Výměna manželek - reality show

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.10.2005 23:14 - Andy

Tak dneska jsem to viděla poprvé, jinak jsem samozřejmě nemohla v mediích přehlédnout causu týrané fenky Aury,a jsem celkem příjemně překvapená. Domácnost paní z Olomouce mi přišla děsivá a její postoj k životu mimořádně flegmatický, je to líná žena a jak říká Mudr.Plzák - líná žena je pro domácnost hotová spoušť. Chudáci ty děti!Jsem z toho natolik otřesená, že bych byla ráda, kdyby si o tom se mnouněkdo popovídal.

reagovat 1.11.2005 00:27 - Vendy

Andy,neděs se.Jsou horší maminky a manželky.Tato byla sice špína,ale zase celkem v pohodě.I když já osobně bych počůrávající se děti nahnala k psychologovi.

reagovat 1.11.2005 08:48 - kapka

andy, nevidela jsem to,videla jsem par predchozich dilu a nekdy se teda dejou veci,ale tenhle ne, o co tam slo?

reagovat 1.11.2005 15:11 - Jana

Andy, já to také včera viděla poprvé a rozdýchávám to ještě dnes. Obdiv můj má ta druhá manželka, která to tam v té špíně přežila a ještě se dokázala slušně postarat o všechny členy rodiny. Mně samotné je divné, jak toto někomu nemůže vadit, je to jeho standart a divím se i tomu chlapíkovi-přítelovi. Ta ženská je normální megera líná, myslím že si užívá života u cigárka, kafíčka, či pivečka, nalakovat nechtíky a podrbat s nějakou sobě podobnou, nebo ulovit chlapa, aby těch dětí neměla málo. Bylo mi těch dětí líto. její argument, že se jedná o reality show a že nebude předuklízet byt mě fakt dostala, protože tam bylo vidět , že ta v životě neuklízela, maximálně systémem nahoře huj a dole hnůj. Ono už to na ní bylo vidět vizáží co je zač. Nevím proč, ale vždy mě na lidech upoutají prvně zuby, je to taková dominanta obličeje a pokud někomu nevadí, že to má jak když tam někdo hodil granát, nebo že je má vykažený, tak stejný postoj má většinou i k životu.Stejně vypovídají o lidech ruce, špinavé nehty...

reagovat 1.11.2005 17:21 - Alena

Dobrý večer všichni!
No mně to také nedá a tak to vydýchávám s Vámi. Ale dali jste si otázku, proč se ty děti počurávají? Přesně tak, je to pravda. Ta ženská už na první pohled vypadala jako ... Ono chudoba cti netratí jak se říká. Ale to co jsem viděla, to byla síla. A co teda společnost, učitelky, sociálka, potom se divíme, že se z nich stanou feťáci a nebo dokonce děti agresivní a vraždící. Já byh tu ženskou vykázala na druhý den z bytu- být tím mužem té mladé paní. A kdoví co ještě neukázali. Na politováni.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2017 14:36 - Karel

Lidi tam chodí jen pro peníze nemyslí na ostudu celostátní!

reagovat 4.2.2017 15:54 - pche pcha pcho

Lidi tam chodí jen pro...

Tak to by mě hnulo, za nějakých umrněných 50000 Kč tam lézt.

reagovat 4.2.2017 17:01 - Steve

To je doslova humáč .... na to se ani nedá dívat. Lidi tam žijou jak dobytek, a ty podmínky - fuj hnůj na blití. Já se divím že jako se ještě žije takto v dnešní době. Taky by mne zajímalo zda zajede do dotyčných rodin sociálka když to vidí jak na dlani. Teoreticky by měla, je to její povinnost když je někde takovej extrém.

reagovat 22.2.2018 10:43 - takže včerejší

ženská 47 o 13 mladší tatínek jejich asi 8leté dívenky. Věkový rozdíl naruby by snad ani nevadil, ale maminka i tatínek vychovávají dítě, které nemusí co nechce a oni mu tolerují to co chce. Nevím co z té absolutně rozmachané holčičky vyroste. Už teď to na ní bylo vidět, co až bude dospělá a bude se muset pracovat a sama se živit. Bez opory a pomoci rodičů? Chudák její budoucí partner. V této rodině je financí víc než dost ačkoliv paní učitelka nepracuje, a tady snad kovářova kobyla chodí bosa platí v plné míře.
Další rodina, chyba je v tom, že taťulda má rád alkohol, mamča je z toho nervní, ačkoliv tam není dostatek financí, a to poslední děcko už chodí do školky, nechápu proč i matka nepracuje, třeba za částečný úvazek. Jinak tatínek preferuje synka a vrcholem byla stokoruna jako odměna pro toho klučíka za nějaké zatlučení hřebíčku . Holčičky jako by pro tatínka nebyly. První případ smutný a druhý také i když v každé rodině jinak. Lucka

reagovat 22.2.2018 11:39 - Renča

ženská 47 o 13 mladší...

Jé Lucko díky za shrnutí. Já nemám vůbec čas na to koukat, i když je zajímavé vidět, jak žijí jinde. Pokud by si zas někdy napsala shrnutí, ráda si ho přečtu.

Jinak ta benevolentní výchova, kdy se vše dělá podle dítěte,je šílená pakárna. Já nejsem pro nějaké tvrdé tresty či neustále něco dětem přikazovat, ale určitý řád dodržovat musí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *