Vykázání násilníka z bytu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.9.2008 12:22 - Ayperi

Strašně by mě zajímalo, zda jste někdo využil této možnosti. Lze to i u psychického násilí? Jak se pak choval agresor? Situaci to zlepšilo, zhoršilo nebo se nezměnila? Nebo se vám stalo, že policie přijela a násilníka nevykázala? Proč a co se pak dělo? Jestli máte k tomuto tématu co říct, tak prosím, napište ... Děkuji.

reagovat 17.9.2008 21:04 - Eva

tady v okolí je jedná taková rodina,on ji mlátí jak žito a ona se bojí,protože tvrdí,že by ji zabil,až by se mohl vrátit,takového hajzla jedině zprovodit ze světa,je to neštěstí na celý život a věřím,že takový zmetek se už nezmění

reagovat 17.9.2008 22:44 - Ayperi

Hm :( Toho se taky bojíme, že to pak bude jčště horší. Ale nerada bych došla do situace, kdy zavoláme poliše a oni přijedou, napomenou ho a odjedou. To by mohlo být dost nepříjemné.

reagovat 18.9.2008 13:03 - Drak

Tomu nemuzete jako externi pozorovatele pomoci. Ta zena si musi uvedomit, ze s nasilnikem se zit neda a musi se o to postarat sama. Pomoc? Leda tak, ze si o tom promluvite primo s tou dotycnou. S nim nema cenu mluvit...

reagovat 18.9.2008 13:45 - A co když...

manžel nevztáhl na ženu nikdy ruku, ona se chce rozvést a hlavní roli v posledním dějství hraje byt a nároky na jeho užívání. Dělají si naschvály a žena zavolá na manžela policii a ten je vykázán z bytu. Je to nereálná situace??

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.4.2009 11:06 - xxx

situace je to věru nade vší pochybnost reálná. Navíc zanedlouho nepůjde už jen o násilí ve smyslu ublížení na zdraví, ale i tzv. "psychické násilí", což je neprokazatelné. K tomu vezměme ještě erudovanost policajta s rychlokavašenou maturitou, kterému je skutečný stav věci šumafuk a neštěstí je hotovo.

reagovat 2.4.2014 10:42 - bydleni

Hm :( Toho se taky bojíme,...

Ja mam jinou zkusenost. Pritel fetuje,dela mi sceny,a kdyz jsem zavolala policii,tak vykazali z bytu me,protoze nejsem v najemni smlouve,ale na bytovce nahlasena jsem. Ani mu nedelaly testy,proste nic...jak se da v tomto pripadebranit? Mam byt na ulici,kvuli fetakovi? Verte mi,ze to neni legrace. Vsechny penize profetuje,dela ze sebe buhvi co,a pritom je to obycejna smazka,co maza se.bou tatinka,kterejma znamy,a neveri,ze synacek fetuje.Krasna situace,nemtslite? A ja nemam obrany

reagovat 2.4.2014 12:23 - Nikola

fetaci jsou podporovany uřeady a dalšími institucemi, na ktere musime my normalni lide platit. Co na to říkáte? Nemělo by se s tím už něco udělat? A jak se proti takovým bránit? když i policie stojí za nimi? Neměly by být v právu spíše normální lidi? a ne takovýhle odpad?

reagovat 2.4.2014 13:24 - .

fetaci jsou podporovany...

Policajti jsou hajzlové, jsou na straně kdejakýho neřáda a slušnej člověk se žádnýho zastání a spravedlnosti nedočká.

reagovat 14.4.2015 11:56 - Josef

manžel nevztáhl na ženu...

Ano je to reálné. Mě se to stalo bydlím již tři měsíce a autě a manželka rozprodává moje věci.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *