.

reagovat 15.8.2018 09:18 - Docent Lukáš

Ahoj Jano já dostal jednou...

Kolik ti je dnes

reagovat 15.8.2018 09:21 - Docent Lukáš

A jsem to říkal doktorce a...

Přesně tak vystrčit zadek výprask 200 ran .Kubo kolik tvich spolužáků taky dostává.

reagovat 27.8.2018 10:13 - Milena

Nejhorsi je,kdyz vas preda po vyprasku nechaj lezet,tak ze lezim na zadech,nohy vzhuru,skrcene a roztazene.Musim si je drzet a studem a vzteky brecim.Obcas nejaka prilitne,ja zarvu a musim porad tak lezet a nechat se ocumovat brachou.Minule u nas byla kamaradka,ja takhle pred ni dostala a ona mne vyfotila na mobil.Kdxz jsem se pak videla,s roztazenou dirou,hrozne jsem se stydela.Vcera jsem dostala,a ja si furt predstavovala,jaky maj na mne pohled,jak jsem videla v mobilu a mela jsem vztek,ze jim musim ukazovat roztyzenou diru,zaroven mi to vzrusilo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *