Výplach střev - ambulantně

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2001 19:22 - Hanka

Má někdo zkušenosti s výplachem střev , ale ambulantně? Pro začátek si netroufám sama, myslím, že by mi to mohlo pomoci s mými obtížemi.Četla jsem v Regeneraci, že to dělají v Brně, ale to je trochu z ruky, když jsem z Prahy. Díky za informaci.

reagovat 24.2.2001 22:53 - Martin

pokud se nepletu, tak Institut celostní medicíny Josefa Jonáše, někde na Praze 3, adresu jsem ale ztratil , více snad na http://www.tady.cz/celostnimedicina/

reagovat 27.2.2001 14:35 - Leona

Na podzim jsem byla v Marianských Lázních . Na rehabilitaci jsem zaslechla rozhovor a výplachu střev. Dost často se tam prý dělá, tak by stálo za to,zavolat do lázeňského domu, kde by Vám určitě poradili.Zkuste hotel POLONIA 0165/622451

reagovat 6.3.2001 08:40 - Dana

já si dělám výplach střev minimálně jednou týdně doma sama, není to žádná věda, pro zdraví a krásu je důležité mít čisté střevo, sadu na klistýr vám prodají v lékárně anebo v prodejně zdravotnických potřeb, ke klistýru je přilože návod, jak na to, ze začátku jsem měla také obavy, ale dnes si troufnu říct, že jsem profesionálka ve vyplachování střeva a nejen já i pár mých známých si čistí střevo pravidelně, jako si někdo čistí třebas zuby, je to zcela přirozené, jogíni si čistí střeva tak, že si sednou do potoka a nasají vodu konečníkem do střev, oni dokáží tak mistrně ovlivňovat své tělo, že si dokonale vypláchnou celý střevní systém, při dodržení několika důležitých zásad se vám při výplachu nemůže nic stát a zažijete krásný pocit čistoty, pan Cingroš ve své knížce Sám sobě doktorem popisuje výplachy dopodrobna a uvádí návody, kterak na to, základem je dvě hodiny před klistýrem nic nejíst a ani po jeho provedení nic nejíst, udělat si na celou proceduru chvilku klidu, doporučuje se dělat ho ve vaně, ale já už jsem se z vany přestěhovala normálně na koberec, na klistýr se vždycky těším, zvlášť vhodný je když se člověk přejí anebo nají něčeho nezdravého, samozřejmě, že by neměl být berličkou pro přežírání, to by bylo hrubé nepochopení jeho blahodárného účinku, nebojte se ničeho a s radostí se dejte do čištění

reagovat 5.4.2001 14:35 - Vilík

Hledejte další informace v Alternativních metodách zde na chatu o zdraví!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2018 05:32 - pavel

Ja si davam klystyr tou nadobou starou na to vyrobenou,nebo pak mam klystyrovaci balonek desitku,to jich pak tak asi šest narvu do zadnice.A jinač jsem tež klystyrovaci maňijak.Mam skvěly pocit když mi někdo naleva vodu do zadnice,nebo ja někomu koho to vzrušuje.

reagovat 7.5.2018 11:19 - Nevzdělancům:

Klystýrem odstraníte část stolice na konci tlustého střeva. Na nic to není, leda při zácpě. Výplachy nemají opodstatnění. Normální střevo není nikdy dokonalé " čisté", to je naprosto v pořádku. TO všechno tam totiž patří.

reagovat 8.5.2018 16:34 - Petr

Klystýrem odstraníte část...

To je nesmysl, při klystýru kontrastní látkou (irigografii) se naplní střevo až na konec do apendixu. Tyhle blbosti o neúčinnosti klystýru hlásají propagátoři colonhydroterapie, aby nalákali lidi a vytáhli z nich co nejvíce peněz.

reagovat 8.5.2018 17:48 - blbe

Víš co je to apendix?

reagovat 9.5.2018 08:11 - Petr

Já ano. Podle tvého dotazu soudím, že ty to nevíš, jinak by ses neptal. Je to červovitý výběžek slepého střeva na rozhraní mezi tenkým a tlustým střevem. Dá se zobrazit také rentgenem pomocí kontrastní látky vpravené do tlustého střeva.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *