Vyplachování úst slunečnicovým olejem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2008 17:11 - Šárka

Pěkně zdravím. Asi po dvou týdnech ranního proplachování úst panenským slunečnicovým olejem začínám pociťovat více energie, tato procedura mi také pomáhá se rychleji probrat. Viz odkazy na doktorce. Je to opravdu zajímavá detoxikační procedura. Máte někdo zkušenosti či chuť se přidat a vyměňovat si dojmy?

reagovat 25.8.2008 08:36 -

Nemyslíš spíše olivový olej?

reagovat 25.8.2008 12:21 - Oskarka

A ja som zasa našla doporučený repkový olej, takže babo raď! Už sa nad tým nezamýš?am, aký olej, robím to už asi rok, teda len občas, keď mám zápal v krku. Pomáha to, mám to overené. Lepšie výsledky sú pri ubúdajúcom mesiaci, keď mesiac cúva, a to je práve v týchto dňoch.

reagovat 25.8.2008 15:15 - Liba

Tak tento nesmysl jsem vyzkoušela někdy před 10 lety a teď se jen směji - jak by měl takový detox fungovat? Proti zánětu v krku je dobré posílit imunitní systém. Olivový panenský olej je určitě zdravý, ale musíte si na něho zvyknout. Žmoulání oleje v ústech je fakt nesmysl....Jedna lžička ráno je výborná pro organizmus, ale prosím nežmoulejte ho ale polkněte.

reagovat 25.8.2008 15:27 -

Proč jsi si Libo tak jistá, že to je nesmysl?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2012 12:08 - Eda

Já mám s vyplachováním olivovým olejem sám dobrou zkušenost, stačí tak těch 5-10 minut. Používám bio olej, za dobrý peníz kupuju na olivovyklub.cz

reagovat 22.5.2012 13:46 - .

.

reagovat 27.5.2012 12:04 - Honza

Zkuste se postavit před...

Vodičko, onen bílý povlak na jazyku jsou odumřelé keratinocyty. Žádný jed. Ano, i jazyk obměňuje svůj povrch.

reagovat 27.5.2012 12:35 - bílá

Má se to provádět před umytím zubů nebo po kdykoli během dne? Je možno místo slunečnicového použít olivový?

reagovat 28.9.2013 04:32 - Haluzakfest

Tak tento nesmysl jsem...

Tedy dobrá, říkáte že nesmysl tudíž hrubým způsobem tvrdíte že autor lže. Ptám se teda zcela jasně na to jestli vás ktomu vede jen váš zblblý rozum který už se napálil tolikrát že už ani neví co že to vlastně chce.. Nebo jste křivě obvinila a pomluvila autora. Jste mentálně zaostalá ? Máte občanku ? Tak potom se zamyslete dřív než vám ta vaše blbost nadělá problémy.
Ps: Já taky vyzkoušel, co myslíte že napíšu ? :D určitě jak jsem natom nebyl zle a zbavil se rakoviny aidsu atd naráz ? :D néé já se musím boužel přidat k těm kteří zkrátka když se snažím vzpomenout tak jestli byl jen mííírný náznak zlepšení akné a špatné pleti, tak téměř nepozorovatelný, toť čistě má zkušenost, neprováděl jsem to dlouho ani pravidelně ( umě taky musí zabrat všechno hned jinač ztrácím důvěru ) nikdy bych ale neřek ani o čemkoli co by kdokoli tvrdil že je to nesmysl... protože každý je jiný a už sem si nejednou sednul na prdel z toho jak mě nevyspytatelnost reakcí všelijakých organismů zaskočili ) ale toto je jen vlásek z toho kořenu zlé nemoci kterou se buĎ necháme zahubit jako celé lidstvo... VZPOMEŇTE SI CO JE ŽIVOT, VZPOMEŇTE SI ČÍM SE LIŠÍME OD ZVÍŘAT... NENÍ TO JEN SRST A PŘÍPRAVA JÍDLA :D POKUD TO NEVÍTE, POKUD IHNED NEODPOVÍTE... TAK BY TO PRO VÁS MĚL BÝT TOTÁLNÍ POPLACH, DEFAKTO JE ŠTĚSTÍ ŽE ŽIJETE. HOLD BLBEC SE ROZHODNE BLBĚ A JAK MYSLÍTE ŽE SKONČÍ ? BLBĚ ! JSME LIDÉ NEBO BLBI... NEBO BLBÍ LIDÉ ?? BLBI V BLBÝCH LIDECH :D I JÁ JSEM BYL A TO SE MŮŽU POCHLUBIT TEN NEJVĚTŠÍ A JEŠTĚ JSEM MNOHEM VÍC NEŽ VY ŘVAL VŠEM OKOLO JAK VELKÝ TO JSEM BLB.. TA DOBA JE ZAMNOU TEĎ MÁM CO DĚLAT ABYCH TEN POČET MNOU ZBLBLÝCH LIDÍ VYROVNAL POČTEM ZACHRÁNĚNÝCH BLBCŮ :D A ŘEKNU VÁM ŽE TO JE TA NEJVĚTŠÍ DŘINA JAKOU JSEM KDY POZNAL :D DO KONCE ŽIVOTA MÁM CO DĚLAT A TO SE OBÁVÁM ŽE JESI STIHNU TAK TO S ODŘENÝMA UŠAMA A POJDU VYČERPÁNÍM, SBOHEM JASNOVIDKO BER TO VDOBRÉM A PROSÍM MYSLI :D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *