Vyholení kluci a muži?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2007 18:53 - michal

Občas se nekde objeví zě je vyholený kluk,já jsem taky je mě 27.zajímalo by mě kolik je nás asi ,v jakém věku se tím zabýváme, a nejde ani tolik o to jesli se to líbý ženám,spíš o to jak moc jsme kultivovaní a co na to nevyholení,vadí jim to ,je to pro ně dívné? nebo nemají odvahu?

reagovat 26.3.2007 00:57 - monika

mě připadá vyholenej chlap neúplnej. Chlap má být samec i co se vzhledu týká. Celkově se mě líbí, když je chlap celej chlupatej. Nejhorší jsou asi opičáci s oholeným rozkrokem. Nevím jestli je to víc k smíchu nebo pláči. Jo a myslím si, že chlupy nemají s kultivovaností moc co do činění.

reagovat 26.3.2007 01:14 - kacka

musi bejt prinejmensim upravenej nebo jinak se oralu nedocka,nechci pak pul hodky plivat chloupky

reagovat 26.3.2007 02:14 - .

Me se vyholene podpazdi u kluku libi a stejne tak i penis.Mam kolem sebe plno kluku co to tak maji arozhodne ne jen par vyjimek.Okolo penisu se holi i muj partner ne vzdy nahodne ale ani ja nejsem vzdy uplne vyholena...je to jak kdy jak se najednou zachce a zmena je to vzrusujici.Pokud se zrovna neoholi uplne ma chloupky treba zastrizene /jako ja/ coz je vzdycky fajn..Ale chapu ze nekdo radsi zarostlejsi.me se nelibi u kluku ani dlouhe vlasy ani vousy mocnemusim tak to bude asi tim.Nektere holky zase naopak dlouhovlase zboznuji /prip.vousy/ tak ty to maji treba jinak...

reagovat 26.3.2007 05:53 - Lucka

Mě se úplné vyholení moc nelíbí, ale pořádné zkrácení porostu je nutné kvůli orálu, jak už psala Kačka. Výjimka je jedině u pořádnýho kašpárka, který se mi do pusy nevejde celý, pak může být i normální ochlupení. Nejvíc se mi líbí kombinace přírodní penis a vyholené koule.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.9.2017 22:22 - on

holit si čuráka i koule,je příjemnjší

reagovat 1.9.2017 23:10 - pavel

zdravím , já mám spíš dotaz mám syna je mu 13 a před pár dny jsem si všiml při koupání na rybníku že si syn oholil těch pár chloupků co mu tam už vyrašili - , zdálo se mi to divný protože vím že se na chloupky docela těšil .Zeptal jsem se ho proč se oholil a on mi řekl že bude radši jako dítě že chtěl být jako dospělý ale že si myslel že to bude všecko jiný a že radši bude jako malej dál.Tady musím konstaktovat že syn je řekl bych méně vyvynutý a ve svých třinácti vypadá spíš na deset a tak se do nynějška koupe nahý , co myslíte mám ho v holení podpořit a nebo mu mám říct ať se neholí.

reagovat 2.9.2017 08:14 - Lucie T

Kdo se zaměřuje na sebe a snaží se holit a podobně zkrášlovat, je pako a úplně mimo. To není chlap,jen sebestřednej egoistickej pošuk či je jinak orientovanej.
Přesně se mi to vždy ukázalo, normální chlap se stará o to, aby něco vytvořil a ne aby se zkrášloval. Všichni vyholení chlapi, které jsem poznala byli labilní.

reagovat 2.9.2017 12:09 - Blééé

A ty si myslíš, že to u vás neplatí? Vy se dokážete tak znetvořit že jste jak když od někud utečete. Stačí když se necháte potetovat a vypadáte jak počáraný zdi drážního hajzlíku! Škoda, že se již nedočkám jaký z vás budou za 30 let strašidla, že se vás budou bát i vlastní vnoučata! Ale to ty vaše slepičí mozečky nejsou schopny pochopit.

reagovat 2.9.2017 12:17 - Míla

Kdo se zaměřuje na sebe a...

Takže když se muž osprchuje, oholí, vyčistí si zuby, učeše, je podle vás "sebestřednej egoistickej pošuk či je jinak orientovanej"?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *