Vyholení před chirurgickým zákrokem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.12.2008 13:48 -

Chlapi, když Vás operovali, vyholovala Vám pohlaví sestra?Pokud ano, jaké to byly pocity?

reagovat 9.12.2008 14:07 - Jana

. . .na něco jsem zapomněla, jsem žena!

reagovat 9.12.2008 14:15 - Jan

Měl jsem pocity tak trochu jako při vyholování pohlaví.

reagovat 23.1.2010 06:54 - Veronika

Kdysi ještě na základce jsem byla na neplánované operaci slepého střeva. Po základním vyšetření mě sestra doprovodila do koupelny, kde jsem se vyslékla a lehla na lehátko. Sestra nanesla mýdlo štětkou a žiletkou mě tak nějak vyholila. Byl to teda zážitek.

reagovat 23.1.2010 10:27 - Hyk

U mužu a kluku většinou nějaky asistent pomocník, trochu odbočím a cévkování je třeba u mužu složitější tak ho provadí pouze dktor, u žen sestra.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.7.2014 09:37 - jirka

ja byl vloni na podzim na planovaný operaci kýlou. sestra mě prijala odvedla do satny a ptala jestli jsem oholenej. V šatně jsem se převlik po chvilce pro mě prisla a odvedla na pokoj. Pak jsem jeste s primařem mluvil o operaci jak bude probihat operace že mi to budou delat laparoskopicky pak me sestra odvedla na umyvárku a tam mě vyholila od prsou až po penis žiletkou ůplne nasucho a byl jsem připravenej na sál.

reagovat 15.9.2014 21:14 - olina

. . .na něco jsem...

Když mě před operací vyholili kun...čku tak měli tupou žiletku a ještě mě to dva dny pálilo.Měla jsem ji v jednom ohni.

reagovat 16.9.2014 09:30 - Ota

Vyholování v rozkroku a penisu v nemocniční umývárně bylo docela přijemné protože sestra jak mi zvedala při holení penis, tak se mi postavil a ona si obratně pohrála s předkožkou.

reagovat 16.9.2014 14:58 - Petr

Před operací bypassu koronárních tepen mě sestra ve speciální mástnosti ostříhala (nikoli oholila) elektrickým strojkem nohy, břicho, genitál a prsa. Pracovní část strojku byla na jednorázové použití a dala mně ji s sebou v plastovém sáčku pro případ, že by bylo potřeba ve stříhání pokračovat. Mám to doma jako suvenýr.

reagovat 16.9.2014 15:25 - pacient

zažil jsem taky operaci kýly. Taky laparoskopicky. Oholení jsem dostal za domácí úkol, jednak mi to řekli a pak dali pokyny, kde to bylo podrobně popsané. Od poloviny prsou (po úroveň bradavek, ale to už jsem vzal celé) až břicho. Pubickou oblast holit třeba nebylo, přestože tříselná kýla je právě tam. U laparoskopie se řeže jinde, kolem pupku. Ale oholil jsem až po penis, kdyby náhodou bylo třeba přejít z laparoskopie na klasickou metodu. Takže jsem se holil sám, sestra před operací jen zkoukla, že mám umytý pupík a oholené břicho. Pubická oblast ji nezajímala.

Dříve mi dělali slepé střevo, aktutní, takže příprava ve špitále. Holil mě zřízenec, žiletkou na sucho.Oholena oblast nad penisem, níže ne. Tj. pytlik mi neholili, oblast nad penisem spíš proto, aby se chlupy nepřipletly do operačního pole.

Přijde mi, že tady dost lidí fantazíruje. I když kolega říkal, že na vojně před slepákem ho holila sestra, při holení mu ho držela (kvůli přístupu ke chlupům okolo). Já jsem si ho držel sám, žiletku (klasickou, ne břit) jsem kolem viděl trošku nerad. A taky bych nestál o to, aby mi nějaký chlap na něj sahal. Žádná romantika to nebyla.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *